Progresívci útočia: Ďalší pokus o „homo-manželstvá“ na Slovensku? Zlo z Istanbulu sa presadzuje napriek odmietnutiu poslancov NR SR

Progresívci útočia: Ďalší pokus o „homo-manželstvá“ na Slovensku? Zlo z Istanbulu sa presadzuje napriek odmietnutiu poslancov NR SR

V parlamente sa opäť objavil návrh na zavedenie inštitútu partnerstva pre všetky páry.

Postarala sa o to (ako inak) strana Progresívne Slovensko, ktorá prejavila podobné snahy aj v minulosti. Podľa vlastných slov sa týmto chce priblížiť „vyspelým“ krajinám Európskej únie. Ďakujeme, nechceme.

Výsmech poslancom NR SR, Vdp. M. Kuffovi, SDZR a všetkým občanom SR! Zavádza Univerzita Komenskéh…

Strana Progresívne Slovensko má nového, mladého predsedu, Michala Šimečku, ktorý na tomto poste vystriedal Irenu Biháriovú. Potrebuje si zrejme spraviť u svojich fanúšikov „očko“, a preto v duchu hesla „Nová metla dobre metie“, krátko po svojom zvolení vyvinul ďalšiu rýdzo liberálnu aktivitu. Snaží sa presadiť zavedenie inštitútu partnerstva pre všetky páry. Rozumej: najprv registrované partnerstvá a potom, po vzore západnej Európy, zrejme aj manželstvá pre páry rovnakého pohlavia.

Na city verejnosti progresívci útočia medovými rečami o tom, ako vláda rieši len peniaze pre klasické rodiny, ale „ich“ rodiny sa ignorujú.

„Boj za rodiny párov rovnakého pohlavia nevzdávame a naďalej budeme tlačiť na vládnu koalíciu, aby sa konečne rozhýbala. Nie je to o ideológii, ale o pomoci konkrétnym ľuďom, našim priateľom, kolegyniam, deťom či rodinným príslušníkom. Je najvyšší čas posunúť Slovensko aj v tejto téme do 21. storočia a priblížiť sa vyspelým krajinám Európskej únie,“ vyhlásil mladý Šimečka, ktorý sa pri tejto príležitosti ozdobil dúhovou stužkou.

O „hodnotách“ a „vyspelosti“ EÚ a tiež o tom, že sa má stať zónou slobody pre „LGBT a tak ďalej“ si môžete prečítať viac v tomto našom článku.

Kto koho tu vlastne vystavuje stresu?
Ozvala sa aj podpredsedníčka strany, Lucia Plaváková, ktorá žije s partnerkou a dieťaťom. Vyhlásila, že vraj Slováci vystavujú „iné“ rodiny „zbytočnému stresu, vylúčeniu a pretrvávajúcej homofóbii“.

Kde konkrétne sa také veci dejú, nevieme, pretože my sme zaznamenali úplne opačné aktivity. Tak, ako o tom píšeme v tomto článku. Sprejovanie kostolov, fyzické aj verbálne útoky na kňazov, výsmech Panne Márii, znemožnený prístup k sviatostiam a bohoslužbám – s tým všetkým sme sa už stretli my, veriaci ľudia.

Čo všetko sa snažili progresívci presadiť…?
Nie je to jediná politická lahôdka, ktorou sa doteraz zaskvela strana Progresívne Slovensko. Ešte sme nezabudli na ich snahy o povinné očkovanie Slovákov, pokusy o vyhlásenie stavu klimatickej núdze, rozdávanie propotratových letákov tehotným Ukrajinkám, či snahy o presadenie zákona, ktorý by u nás umožnil legalizovať islam, budhizmus, hinduizmus a postihovať kresťanov. Ich bývalý predseda Michal Truban zverejnil na sociálnej sieti video, kde sa priznal k užívaniu marihuany a LSD. Okrem toho ho médiá pristihli pri klamstve, pretože sa snažil verejnosť presvedčiť, že skúsenosti s tvrdými drogami nemá.

Aj napriek týmto kauzám a prešľapom, progresívcov stále podporuje približne 7 % Slovákov a ak by sa voľby konali teraz, zrejme by im to stačilo na vstup do parlamentu…

MM
Progresívci útočia: Ďalší pokus o „homo-manželstvá“ na Slovensku? Zlo z Istanbulu sa presadzuje napriek odmietnutiu poslancov NR SR