Clicks1.8K

Putin aktivoval atomový válečný plán „Braňte Israel“

Znalcům proroctví athoského mnicha starce Josifa Vatopedského o tom, že Izrael si objedná ruskou armádu, a díky tomu začne NEČEKANĚ jadernou rusko - tureckou válkou 3. světová válka, která ochrání svět před nyní MÍROVĚ nachystanou světovládou Antikrista s pomocí koronavirových karantén a čipů 666 ve vakcínách, těmto znalcům připomínám, že stále platí instrukce z 15.9.2015 19:42, že Putin aktivoval šokující atomový válečný plán „Defend Israel“

Nová (tj. tehdejjší) strohá zpráva ruského Ministerstva obrany pro vnitřní potřeby Kremlu informuje, že prezident Putin ze své funkce nejvyššího velitele ozbrojených sil Ruska dnes povolil použití obávaného válečného plánu „Defend Israel“ ("Braňte Izrael"), který povoluje, aby o užití taktických jaderných zbraní rozhodovali polní velitelé ve válečné zóně Levantu na Středním východě en.wikipedia.org/wiki/Levant.
Experti západních rozvědek odhadují, že Rusko má v současné době více než 2 000 těchto obávaných taktických nukleárních zbraní nationalinterest.org/…war-the-west-should-fear-12159, jejichž polní použití má kompenzovat relativní slabost konvenčních sil v případě vypuknutí války se Západem.
Podle zprávy byl válečný plán „Defend Israel“ navržen ruským Ministerstvem obrany v roce 2014, poté, co Obamův režim vytvořil rickwells.us/…o-overthrow-syrian-government/ státní teroristickou organizaci Islámský stát Iráku a Levantu (ISIS/ISIL en.wikipedia.org/…c_State_of_Iraq_and_the_Levant) s cílem svrhnout syrskou vládu, rozdělit irácký stát podle náboženské linie na Sunity a Šíity, a zabránit vytvoření nezávislé kurdské země, a to vše za účelem postavit s podporou Šíitů plynové potrubí z Iránu přes Irák do Sýrie dle dohody z r. 2013 en.wikipedia.org/wiki/Iran–Iraq–Syria_pipeline.
Pravým cílem Obamova režimu při vytváření ISIS/ISIL, jak praví zpráva, bylo dokončit převzetí východní Sýrie a západního Iráků teroristy podporovanými Sunity financovanými Saudskou Arábií washingtoninstitute.org/…sis/view/saudi-funding-of-isis a státy Zálivu (zejména Katarem washingtontimes.com/…ow-isis-other-terrorists-repo/), ve snaze postavit obrovský plynovod skrze tuto zemi do Turecka, a pak do EU, za účelem zničení ekonomiky Ruska, jehož největším odběratelem energie je Evropa; tomuto plynovodu by nekonkuroval dříve navržený plynovod z Iránu-Iráku-Sýrie ke Středozemnímu moři.
Zpráva dále uvádí, že Obamův režim při své „strategii“ destabilizace celého Středního východu za účelem zničení ruské ekonomiky tímto schématem plynovodů rovněž v roce 2014, kdy vytvořil ISIS/ISIL, provedl to, co bývalý zakladatel a ředitel „soukromé CIA thecommonsenseshow.com/…de-the-world-of-a-private-cia/ “, americké výzvědné organizace Stratfor www.stratfor.com , nazval „nejočividnějším převratem v historii“ washingtonsblog.com/…vych-blatant-coup-history.html , a to převrat na Ukrajině.
Poté, co neonacistické síly podporované Obamovým režimem svrhly legitimní vládum Ukrajiny a stát ISIS/ISIL zahájil své běsnění na celém Středním východě, prezident Putin v roce 2014 povolil užití nukleárních zbraní, aby zastavil postup Západu proti „strategickým ekonomickým zájmům“ Ruska. O tom jsme informovali v článku 22. února 2014 „Ruská hrozba válkou šokuje Obamův režim“ whatdoesitmean.com/index1742.htm ; president Putin toto veřejně potvrdil letos v dubnu independent.co.uk/…nd-baltic-states-10150565.html.

