Clicks632

Oddanost PRVNÍ SOBOTY

Oddanost PRVNÍ SOBOTY

Sestra Lucie, 2005: „Ano, 25. 3. 1984 to bylo vykonáno tak, jak žádala Naše Paní.” Papež Benedikt XVI. 13. května 2010 ve Fatimě: „Mýlil by se ten, kdo by si myslel, že prorocká mise Fatimy je ukončena. V Písmu svatém často vidíme, že Bůh hledá spravedlivé, aby zachránil lidstvo a totéž činí tady ve Fatimě, když se ptá: „Chcete nabídnout Bohu, že budete snášet všechna utrpení, která vám sešle, na smír za všechny hříchy, jimiž je urážen, a jako prosbu za obrácení hříšníků?”

PRVNÍ SOBOTY se vrací! - Ve shodě s úmysly Panny Marie, které dala ve Fatimě Proč pět prvních sobot? Počet pěti smírných sobot zdůvodnila později Lucie tímto vysvětlením, jež jí bylo vnuknuto: „Dcero, důvod je jednoduchý: je pět druhů rouhání vyřčených proti Neposkvrněnému Srdcí Marii.

1.Rouhání vůči Mariinu Neposkvrněnému Srdci.
2.Potupné řeči proti trvalému panenství Mariinu.
3. Rouhání proti božskému Mariinu mateřství.
4. Ničemnosti, které byly zasévány do srdcí dětí, lhostejnosti, pohrdání a nenávist vůči Matce Boží.
5. Hanobení Mariiných obrazů a soch.

První soboty v měsíci - podmínky smírných pobožností:
1. Jít ke sv. zpovědi (nemusí být přímo první sobotu);
2. Modlitba sv. růžence (jedna část);
3. Rozjímání (15 minut);
4. Přijetí svatého přijímání;

- Jednání musí být vedeno úmyslem věnovat Neposkvrněnému Srdci Mariinu smírné modlitby za všechny hříchy, lhostejnosti, urážky, které byly vůči němu spáchány.

„Duši, která takto bude uctívat mé Neposkvrněné Srdce, slibuji, že v hodině smrti obdrží všechny milosti potřebné ke spáse”.

Světová válka nemusela být, komunismus nemusel tak šílet. Skoro 70 let trvalo, než Církev udělala v osobě papeže to, o co prosil Bůh skrze P. Marii. Proč Rusko? 1917 – revoluce – není Bůh, není náboženství, není hřích, člověk může dělat co chce. Fatima je jediné místo, jediné
poselství, ke kterému se papežové tolikrát vraceli. Mnohá poutní místa jsou uznaná za pravá, ale Fatimu papežové respektovali. Dnes se každý z nás může Srdci P. Marie obětovat a zapojit se do spásy tohoto světa. Tak jako dříve, tak i dnes Bůh ledá lidi sobě věrné, aby mohl
zachraňovat tento svět. Osobní zasvěcení Neposkvrněnému Mariinu Srdci - nejvyšší bod mariánské úcty: Panno Maria, Matko Boží, zasvěcuji se tvému Neposkvrněnému Srdci se vším, co jsem a co mám. Přijmi mě pod svou mateřskou ochranu! Uchraň mě ode všech nebezpečí. Pomáhej mi přemáhat pokušení, která mě svádějí ke zlému, abych si zachoval čistotu duše i těla. Tvé Neposkvrněné Srdce ať je mým útočištěm a cestou, která mne vede k Bohu. Vypros mi milost, abych se z lásky k Ježíši často modlil a obětoval za obrácení hříšníků a na smír hříchů proti tvému Neposkvrněnému Srdci. Ve spojení s tebou chci žít v
dokonalé oddanosti Nejsvětější Trojici. V ni věřím, jí se klaním a ji miluji. AMEN.

