Clicks2.9K
Bratia a sestry
10
❗ POZOR, ZÁVAŽNÉ INFORMÁCIE O SMRTI MILANA LUČANSKÉHO ❗ 31.12.2020 - YouTube Zverejnené: 30. 12. 2020 Smrť exprezidenta polície Milana Lučanského považuje za zlyhanie viacerých štátnych orgáno…More
❗ POZOR, ZÁVAŽNÉ INFORMÁCIE O SMRTI MILANA LUČANSKÉHO ❗ 31.12.2020 - YouTube

Zverejnené: 30. 12. 2020
Smrť exprezidenta polície Milana Lučanského považuje za zlyhanie viacerých štátnych orgánov, od vyšetrovateľov, prokurátorov, sudcov až po Zväz väzenskej a justičnej stráže.
Obvinenie z korupcie rovnako ako väzbu vníma ako veľmi pochybné. Zistenia ministerstva spravodlivosti ohľadom Lučanského zranení spred troch týždňov však v súčasnom stave považuje za vysoko nedôveryhodné a Kolíkovú vyzýva na odchod.
„Nech už je každému jasné, že klame ministerka spravodlivosti Mária Kolíková, ako aj každý, kto tvrdil, že si Lučanský udrel oko pri cvičení. Pravda je taká, že došlo k slovnej potýčke s dozorcami, strkaniu a tí Lučanského zbili a dokopali tak veľmi, že ho museli previezť do nemocnice,“ tvrdí bezpečnostný analytik a Lučanského priateľ Milan Žitný. Podľa neho mohlo vo vzťahu k Lučanskému vo väzbe dôjsť aj k zastrašovaniu, vydieraniu či vyhrážaniu sa.
Ministerka spravodlivosti by mala podľa neho okamžite vyvodiť politickú zodpovednosť. „Ak klamali hneď v prvej fáze, počínajúc ministrom vnútra Romanom Mikulcom cez ministerku Kolíkovú, neverím im ani dnes. Špeciálnu komisiu, ktorou chcú zalepovať oči, nech si strčia za klobúk. Som nahnevaný, lebo mi zabili kamaráta. Čudujem sa, že Kolíková má ešte kožu na tvári a bola schopná povedať, že zostáva vo funkcii a len ak nastanú špeciálne okolnosti, zváži demisiu. Pani Kolíková, tie okolnosti už nastali. Už presluhujete,“ odkázal ministerke.
Milan Lučanský †
Žitný o tragédii Milana Lučanského: Zabili ste mi kamaráta zdroj: spravy.pravda.sk/…nskeho-zabili-ste-mi-kamarata//
Bratia a sestry
Coburg
Nič nové to nie je, v decembri 1989 pred zastrelením Ceaucesca a jeho ženy v rámci "revolúcie" v Temešvári, som tam potom bol aj s novinárom Petrom Štrelingerom a kolegom z Hnutia za občiansku slobodu Michalom Lehockým. Tejto našej návšteve predchádzali v našej TV katastrofálne správy, ako Ceausescuova Securitate vraždí obyvateľstvo všetkými možnými spôsobmi. V našich TV ukazovali hekatomby …More
Nič nové to nie je, v decembri 1989 pred zastrelením Ceaucesca a jeho ženy v rámci "revolúcie" v Temešvári, som tam potom bol aj s novinárom Petrom Štrelingerom a kolegom z Hnutia za občiansku slobodu Michalom Lehockým. Tejto našej návšteve predchádzali v našej TV katastrofálne správy, ako Ceausescuova Securitate vraždí obyvateľstvo všetkými možnými spôsobmi. V našich TV ukazovali hekatomby mŕtvol na kopách. Pri príchode do Temešváru som videl pri kríži na námestí len niekoľko sviečok, a jednu strelu vo výkladnej skrini jedného obchodu ktorú naša tv 1000 krát opakovala v záberoch, som našiel aj ja. Nič iné. Od miesteho obyvateľstva sme sa dozvedeli, že zdravotníci zo všetkých okolitých miest zvážali do temešvárskych márnic všetky mŕtvoly, ktoré boli v nemocnicjach a pohrebných službách k dispozícii, aby takto figurovali v srdcervúcich televíznych záberoch. Takto bola "vydokladovaná" akože nutná "revolúcia" v Rumunsku v roku 1989. Takže nič nové pod slnkom.
Bratia a sestry
Slovenskem otřásá skandál a podezření z umučení a vraždy bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského ve vazební cele, uniklá lékařská zpráva je jako z hororu! Bulva pravého oka vyhřezlá z oční jamky do nosní dutiny, prolomená oční klenba, těžký otok horního i spodního víčka, dvojité vidění! Nejprve prý ve vazbě upadl na činku, poté se pod ním zvrtl invalidní vozíček a uhodil se pro změnu …More
Slovenskem otřásá skandál a podezření z umučení a vraždy bývalého policejního prezidenta Milana Lučanského ve vazební cele, uniklá lékařská zpráva je jako z hororu! Bulva pravého oka vyhřezlá z oční jamky do nosní dutiny, prolomená oční klenba, těžký otok horního i spodního víčka, dvojité vidění! Nejprve prý ve vazbě upadl na činku, poté se pod ním zvrtl invalidní vozíček a uhodil se pro změnu do temene hlavy a nakonec se oběsil na teplákové bundě, kterou si vyžádal, protože v cele asi nešlo ústřední topení a byla mu zima! Generál Lučanský jako první Matovičův umučený politický vězeň?
Nový rok 2021 je tady a začíná horším způsobem, než by si člověk uměl představit. Slovenskem v posledních hodinách otřásá neuvěřitelný skandál, který vykresluje brutální fašizační procesy v zemi pod Tatrami, ke kterým začalo docházet po nástupu nové vlády Igora Matoviče.. viac na: aeronet.cz/…a-praveho-oka-vyhrezla-z-ocni/
Bratia a sestry
Bouře na Slovensku: Bývalý šéf policie se ve vazbě prý oběsil. Vražda? Zatkněte premiéra, hřmí ze Sněmovny. A slova Čaputové před činem

