pl.news
66.6K

Stosunek analny to żaden problem - problemem są ludzkie MASY i CHRZEŚCIJANIE

Silvana de Mari, pisarka, specjalista ds. endoskopii i chirurg, opublikowała artykuł na łamach SilvanaDeMariCommunity.it (12 sierpnia) poświęcony małpiej ospie. W skrócie:

• Epidemia małpiej ospy jest powiązana ze szczepionkami mRNA (stwierdza Shmuel Shapira, były dyrektor izraelskiego instytutu Badań Biologicznych).

• W Afryce, gdzie roi się od małp, jest niewiele przypadków małpiej ospy.

• Epidemia najbardziej dotyka reżimy Zachodu, które promują szczepionki przeciw Covid i homoseksualizm.

• 98% zakażonych małpią ospą stanowią homoseksualni mężczyźni (2% populacji), którzy praktykują stosunki analne. Co więcej, homoseksualiści są odpowiedzialni za 50% nowych przypadków AIDS oraz 80% przypadków kiły, które są coraz trudniejsze w leczeniu.

• Stosunek analny to najniebezpieczniejszy i najmniej higieniczny akt seksualny, ponieważ układ trawienny nie jest przystosowany do prokreacji.

• Stosunek analny dziesięciokrotnie zwiększa ryzyko zakażenia chorobą weneryczną.

• W oczach Leo Bersaniego (wiodącego "terapeuty osób nieheteronormatywnych") poddawanie w wątpliwość homoseksualnej rozwiązłości, seksu bez zabezpieczeń oraz tzw. polowania na robaka (z ang. bug chasing) to "agresywna homofobia".

• Wirusolodzy nie ośmielają się potępiać niosących wysokie ryzyko stosunków analnych, czy też niepohamowanego seksu w tzw. dark room. Zamiast tego skupiają na Mszach Świętych i świątecznych obiadach.

• Homoseksualizm jest wartością nabytą, a więc można od niego odejść.

• Niezliczone ilości środków finansowych przeznacza się na promowanie zachowania homoseksualnego jako "normalne" i "zdrowe", nie wspominając o sloganach wymienionych powyżej.

Grafika: Silvana de Mari © wikicommons, CC BY-SA, #newsPnxfhpzciw

Brygada Świętokrzyska NSZ
🤮 🤮 🤮 🤮
jansprawiedliwy
Jeśli chodzi o seks analny, to warto wiedzieć, że w trakcie jego uprawiania zostają złamane praktycznie wszystkie bariery, które chronią organizm przed infekcjami. Przez seks analny jest wielokrotnie łatwiej się zarazić. W pochwie śluz czy naturalna flora bakteryjna zmniejszające ryzyko zakażeń.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
HA HA
.

SODOMICKA ,,MAŁPIA OSPA,, :)
.
POCZYTAJCIE I POMYŚLCIE, CO TO JEST :)
.

Ospa małpia powodująca obrzęk prącia i ból odbytnicy w trwającej epidemii
..More
.
HA HA
.

SODOMICKA ,,MAŁPIA OSPA,, :)
.
POCZYTAJCIE I POMYŚLCIE, CO TO JEST :)

.


Ospa małpia powodująca obrzęk prącia i ból odbytnicy w trwającej epidemii

..
czesio i muchy
ciekawe że w takich tematach nie wypowiada się Biedroń Śmieszek no i pani Grodzka. czyżby ich omijały te dolegliwości ? czy są potencjalnym zagrożeniem , wiedząc o tym siedzą cicho żeby nie zwracać na siebie uwagi jako osoby siejące zarazę? 🤪 jak chodzi o przywileje to drą mordy na całego a jak sprawa dotyczy strony dupy to cichoszaaaaaa !
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Sodomicie na tym świecie przejęli stery ! - wykolejeńców wysiew jak grzybów po deszczu !!!