A nakonec mé Neposkvrněné Srdce zvítězí!

farnost.cz/jeruzalem/zpravodaj_novy_jeruzalem52013.pdf

Web:
www.sekretariatfatimski.pl

Krucjata/ Crusade:
jednaintencja.pl/en/home-2

Facebook:
facebook.com/WielkaNowennaFatimska

TV youtube:
youtube.com/channel/UCLAjHF1P999_avgbEouADPw

TV Gloria:
@TV Fatima

e-mail: fatima@smbf.pl
forthetruth333
žiaľ,,Rusko sa neobratilo
milboy
..apropo pôjdeš na spoved ku farárovi, ktorý je očkovaný vakcínou zo zavraždených detí????
Martina Bohumila Lutherová
Radost veliká, když vnímám osvícenou duši.
milboy
Robko, akým právom tu šíriš fašistickú propagandu ked tvrdíš, že Rusko ohrozuje celý svet a že by malo byť "katolícke"? Čo má byť akože zárukou čoho? Snáď pravej viery v pravého Boha? Ľudia ako ty, by sa mali v prvom rade venovať meditáciam v spojení s modlitbami aby ich osvietil Duch Svätý a dal ti viac rozumu ako má aj náš bývalý minister zdravotníctva, ktorý tiež hovoril niečo o o nejakom "…More
Robko, akým právom tu šíriš fašistickú propagandu ked tvrdíš, že Rusko ohrozuje celý svet a že by malo byť "katolícke"? Čo má byť akože zárukou čoho? Snáď pravej viery v pravého Boha? Ľudia ako ty, by sa mali v prvom rade venovať meditáciam v spojení s modlitbami aby ich osvietil Duch Svätý a dal ti viac rozumu ako má aj náš bývalý minister zdravotníctva, ktorý tiež hovoril niečo o o nejakom "osvietení"!!
Martina Bohumila Lutherová
Děkuji za tento komentář. Oni hledí,ale nevidí-poslouchají-
ale neslyší. Bůh ti žehnej milboy. Konečně trocha radosti.
Roberto 55
To Milboy: Neviem, co je na mojom komentari fasistickeho. Nesplna to ani definiciu fasizmu, ktory bol v Taliansku za Musoliniho.
V Rusku sa chopil moci diktator, ktory neznesie ziaden odpor a likviduje ludi s inym nazorom dlhodobou basou alebo smrtou (novicok).
Ja ako katolik verim tomu, co povedala Panna Maria vo Fatime. Povedala okrem ineho, ze papez musi zasvatit Rusko spolu zo vsetkymi …More
To Milboy: Neviem, co je na mojom komentari fasistickeho. Nesplna to ani definiciu fasizmu, ktory bol v Taliansku za Musoliniho.
V Rusku sa chopil moci diktator, ktory neznesie ziaden odpor a likviduje ludi s inym nazorom dlhodobou basou alebo smrtou (novicok).
Ja ako katolik verim tomu, co povedala Panna Maria vo Fatime. Povedala okrem ineho, ze papez musi zasvatit Rusko spolu zo vsetkymi biskupmi sveta, lebo inac bude rozsirovat svoje bludy do celeho sveta. Ako vidime odkedy tam zvitazila chazarmi podporovana a vytvorena komunisticka diktatura tak sa to deje a dnes je defacto komunizmus sovietskeho (ruskeho) typu takmer vsade. Prenikli aj do katolickej Cirkvi (jedinej pravej) na rozdiel od pravoslavnych schizmatikov a heretikov.
Ja viem co mam robit a preto prijmam iba rady od dobrych katolikov v otazkach viery.
Ten minister nikdy nebol moj minister a nemam nic spolocne s pobludencami-charizmatikmi.
Ked Matka Bozia povedala, ze Rusko sa obrati, tak to znamena, ze sa stane Katolicke inac by to nedavalo zmysel a Boh nikdy neklame. Az potom bude mier, ale to uz budu iba katolici...
Roberto 55
JPII v r. 1984 nezasvetil explicitne Rusko, lebo mu "diplomati" z Vatikanu poradili, ze by to mohlo mat zle následky...preto Rusko nespomenul hoci Matka Bozia to vyslovne povedala. Prava sr. Lucia to tiez potvrdila, hoci ako decko nemala ani potuchy, ze Rusko existuje...Neprava Lucia povedala naopak, ze to bolo postacujuce. Nebolo! Keby to bolo postacujuce, tak dnes Rusko by bolo katolicke a …More
