Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks687
CÓRKA MARYI

JEZUS: Miliardy dusz, które są już w piekle, to ci, którzy zuchwale odrzucili Mnie podczas swojego życia

KSIĘGA PRAWDY

sobota, 20 października 2012 roku, godz. 23.20

Moja szczerze umiłowana córko, zeszłej nocy pozwoliłem, abyś doświadczyła tej wizji, po to, by wzmocnić twoją duchowość i aby pokazać ci prawdę o życiu po śmierci.

W ciągu pierwszych godzin po śmierci szatan wysyła swoje demony, aby kusiły dusze – nawet na tym etapie. On je kusi, aby odrzuciły stan czyśćca. To samo czyni wobec tych, którzy umarli w stanie Łaski, a którzy są przeznaczeni do Nieba.

Pokazałem ci szybkość, z jaką dusze zanurzają się w piekle, i przerażające prześladowania, jakim są poddawane, abyś ostrzegła tych, którzy nie wierzą, że ono istnieje. Są tam już miliardy dusz i tak wielu tam wchodzi w każdej sekundzie, że postrzegasz to jak deszcz spadających gwiazd, jak burzę gradową spadającą do jeziora ognia.

Pokazałem ci także szok i radość na twarzach tych dusz, kiedy w ostatniej chwili zostają wyrwane i uratowane. To za sprawą przyjęcia przez dusze ofiarne cierpienia dla ocalenia takich dusz od piekła. Najpierw widziałaś przerażenie, a potem strach na ich twarzach, gdy zaświtała im prawda o ich ostatecznym miejscu spoczynku. Potem pokazano ci radość na ich twarzach, gdy uświadomiły sobie, że zostały oszczędzone.

Miliardy dusz, które są już w piekle, to ci, którzy zuchwale odrzucili Mnie podczas swojego życia. Wielu z nich było mądrymi, inteligentnymi ludźmi na wpływowych stanowiskach na świecie, którzy zadali sobie wiele trudu, aby sprawić, by Słowo Boże nie zostało usłyszane. Wielu było odpowiedzialnych za zlecanie zabójstw tysięcy niewinnych ludzi. Wykonywali egzekucje na dzieciach Bożych bez odrobiny skruchy w sercach. Dopuszczali się ohydnych aktów, obejmujących seksualne perwersje, które obrażają Boga i którymi On się brzydzi. Wielu spowodowało prześladowania kościołów Boga przez świeckie działania, a w niektórych przypadkach przyłączyli się do wroga, do czarnych mszy, podczas których oddawali pokłon bestii.

Są to dusze, które ocalasz, Moja córko. Osoby ze sczerniałymi duszami i kamiennymi sercami.

W piekle jest dziesięć razy więcej dusz niż w czyśćcu. Miliardy dusz w piekle, wszystkie razem, na różnych poziomach, przewyższają liczebnie te, które są w Niebie; trzydzieści trzy przypada na każdą duszę w Niebie. Nie jest łatwo pójść do Nieba, wymaga to wiele zaangażowania, aby przygotować swoją duszę do wejścia przez jego Bramy.

Jest to czas Prawdy. Prawda nie zawsze jest przyjemna, ale jest konieczne, aby wszystkie dzieci Boże ją zrozumiały.

Moje Miłosierdzie jest jednak wielkie. Kiedy będziecie prosić o nie dla siebie, wasze modlitwy zostaną wysłuchane. Kiedy będziecie prosić za inne dusze, aby zostały zbawione, zwłaszcza w chwili ich śmierci, wasze wołanie zostanie wysłuchane. Jeśli nie prosicie o Moje Miłosierdzie, ono nie może zostać udzielone.

W czasie Ostrzeżenia Moje Miłosierdzie zostanie wylane na całą ziemię. Wtedy musicie prosić Mnie, aby ochroniło was Moje wielkie Miłosierdzie. Ci, którzy odrzucą Moje Miłosierdzie, uczynią to ze swojej własnej woli. Moje Miłosierdzie jest obfite, a jednak tak niewielu o nie prosi.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…ili-mnie-podczas-swojego-zycia
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…shamelessly-during-their-life/

_____________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

13.11.2010 - Ostrzeżenie przed Piekłem i Obietnica Raju

20.10.2012 - Miliardy dusz, które są już w piekle to ci, którzy zuchwale odrzucili Mnie w trakcie swojego życia

11.02.2013 - Wielu uważa, że Piekło jest tylko Miejscem wziętym z Folkloru

12.01.2014 - Wkrótce Piekło zostanie formalnie uznane za miejsce, które nie istnieje

04.04.2014 - Doprowadzą miliony katolików do poważnego błędu, a Moje Kościoły utracą swoją Świętość

20.01.2015 - Matka Zbawienia: Ludzie wybierają swoje przeznaczenie

______________________________________________________________