Kanadský diktátor Trudeau sa už vyhráža: 90% preočkovanosť omikronovým boostrom alebo lockdowny!

Kanadská vláda je nespokojná, že v skupine G7 Kanaďania minulú zimnú sezónu mali po USA druhú najnižšiu preočkovanosť boosterom proti Covidu. Túto …
dyk
Na západe a v politike je skoro všetko postavené na podvodoch:
Číňané se ptajíMore
Na západe a v politike je skoro všetko postavené na podvodoch:

Číňané se ptají
dyk
Celý národ by mal v jeden deň požiť dávku IVERMEKTINU, o dva dni ďalšiu o týždeň ďalšiu a je vymalováno. Všetci získajú skoro zdarma imunitu.
IVERMEKTIN je u nás drahý, lebo si veľa učtujú lekárne, sklady díleri a osobné. Stačí IVERMEKTIN pre zvieratá. Ja som užil pre ovce v čaji a za 45 minút som nevedel, že som bol chorý.
Freddy Gargamel
Nebyť tej vojny v neďalekom susedstve, mali by sme aj my podobné "zimné manévre"...
. ARMATA .
Ešte nieje nič stratené...Zrejme asi zatiaľ nechcú šponovať verejnosť,keď ako koalícia majú na kahánku. Ale preto,že je tam hlupák vedľa hlupáka,tak to môžu znova kedykoľvek spustiť.
Freddy Gargamel
To je aj jednou z príčin, k čomu to celé bolo robené... Keď začnú ovečky príliš bečať, budú masovo zahnané do stajní.
Freddy Gargamel
Ale je pravda, že zrejme nechcú riskovať viacfrontovú vojnu. Aj z hľadiska mediálnej hypnózy je dôležité, aby bola mediálna hystéria vždy skoncentrovaná do jedného bodu: buď do "pandémie", alebo do vojny, ale nie na všetko naraz, lebo potom to stráca účinnosť. Preto aj bola "pandémia" v médiách 24 hodín každý deň, tak ako je tam dnes 24 hodín vojna.
dyk
Chybou je, že ľudia sa nezamýšľajú nad tým, čo sa okolo nich deje a veria iba Narkóze a pod.