JPII v r. 1984 nezasvetil explicitne Rusko, lebo mu "diplomati" z Vatikanu poradili, ze by to mohlo mat zle následky...preto Rusko nespomenul hoci Matka Bozia to vyslovne povedala. Prava sr. Lucia to tiez potvrdila, hoci ako decko nemala ani potuchy, ze Rusko existuje...Neprava Lucia povedala naopak, ze to bolo postacujuce. Nebolo! Keby to bolo postacujuce, tak dnes Rusko by bolo katolicke a neohrozovalo by svet na cele so svojim carevicom sudruhom KGB Putinom.
Svedkom bol aj biskup Hnilica a napr. card. Cortes, ktoreho spomina aj bp. Schneider teraz v angl. verzii Glorie.
Rusko musi zasvatit novy papez spolu zo vsetkymi biskupmi sveta!
Ferko to asi neurobi...
Martina Bohumila Lutherová
Sanny57 30.4.2021 v 12:09
bezejmena musím reagovat. Přiznám se na začátek, že včera jsem si říkala, že Prahu by měli oplotit. Proč? Když se demonstruje proti testování dětí, tak přijde sotva stovka účastníků. Ale když svolá profláknutej Milionový chlívek demo proti Zemanovi a Rusům, tak je plný Staromák. Jsme generace, která žila půlku života „pod SSSR“. Měla bych je nenávidět. Ale nemám to tak. …More
Sanny57 30.4.2021 v 12:09
bezejmena musím reagovat. Přiznám se na začátek, že včera jsem si říkala, že Prahu by měli oplotit. Proč? Když se demonstruje proti testování dětí, tak přijde sotva stovka účastníků. Ale když svolá profláknutej Milionový chlívek demo proti Zemanovi a Rusům, tak je plný Staromák. Jsme generace, která žila půlku života „pod SSSR“. Měla bych je nenávidět. Ale nemám to tak. Sleduju a třídím informace. A jelikož mám srovnání, tak vidím, že všechno zlo přišlo vždy z USA. A stačí sledovat vystoupení Putina za poslední roky a kdo není zmanipulovaný antiruskou propagandou, tak musí vidět, že jen Putin je záruka pro svět míru, lásky a spolupráce. Včera na mě na YT vyskočilo video z roku 2015. Vše je tam řečeno. Už roky bojuje proti NWO. Ale ne zbraněmi, ale osobním příkladem budování mírové koncepce pro svět.
youtube.com/watch?v=qIJnv3gpu00
tadesco.org/…-ockovanim-lidstva-na-planete-zemi/comment-page-1/
Roberto 55
Zlo ide teraz prakticky zovsadial. Samozrejme aj z USA a celeho takzvaneho Zapadneho sveta, ktory ja prehnity (to som casto pocul za komosov), lebo neprijmaju praveho Boha a stali sa otrokmi hriechu a diabla. (hovorim ako skutocny inkvizitor, lebo oni sa vzdy snazili robit dobre)
Amerika je prespikovana komunizmom a jeho myslienkami. Ukradli volby aj vdaka Rusom a Cine, lebo Trump bol pre Putimka…More
Zlo ide teraz prakticky zovsadial. Samozrejme aj z USA a celeho takzvaneho Zapadneho sveta, ktory ja prehnity (to som casto pocul za komosov), lebo neprijmaju praveho Boha a stali sa otrokmi hriechu a diabla. (hovorim ako skutocny inkvizitor, lebo oni sa vzdy snazili robit dobre)
Amerika je prespikovana komunizmom a jeho myslienkami. Ukradli volby aj vdaka Rusom a Cine, lebo Trump bol pre Putimka nebezpecny...
Za vlady NWO zaniknu vsetky protestantske, pravoslavne a ine sekty, lebo nebudu mat silu od Pana Boha aby vytrvali (kedze su v bludoch) a zostane iba prava Katolicka Cirkev, ktoru zalozil Pan Jezis, lebo On je iba s nami a to naveky!