Clicks27
lt.news

Pritrenkiančios naujienos: Vienos Kardinolas Šonbornas „palaimino“ gėjų porą

Prieštaringasis Austrijos homoseksualas Geris Keszleris (55) rugsėjo 4-ąją atskleidė, jog Vienos Kardinolas Kristoferis Šonbornas (73) palaimino jį bei jo homoseksualų draugą.

Keszleris yra Vienos „Life Ball“ - didžiausio gėjų propagandos renginio - įkūrėjas. Jis taip pat yra asmeninis Šonborno draugas. Jie reguliariai susitinka „tête-à-tête“ vakarienėms. 2017-ųjų gruodį jie organizavo propagandinį homoseksualų renginį Vienos katedroje.

Šokiruojantį Keszlerio prisipažinimą pirmasis išgirdo gėjų aktyvistas ir Feldkircho, Austrijos, vyskupas Beno Elbsas. Susitikimą su homoseksualu ir vyskupų organizavo vyskupija ir neseniai apie tai išleido viešą vaizdo reportažą.

Keszleris nupasakojo kaip Šonbornas pas jį svečiavosi Giusinge, Pietų Burgenlande (rugpjūčio 15) ir ten jie privačiuose homoseksualo namuose kartu su dvasininkai bei gėjais šventė „žolines - Švenčiausios Mergelės Marijos ėmimo į Dangų iškilmes“. Giunsingas yra apie 160 km atstumu nuo Vienos.

Pasak Keszlerio, Šonbornas „prašė Dievo malonės“ ir tuomet „netikėtai palaimino“ neatgailaujančią homoseksualų porą: „Man tai buvo nuostabu“, - pridūrė Keszleris.

Po „palaiminimo“ jie pradarė šampano butelius, kuriuos atvežė „artimas“ Kardinolo draugas.

Keszleris teigė buvęs „labai laimingas dėl Šonborno palaiminimo ir pripažino, jog šio įvykio paviešinimas buvo šiek tiek priverstinis, tačiau Kardinolas tai padarė (palaimino) ir ko gero sutiks apie tai pasikalbėti.“

Bažnyčia homoseksualumą laiko viena iš keturių nuodėmių, kurios tiesiog šaukiasi Dievo keršto. Homoseksualumas yra praktiškai išskirtinė ir vienintelė Bažnyčios prievartų ir pedofilijos krizės priežastis.

Paveiksliukas: Gery Keszler, Christoph Schönborn, © Figlhaus Wien Akademie für Dialog und Evangelisation, CC BY-SA, #newsZgxforzmrp