Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks122

Garabandel a falošné varovania od BMB.

Falošné varovania ( videnia ) od ženy z Írska
O falošnosti stránky "Ježiš Kristus varuje ľudstvo" - otec. Eirene
O falošnosti stránky "Ježiš Kristus varuje ľudstvo"

Internetová stránka "Ježiš Kristus varuje ľudstvo" s údajnými posolstvami Ježiša Krista rozvírila hladinu.
Linku "Ježiš Kristus varuje ľudstvo" vidím v tom zmysle, že je tam veľa pravdivých vecí pozbieraných z rôznych uznaných alebo dôveryhodných zjavení (preto je tá linka pomerne príťažlivá, populárna). Ďalej sú na nej veci o vážnych udalostiach a situáciách, ktoré sa v katolíckej Cirkvi nachádzajú. Ale mnohé veci sú pomenené, domyslené, vymyslené, zavádzajúce.

Jedným slovom táto linka obsahuje veľa materiálu zo skutočných zjavení (tak to vídím), ale všade je v nej zamiešaný aj poriadny jed.

Kto si s chuťou dá dobrej polievky, keď vie, že je v nej dosť jedu? Takže toľko z mojej strany. Vvyjadril som sa veľmi jasne. Jasne som povedal, že táto internetová stránka ako taká podľa mňa rozhodne NIE JE OD BOHA. Venoval som sa jej niekoľko dní a, aspoň pre mňa samého, som našiel vyše hlavy argumentov, že za tou stránkou nie je Boh Ježiša Krista
Počul som, čo hovoria proroci, ktorí v mojom mene prorokujú klamstvo. Hovoria: „Mal som sen! Mal som sen ! Prorok Jeremiaš - 23. 25 Pokračovanie

Rozhodne zamietam hodnovernosť oných posolstiev
O falošnosti stránky "jezis-kristus-varovanie.webnode.sk som na ňu reagoval v "Aktualitách", keďže to nebola nejaká výslovná otázka pre mňa. Postupne ľudia reagovali na môj postoj, -v ktorom rozhodne zamietam hodnovernosť oných "posolstiev", - a tak moje odpovede, či reakcie som dal aj pod "Q&A", či inde.
Kvôli prehľadnosti a praktičnosti dávam všetky svoje reakcie (teda linky) ešte aj tu na túto stránku (pod "Myšlienky", aby boli všetky pohromade (moja prvá-najstaršiareakcia na uvedenú stránku je dole, najnovšia je hore).
Žehnám všetkých. otec. Eirene


Viac tu: jezismaria1.webnode.sk/irske-zjavenia/