jac505
Myśląc o więźniach obozów koncentracyjnych i pytaniu zadawanym przez ludzi a także przez papieża Benedykta XVI, gdy odwiedził Auschwitz-Birkenau - gdzie był Bóg, odpowiem, że On był zanim to się wydarzyło. Był w objawieniu tzw. prywatnym, czym jest także Księga Apokalipsy. W objawieniu danym Rozalii Celakównie wyciągnął do nas pomocną Dłoń. Uznanie Jezusa Królem Polski powstrzymałoby wojnę przed …More
Myśląc o więźniach obozów koncentracyjnych i pytaniu zadawanym przez ludzi a także przez papieża Benedykta XVI, gdy odwiedził Auschwitz-Birkenau - gdzie był Bóg, odpowiem, że On był zanim to się wydarzyło. Był w objawieniu tzw. prywatnym, czym jest także Księga Apokalipsy. W objawieniu danym Rozalii Celakównie wyciągnął do nas pomocną Dłoń. Uznanie Jezusa Królem Polski powstrzymałoby wojnę przed jej wybuchem lub jeszcze w pierwszych jej dniach. Panie Jezu przyjdź !
mk2017
Jest jednak jakaś granica zła, znana tylko Bogu. Zło na ziemi się dopełnia. Krzywdzący czyni coraz więcej krzywdy... a plugawy jeszcze bardziej się plugawi. To są słowa samego Boga, odsłaniające mechanizmy działania zła w świecie. Słowa, o których nie wolno zapomnieć.