Jak zpráva poznamenává, Rusko si však uvědomovalo, že jeho tehdejší obranná doktrína není adekvátní pro rostoucí ambice válečné konfrontace Obamova režimu, a vytvořilo v prosinci 2014 novou doktrínu, o níž řekl president Putin, že „si vyhrazuje právo použití nukleárních zbraní USA a/nebo jeho spojenci jako reakci na použití jaderných i jiných zbraní masového ničení, jakožto i v případě agrese proti Rusku za použití konvenčních zbraní, kdy bude ohrožena sama existence státu.“ fas.org/…curity/2015/04/russianotebook/ Pokud jde o to, co znamená „hrozba pro samotnou existenci státu“, Ministerstvo obrany navrhlo množství bojových plánů s přesnými kritérii, kdy bude povoleno užít jaderných zbraní.
A jeden z těchto bojových plánů, strategický válečný plán „Defend Israel“ obsahoval kritéria, že pokud bude hrozit, že hranice státu Izrael budou obsazeny silami ISIS/ISIL , pokud Turecko (člen NATO) zahájí invazi do Iráku a zaútočí na Kurdy, a pokud židovští civilisté na Ukrajině budou napadeni neonacistickými silami podporovanými Obamovým režimem globalresearch.ca/…-government-in-ukraine/5371554… A tk tomu všemu došlo v minulých 72 hodinách.
Turecká armáda vtrhla do Iráku, aby zaútočila na Kurdy news.antiwar.com/…rikes-against-kurdish-targets/, a tím jsou ohroženy jak Rusko, tak Izrael, protože podporují nezávislý Kurdský stát reconsideringrussia.org/…7/01/moscows-kurdish-question/, jehož existence je životně důležitá pro Střední východ.
Na Západě se nemluví o tom, že Rusko má dlouhodobý vztah ke Kurdům, který se datuje ještě ze sovětské éry. V r. 1946 SSSR podpořil vznik Kurdské republiky Mahabad en.wikipedia.org/wiki/Republic_of_Mahabad v severním Iránu, ale po pádu tohoto státu díky Západu Moskva poskytla útočiště jedné z jeho klíčových postav, kterou byl slavný irácko kurdský rebel Mustafa Barzani en.wikipedia.org/wiki/Mustafa_Barzani, a jeho přívržencům.
Velmi závažné byly také brutální ataky proti 20 000 židovských civilistům - poutníkům na Ukrajině o tomto víkendu antiwar.com/…-city-in-central-city-of-uman/, provedené vládními neonacistickými silami řízenými Obamovým režimem, což byl „dar“ saudskoarabskému králi, který je právě na návštěvě Washingtonu D. C. eu.usatoday.com/…fashion-and-goes-big/71655868/, a jemuž se president Obama při každém setkání klaní.
Kritéria válečného plánu „Defend Israel“ byla tedy naplněna, a proto má ruská armáda povolení dále se masívně implementovat do Sýrie… což se Obamův režim pokusil zablokovat tím, že přikázal Bulharsku, aby uzavřelo svůj vzdušný prostor pro všechny ruské lety news.antiwar.com/…-flights-from-russia-to-syria/ ; to bylo překaženo tím, že Irán pro ně otevřel svůj vzdušný prostor sputniknews.com/politics/201509091026777081/, aby tyto lety mohly pokračovat.
Zpráva MO dále praví, že válečné lodi Kaspické flotily dostaly rozkaz k okamžité bojové pohotovosti a ochraně těchto letů nad Iránem tass.com/military-defense/819542, a na Sibiř bylo okamžitě odveleno přes 50 vyzbrojených bojových letounů k přípravě na totální válku tass.com/defense/819851. A co je nejvýznamnější, zpráva uvádí, že v rámci aktivace plánu „Defend Israel“ byla do okamžité bojové pohotovosti uvedena tass.com/defense/819854 31. vzdušná útočná brigáda z Uljanovska; čítající 95 000 hlav personálu, přes 7 000 bojových zbraní a asi 150 letadel; tato jednotka byla „ochráncem Krymu“ en.wikipedia.org/…1st_Guards_Air_Assault_Brigade při Obamou inscenovaném státním převratu na Ukrajině, a má rozsáhlé zkušenosti jako „modré helmy“ OSN při udržování míru ve válečných oblastech globalsecurity.org/…litary/world/russia/31-abn.htm.
