Clicks244
osdamen
2
DEMONY PRZYJEŻDŻAJĄ DO POLSKI !!! Klaudia Jestem przerażona. Jak ludzie uważający się za chrześcijan mogą wierzyć w takie rzeczy? Każdy trzeźwo myślący człowiek potrafi zauważyć, że to nie jest …More
DEMONY PRZYJEŻDŻAJĄ DO POLSKI !!!

Klaudia
Jestem przerażona. Jak ludzie uważający się za chrześcijan mogą wierzyć w takie rzeczy? Każdy trzeźwo myślący człowiek potrafi zauważyć, że to nie jest normalne. A już na pewno nie ma nic wspólnego z Duchem Świętym.

ZF Korba PlusZF Korba Plus
Mikołaju, tak trochę obok tematu, ale co sądzisz o działalności Marcina Zielińskiego, o którym ostatnio było głośno za sprawą uzdrowień przez jego ręce? Nie sugeruję niczego złego, sam po wysłuchaniu kilku rozmów z nim jestem nastawiony pozytywnie, ale jestem ciekaw Twego zdania, skoro podejmujesz te wątki "okołocharyzmatyczne"?

odp.: Dobra Nowina
Nie wiem nic oprócz tego, że Marcin ma zdjęcie z Billem Johnsonem: bit.ly/zdjzBillem

Aksorz Aksorz
Cieszę się że tak ważny temat został poruszony. Również zauważam, że do Polski coraz częściej przyjeżdżają znane osobistości z zagranicznej "sceny" charyzmatycznej. Bardzo niepokoi mnie to że zaprasza się ludzi pokroju Randy Clark , Heidi Baker czy Maria Vadia - Dokładnie tak. Na spotkaniach z Marią Vadią też dzieją się bardzo wątpliwe rzeczy które są akceptowane w z Łódzkim środowisku Odnowy. Moje zdanie jest takie - jeżeli chociaż raz podczas takiego spotkania wydarzyła się taka masowa manifestacja złego i była ona akceptowana przez osoby prowadzące spotkanie to automatycznie nie powinno być zgody na działalność danego charyzmatyka. Poza tym jako Katolik uważam że tam gdzie nie ma Maryi - duch Święty raczej nie przebywa. Pomijając rolę Matki Przenajświętszej jako Oblubienicy Ducha Świętego. Efektrm tego mogą być takie oto masowe manifestacje: gloria.tv/post/jpPWBPzYpoDU3HMviCreCjCKk www.youtube.com/watch Co z tego że ci wszyscy fałszywi prorocy głoszą nauczanie w imię Jezusa ? Bez Maryi zły duch doskonale ich zwiódł podszywając się pod Ducha Świętego. Na tym polega problem sekt zielonoświątkowych. Nie mają magisterium nauczania , nie mają ciągłości wiary apostolskiej , nie maja kapłaństwa ani sakramentów (tylu ile w KK). Końcowy efekt jest właśnie taki jak na złączonych filmach. Dużym niepokojem napawa mnie osoba Marcina Zielińskiego który bardzo blisko sympatyzuje i pozytywnie mówi o tychże "zagranicznych uzdrawiaczach" , a w tym roku był jedną z osób głoszącą wymienianą razem z panią Heidi Beker która w tym roku była w Polsce. Nie wierzę że Zieliński nie zdaje sobie sprawy czym jest błogosławieństwo z Toronto i jakie odloty praktykuje pani Beker. Poza tym Zieliński sympatyzuje z sektą Bethel Church więc sprawa coraz bardziej niepokoi. Trudność polega na tym że niektóre środowiska czy osoby z grup charyzmatycznych, będące pod wpływem fałszywego ekumenizmu, wspólnie uczestniczą w takich spotkaniach przez co ten fałsz demonicznych manifestacji ma możliwość wpłynięcia na osoby które poddają się takim praktykom. Temat jest jak najbardziej na czasie.
Szukający PRAWDY
Pełna zgoda, te osoby na swoje spotkania zapraszają demony. Po obejrzeniu nawet tego fragmentu proponuję pójść pod Krzyż Naszego Pana Jezusa Chrystusa w celu oczyszczenia myśli - www.youtube.com/watch
grazka
masakra