Clicks6
NewsLetters

BВП висловлює вдячність сміливим чеським лікарям

Нещодавно Візантійський Вселенський Патріархат (BВП) висловив публічну подяку від імені всіх щирих християн та людей доброї волі сміливим лікарям як у Німеччині, так і в США, Італії, Іспанії та у всьому світі. Він оцінив рух лікарів, які відважно, просто героїчно, виступили проти ковід-істерії та зловживання медичною наукою. Багатьох лікарів, а також звичайних громадян, підбадьорило це справедливе визнання та оцінення, висловлені на адресу справжніх героїв в області медицини. А сьогодні ми хочемо високо оцінити і рух чеських лікарів, які безстрашно виступили за правду та здоров’я людей.

Вражає реальність, що найвищі церковні представники, навпаки, ігнорують справжню професійну медицину. Вершиною безумства є ватиканський документ, яким псевдопапа Бергольйо просуває неперевірену та небезпечну вакцину для всіх. Бергольйо – повний анальфабет у медицині, як і головний пропагандист вакцинації Гейтс, який також має нульову медичну освіту. Ці обидва медичні невігласи мають ні за що справжніх медичних експертів. Подібним анальфабетом у медицині є також голова Єпископської Конференції Словаччини (ЄКС) архиєпископ Зволенський, який закликав словаків взяти участь у жорстокому антиконституційному загальнодержавному тестуванні. Цей невіглас у медицині не радився зі справжніми вченими, а до того ж, зловживав церковним авторитетом для обману і маніпуляції словацькими католиками, а також широкою громадськістю. Подібну дурницю з ковідом здійснив і голова ЧЄК (Чеської Єпископської Конференції) архиєпископ Граубнер, наказавши одягнути «намордники» єпископам ЧЄК, і таким чином зловжив святовацлавською прощею для пропаганди ковід-істерії. Вже небагато бракувало до того, щоб вони вийшли у скафандрах. На жаль, цю втрату розуму ЧЄК наслідував і міністр охорони здоров’я та інші політичні лідери. З благословенням та зразковим жестом ЧЄК вони згодом запровадили безглузді та драконівські заходи. Обов’язком Чеської та Словацької Єпископських Конференцій було порадитися зі справжніми експертами, а потім сказати ясне слово правди і таким чином викрити обман з covid-19. На жаль, вони зробили прямо протилежне. Це ознака принаймні холуйства, боягузтва та зради правди.

На відміну від цих клерикалів, Візантійський Вселенський Патріархат глибоко поважає усіх чесних лікарів, як за кордоном, так і в Чехії, і пишається ними разом з усіма тверезомислячими та чесними людьми, віруючими чи невіруючими. Особливо дякуємо вам, лікарям, які останніми днями сміливо оприлюднили свою правдиву позицію щодо коронавірусу та пов’язаної з ним паніки.

Цю вдячність чеським героям у медицині висловлює Візантійський Вселенський Патріархат, який захищає скарб не лише католицької віри, але й усього християнства від єресей та аморальності, які розкладають не тільки Католицьку Церкву, але й суспільство в цілому.

Якщо б громадськість очікувала виявлення вдячності для відважних лікарів з боку ЧЄК, то, мабуть, не дочекалася б і до судного дня.

Шановні лікарі, витривайте на цій дорозі правди. Залишіться вірними лікарській присязі, яку ви склали, щоб захищати здоров’я нас, громадян Чехії. І навіть якщо б ви зазнали переслідувань, залишіться вірними своїй совісті та лікарській честі. Запевняємо вас, що коли кожен з вас буде завершувати свій життєвий шлях та свою життєву боротьбу, і буде переходити через міст смерті у вічність, то можете не боятися. Там вас чекає справедлива нагорода, і Господь Ісус Христос скаже вам: «Усе, що ви зробили одному з Моїх найменшихви Мені зробили» (Мт. 25,40), «Увійди в радість свого Господа» (вірш 23).

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр

єпископи-секретарі


12.11.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3