Clicks2.3K
pl.news
15

Watykan oszalał: "koronawirus jest sprzymierzeńcem Matki Ziemi"

Strona informacyjna Watykanu, VaticanNews.va, opublikowała 30 marca artykuł zatytułowany "koronawirus: mało prawdopodobny sojusznik Ziemi."

Jego autor, jezuita, ojciec Benedykt Mayaki, cieszy się, że zamknięcie spowodowane przez koronawirusa przynosi "niezamierzone korzyści dla planety".

Wśród nich wymienia pozytywne wyniki dotyczące ryb w Wenecji, emisji dwutlenku węgla i zanieczyszczenia: "Ziemia sama się leczy".

W artykule nie ma odniesień do problemów spowodowanych przez koronawirusa. Wpis został usunięty 31 marca (Zrzut ekranu poniżej).

#newsQeltzdapem

Mark0S
Wszystko się zgadza. Watykan sprzymierzeńcem depopulacji
Weronika-S.
@wlowoj Autentycznie, wirus ten jest ukoronowanym ,,władcą świata,,. Dzieli wszystko i wszystkich, a to podstawowe zadanie szatana, oddzielić ludzi od Boga. zastraszeni ludzie zapominają o Bogu, myśląc tylko o swoim życiu ,,w ciele,,. Zarządzenia władz robią swoje, wg ostatnich danych nawet członkowie rodziny mają być na ulicy w odległości 2 metrów. Na ulicę ma być wyprowadzone wojsko z policją.…More
@wlowoj Autentycznie, wirus ten jest ukoronowanym ,,władcą świata,,. Dzieli wszystko i wszystkich, a to podstawowe zadanie szatana, oddzielić ludzi od Boga. zastraszeni ludzie zapominają o Bogu, myśląc tylko o swoim życiu ,,w ciele,,. Zarządzenia władz robią swoje, wg ostatnich danych nawet członkowie rodziny mają być na ulicy w odległości 2 metrów. Na ulicę ma być wyprowadzone wojsko z policją. Czy można mieć wątpliwości, że zaczynają się czasy antychrysta...
olek19801
Watykan stracił wiarę!
wlowoj
No przecież Franciszek powiedział że Pan Bóg zawsze wybacza ale natura nigdy. I nie mówił o homosiach tylko właśnie o ukoronowanym na władcę świata wirusie.