ona
42.5K
Turon0001 Kowalski
Podniesienie się poziomu wody naukowo rzecz biorąc jest niemożliwe. Po pierwsze wielkie masy lodowe, mamy tylko tam, gdzie faktycznie jest najzimniej. Np Antarktyda gdzie obecnie panuje około minus 40 stopni przeciętnie, po drugie, woda przechodząc w stan cieczy, zmniejsza swoją objętość. Ja już nie mogę słuchać tych bajd o tym że stopnieją nam lodowce z powodu ocieplenia klimatu. Tylko szalona …More
Podniesienie się poziomu wody naukowo rzecz biorąc jest niemożliwe. Po pierwsze wielkie masy lodowe, mamy tylko tam, gdzie faktycznie jest najzimniej. Np Antarktyda gdzie obecnie panuje około minus 40 stopni przeciętnie, po drugie, woda przechodząc w stan cieczy, zmniejsza swoją objętość. Ja już nie mogę słuchać tych bajd o tym że stopnieją nam lodowce z powodu ocieplenia klimatu. Tylko szalona histeria! Nie naukowa, pozbawiona jakiejkolwiek logiki. Pytam się dlaczego nas tym non stop terroryzują! Bo im komputer powiedział że tak będzie? Kto z was wie, że w ciągu ostatnich 30-40 lat, temperatury przeciętne wzrosły zaledwie o 0,7 stopnia?
Turon0001 Kowalski
Ventusky - Weather Forecast Maps tu możecie to sami sprawdzić.
Walczyć o prawdę
@.Leliwa ,, Fides et ratio,, (wiara i rozum). Nie możemy przyjmować religijnego oszustwa jako prawdy.
Przyjmujemy też Franciszka jako urzędnika Watykanu, ale odrzucamy jego religijne bzdury, w tym jego moralny relatywizm i poganizację katolicyzmu. Aleksander VI nie żył moralnie, ale nie zmieniał nauki Kościoła, jak zmienia się obecnie.
Walczyć o prawdę
W ONZ przemawiali po SWII papieże ,,dostosowując,, się jakby do systemu współczesnej władzy i akceptując ją. Słowa Chrystusa ,,idźcie i głoście Ewangelię,, są jednak wskazówką, że świat ma być dostosowany do Ewangelii głoszonej przez Kościół, a nie odwrotnie, jak życzy tego sobie SWII.