I když to není ve zprávě MO výslovně řečeno, válečný plán „Defend Israel“ obsahuje zmínku o scénáři, kdy by se ruské síly „odpoutaly“ ze svých syrských základen ke konfrontaci s teroristickými silami ISIS/ISIL, a porazily je… pak by vytvořily „chráněné zóny“ k ochraně občanů a „stanovily mezinárodní hranice“, zatímco by očekávaly další akce ze strany Spojených národů, nikoli Obamova režimu, aby nastolily v zemi mír. A jako „ne příliš jemné varování“ Obamovu režimu, pro případ, že by se pokusil zastavit ruský plán „Defend Israel“, vydala oficiální moskevská zpravodajská služba Sputink téměř okamžitě po aktivaci plánu tajemný anonymní článek s titulem „NATO by se mělo projít vlastními vzpomínkami a zastavit provokování nukleární války“ sputniknews.com/…nuclear-weapons-carte-blanche/, kde se mimo jiné říká:
„Lokální nukleární válka rozpoutaná neustálým chřestěním šavlí Severoatlantické aliance by způsobila smrt miliónů lidí v srdci Evropy – to dokazuje samotná historie NATO. Blok by si měl projít vlastní vzpominky. V r. 1954 NATO přijalo doktrínu preemptivního nukleárního útoku, a o rok později inscenovalo velké vojenské cvičení, simulující jadernou výměnu mezi členskými státy a silami komunistického bloku. Manévry byly označeny jako Carte Blanche (Bílá karta), trvaly 6 dní a účastnilo se jich 11 států, které shodily více než 330 taktických nukleárních bomb. Výsledky byly hrozné: odhadovalo se, že konflikt by pouze v Německu zanechal 1,7 miliónu mrtvých a 3,5 miliónu raněných.“ Poslouchá Obamův režim toto varování k zastavení nukleární války? Zdá se, že ne, protože jeden z jeho největších podporovatelů, druhý nejbohatší muž Ameriky Warren Buffet, minulý týden shrnul názor elit na své vlastní občany v tomto šokujicím sdělení zerohedge.com/…lains-we-send-them-afghanistan:
„Chcete, aby každý měl vzdělání podle svého potenciálu. Chcete, aby lidé dosahovali svého potenciálu. Ale to pro některé lidi ve vysoce vyvinutém tržním systému nemůže fungovat. Myslím to tak, že kdyby to byl systém založený na sportu, mohli byste mi dát doktorát z fotbalu, a mohl bych trénovat 8 hodin denně, a stejně bych mohl jen nosit vodu, ani ne na hřiště, ale ze šatny na lavičku. Jsou prostě lidé, kteří se nehodí do tržní ekonomiky založené na vysokých dovednostech.¨ Jsou to perfektně slušní občané. Pošleme je pryč do Afghánistánu, ale ani tam nebudou mít velkou cenu.“
miloš pavel
ja si myslím že to tak není , revoluci v rusku udělali lenin s trockym a stalinem za zednářské peníze , součané rusku už tak komunistické není ovšem čína je velmi komunistická a zbrojí a pokud v americe vyhrají demové tak se spojí s čínskými komunisty a udělají mnoho zla a 130 mil. rusko bude rádo když vubec přežije. Sleduji protesty v Chabarovsku oni nechtějí Putina a siloviky ale také mají …More
ja si myslím že to tak není , revoluci v rusku udělali lenin s trockym a stalinem za zednářské peníze , součané rusku už tak komunistické není ovšem čína je velmi komunistická a zbrojí a pokud v americe vyhrají demové tak se spojí s čínskými komunisty a udělají mnoho zla a 130 mil. rusko bude rádo když vubec přežije. Sleduji protesty v Chabarovsku oni nechtějí Putina a siloviky ale také mají strach z číny.
miloš pavel
podle mne to je nesmysl židé spolupracují s usa a rusům moc nevěří ,rusko je přiliš slabé na takové věci s vypětím všech si pomohli syrii ted je bude potřebovat armenie a v zádech mají nejhorší stát čínu
Libor Halik
Ale Čína je dnes vojenským spojencem Ruska proti USA.