cz24.news/…y-a-slova-caputove-pred-cinem/
Svätý Malachiáš(prorok)
Jasné,že matovič a spolok a oľano robia všetky ohavnosti lebo sám sa ráz priznal bude všetkých prenasledovať zo smeru na čele Fica. :)
Psychopat a diabol matovič urobí všetko preto aby bol pri moci a bábky sa budú meniť. Keď niečo tak dosadí svojho ďalší psychopat naď.
Hermenegild
Ináč, je to znamenie pre náš národ, čo nás čaká od vlády počnúc rokom 2021.
Hermenegild
A začalo to hneď 1.1.2021. Bez Božieho požehnania márne naše namáhania. Odstrihnúť od Boha celý národ, aj seba, slepí vodcovia! Dnes sa vzýva aj Svätý Duch: "Príď Duchu svätý tvorivý svojich verných navštíviť.." Ale môžeme ho vzývať len za zatvorenými dverami chrámov ! V Čechách sú na tom ešte horšie s covidom, ale majú zachované bohoslužby pre 20 zúčastnených. Keď im neprší, aspoň kvapká. U …More
A začalo to hneď 1.1.2021. Bez Božieho požehnania márne naše namáhania. Odstrihnúť od Boha celý národ, aj seba, slepí vodcovia! Dnes sa vzýva aj Svätý Duch: "Príď Duchu svätý tvorivý svojich verných navštíviť.." Ale môžeme ho vzývať len za zatvorenými dverami chrámov ! V Čechách sú na tom ešte horšie s covidom, ale majú zachované bohoslužby pre 20 zúčastnených. Keď im neprší, aspoň kvapká. U nás ani kvapku milosti pre stádo z priameho stretnutia s P.Bohom! Vláda udelila naším pastierom 3-týždňovú dovolenku od stáda, od sviatostí. P. Sulík by mal začať chodiť do jedného chrámu, lebo chodia tam stále len tí istí ľudia a zapisovať si, kto z nich ochorel po osobnom stretnutí s P.Bohom na covid. P. Boh uzdravuje, kým lekár len lieči. Keď prídem nakazený k P. Ježišovi, on ma uzdraví. Z chrámu odchádzam uzdravený!!! Lenže liberáli veria len tomu, čo robí satan.
Bratia a sestry
odporúčam omše pozerať tu:
youtube.com/watch?v=lmFOSNngzz8

kázne sú veľmi dobré :-)More
odporúčam omše pozerať tu:
youtube.com/watch?v=lmFOSNngzz8

kázne sú veľmi dobré :-)