Dudko
To je jasné že komunisti majú ku sebe blízko. Na rozdiel od Ruska je však Čína tradične uzatvorenou kultúrou a nemá povesť agresora, takže ju nevnímame ako hrozbu svetovému mieru.
Pre katolíka Amerika nie je hrozbou, jedine Rusko a islam...
Dudko
... nebojím sa ísť proti tomuto východnému mainstreamu, ktorý vídí v Rusku spojenca a sýti sa každodenným chlebom politikárčenia a konšpirácií. Tak.
johanika
Dudko, prosím, už prestaň s tými komunistami, Ruskom, USA...už sa to nedá čítať. Je to také propagandistické, komunistické...
Libor Halik
Komunistická Čína není Čína tradiční. Komunistická ideologie je ideologiií misijní a usilující o světovládné rozpínání, čili Čína nyní usiluje díky komunistické ideologii o SVĚTOVLÁDU pod vedením Antikrista. Viz: Americké voľby 3.11.2020 tak rozhodnú, či sa svet vráti k národným štátom, alebo sa zglobalizuje pod vedením čínskych komunistov a bankárov z Wall Street. Ak napríklad významní predsta…More
Komunistická Čína není Čína tradiční. Komunistická ideologie je ideologiií misijní a usilující o světovládné rozpínání, čili Čína nyní usiluje díky komunistické ideologii o SVĚTOVLÁDU pod vedením Antikrista. Viz: Americké voľby 3.11.2020 tak rozhodnú, či sa svet vráti k národným štátom, alebo sa zglobalizuje pod vedením čínskych komunistov a bankárov z Wall Street. Ak napríklad významní predstavitelia čínskeho politbyra pricestujú do USA na medzinárodné obchodné rokovanie, najprv sa stretnú s globalistickými miliardármi z Wall Streetu ako Goldman Sachs, JP Morgan, Kuhn&Loeb, Black rock… Goldman Sachs je najvýznamnejší spojenec čínskych komunistov. Predstavitelia Wall Streetu boli najsilnejšími spojencami Číny v USA a stáli za transferom výroby a technológií z USA do Číny. Stal sa z toho dokonca systematický program úplatkárstva. Po nástupe Trumpa bola Wall Street veľmi nešťastná. (Čína dle Svatoše Michaela řídí černošské vzpoury Black lives maetter) Americkí výrobcovia, ktorí tvoria veľký kus americkej ekonomiky v 2017 stratili trpezlivosť s Pekingom, že naplní svoje sľuby o liberalizácii svojho obchodu a ukončení kradnutia amerických technológií. hlavnespravy.sk/…s-tym-najhorsim-z-ciny/2298857 a Pred 100 rokmi Wall Street financovala bolševickú revolúciu v Rusku (L: toto si ruský jinak výborný ekonom Katasonov nechce připustit!!!! oslepuje 1 bludem sebe i druhé, když Katasonov učí o nadpřirozeném zázraku výstavby SSSR), dnes vytvorila pokrvné väzby s čínskou komunistickou stranou. Pre elitu čínskej komunistickej strany má umiestňovanie svojich detí do vrcholných manažérskych pozícií v západných finančných inštitúciách aj dôležitejší účel ako samotné zamestnanie. Je to prostriedok na zhromažďovanie spravodajských informácií a vykonávanie vplyvu. hlavnespravy.sk/…j-komunistickej-strany/2300014
Dudko
O prebiehajúcej vojne medzi bývalými sovietskymi republikami - Arménskom a Azerbajdžanom.
startitup.sk/…a-medzi-krestanmi-a-moslimami/
Dudko
johanika
myslím že je správne obohacovať GTV aj tématikou ohľadom Ruska, komunizmu a tzv. východného meinstrímu. 🤗
johanika
Ale nech obohacuje ten, kto sa do problematiky rozumie (odborník) a nie ten, kto čerpá z propagandy ... Uveď vždy aspoň 2 protichodné názory na vec, ktorá je pre nás vzdialená a je nám iba sprostredkovane oznamovaná, rozmýšľajúci človek si vyberie.
Vieš, hlavne tí, ktorí zažili socializmus tak ľahko na nejakú senzačnú "pravdivú správu" neskočia. Pozri si film "Spiaci agenti" a tam uvidíš, ako sa …More
Ale nech obohacuje ten, kto sa do problematiky rozumie (odborník) a nie ten, kto čerpá z propagandy ... Uveď vždy aspoň 2 protichodné názory na vec, ktorá je pre nás vzdialená a je nám iba sprostredkovane oznamovaná, rozmýšľajúci človek si vyberie.
Vieš, hlavne tí, ktorí zažili socializmus tak ľahko na nejakú senzačnú "pravdivú správu" neskočia. Pozri si film "Spiaci agenti" a tam uvidíš, ako sa dajú veci prekrútiť.
Dudko
Pozri, od detstva podvedome vnímam Rusa ako niekoho, kto nie je môj kamarát. Snáď nie je tak nebezpečný, že by sme preňho nemohli spávať, ale ani taký neškodný, aby sme pri ňom prestali bdieť. Tento môj postoj, myslím si, neurčila natoľko domáca západná výchova, ako naše zlé skúsenosti z nedávnej histórie. A nadobudnutá katolícka identita ma ešte utvrdila... Necítim pritom v sebe hnev, len si …More
Pozri, od detstva podvedome vnímam Rusa ako niekoho, kto nie je môj kamarát. Snáď nie je tak nebezpečný, že by sme preňho nemohli spávať, ale ani taký neškodný, aby sme pri ňom prestali bdieť. Tento môj postoj, myslím si, neurčila natoľko domáca západná výchova, ako naše zlé skúsenosti z nedávnej histórie. A nadobudnutá katolícka identita ma ešte utvrdila... Necítim pritom v sebe hnev, len si myslím že máme dočinenia s nepokojným dobyvateľom, ktorý stojí proti všetkým. Americký vojak by dnes v Európe nevyvolával také asociácie, aké by vyvolal ruský, však?
Záleží na hodnotovom rebríčku človeka; aké máš priority, čo je pre teba prvoradé? Prvoradá je pre mňa zaiste viera a Cirkev, alebo ináč povedané, sloboda vyznania. Až potom čokoľvek ostatné, ako trebárs vlasť a etnicita. Nemôžem dôverovať niekomu, kto ohrozuje to čo nadovšetko milujem, hoc by to bol môj pokrvný brat. Je to jednoduché.
Detektiv
Upřímně řečeno: tyto informace od Theodora Maria- CO PRAVÍTE MŮŽEME SE NA TO TĚŠIT? SNAD ! POKUD NEBUDE VÁLKA!
nebo Putin aktivoval atomový válečný plán „Braňte Israel“ jsou asi dost škodlivé. Ovce se tím plaší místo aby se prostě modlily a konaly pokání, a taky bažiny dělají všelijaké nepředloženosti.
Libor Halik
Spící ovce se nemodlí a už vůbec nekonají pokání. Ovce je potřeba vzbudit. Nesouhlasím s Vámi v tomto.
Libor Halik
Sv. Januárius odpověděl na prosbu kardinála Sepe: zachraň nás před koronavirem, tím že koronaviru netřeba se bát. Většina věcí s koronavirem je totiž podvod a lékem je dýchat, ne pít, výpary vodky v případě, když je nám zle. Uzdravení za 24h. Pro @Tomislav Viz: gloria.tv/post/mAV31BUVCxH73sho6mTQLZQ6F
Tomislav
Ovšem svatý Januarius nám přináší znamení pokoje a lásky.