Clicks10

BВП: Єпископи Польщі, кайтеся і прийміть Духа правди та відваги кардинала Стефана Вишинського

Шановні польські єпископи!

З життєпису цього святого ми дізнаємося, що в історичні моменти, коли польська Церква була спустошена війною, а потім пригноблена комуністичним режимом, кардинал Вишинський рішуче став на її захист. Завдяки йому комунізм не міг нищити Церкву в Польщі так, як в інших країнах, наприклад у Чехії. У стратегічний момент кардинал зайняв героїчну позицію, Церква змобілізувалася, і тоді комуністи вже були змушені поважати її позицію.

Для порівняння: у Чехії семінарії були ліквідовані, залишилася лише одна семінарія у Літомержицях. Коли у 1965 році у семінарію вступив теперішній чеський кардинал Дука, то для Оломоуцької дієцезії був висвячений лише один священик, хоча того року в ній померло понад 30 священиків. Кількість семінаристів на усіх п’яти курсах для всіх чеських дієцезій становила близько 70 осіб. Усі чоловічі монастирі в Чехії протягом однієї ночі були зліквідовані, єпископів інтернували або ув’язнили. Тоді ми, ще будучи семінаристами, з подивом читали статистику, що в ті роки у Польщі було 7000 семінаристів і що не був зліквідований жоден чоловічий монастир. Шановні польські єпископи, це заслуга вашого героя, кардинала Стефана Вишинського!

Сьогодні ж, навпаки, багатьох єпископів справедливо називають церковними клерикалами. Необхідно знати, що є, а що не є клерикалізмом. В науковому словнику сказано: клерикалізм ‒ це використання релігії (Католицької Церкви) для інших цілей.

Яка мета Церкви та справжнього пастиря ‒ єпископа? Метою є проповідування Христа, Його Євангелії та правдивого покаяння, без якого ніхто не буде спасенний (Лк. 13,3). Отже, мета ‒ вести душі безпечною дорогою спасительної віри і Божих заповідей до щасливої вічності. Якщо Церква та духовний пастир – єпископ – занедбує це, то з його вини душі йдуть широкою дорогою до вічної погибелі ‒ до пекла. Якщо якийсь єпископ або папа зловживає своєю владою в інших цілях і пропагує содомію, транссексуалізм, поганство, навіть легалізацію шлюбів гомосексуалістів, ісламізацію, або нав’язує експериментальну, фатально небезпечну вакцинацію, то це є прояв клерикалізму. Такий клерикал є протилежністю кард. Вишинського. Клерикал служить можновладцям (елітам) і приймає від них олеандри та інші винагороди. Він стає зрадником Христа, дає велике згіршення довіреним йому душам і затягує їх на дорогу до погибелі.

З болем мусимо констатувати, що сьогодні найбільшим клерикалом є псевдопапа Бергольйо, який разом зі своєю гомомережею є повною протилежністю кард. Вишинського. Кого ви хочете наслідувати, польські єпископи, і якого духа хочете мати? Відступника Бергольйо чи героїчного святого, поляка кард. Вишинського?

Навіщо Церква проголошує святих для всезагального вшановування? Насамперед для того, щоб ми наслідували їхнє героїчне життя та вірність Христу навіть ціною мученицької смерті!

Сьогодні Бергольйо ліквідує Церкву набагато інтенсивніше, ніж фашистський чи комуністичний режим. Наступного місяця він навіть розпочне синодальний процес, який через два роки має завершитися ліквідацією інституту папства. Хіба ви цього не знаєте, польські єпископи? Не буде достойним кардинала Вишинського, який є справжнім святим і героєм віри, щоб його беатифікацію проголошував делегат фальшивого папи, єретика, відступника та ліквідатора Церкви, тим самим роблячи весь обряд беатифікації недійсним. Згідно з догматичною буллою «Cum Ex Apostolatus Officio» все, що робить єретик, є недійсним.

Чесне і правдиве рішення в цій ситуації ‒ щоб декрет про беатифікацію проголосив делегат польського єпископату, а делегат апостатичного псевдопапи щоб був вами відкинутий. Цим радикальним жестом польський єпископат публічно відділиться від прокляття, яке накликає і на польську Церкву архиєретик Бергольйо, та розпочне не Бергольєвий синодальний процес, а власний синодальний шлях. На ньому ви зможете найближчим часом прийняти правовірного і законного папу. І сьогодні Бог дав особистість, яка має того ж духа, що й кардинал Вишинський, і може в цей важкий час обіймати відповідальний папський уряд. Йдеться про колишнього американського нунція, який сміливо виступив проти гомолобі на найвищих місцях у Ватикані та закликав Бергольйо піти у відставку. Через цей захист Церкви і він, подібно як кардинал Вишинський, ризикує власним життям.

У пастирському листі та в організаційних вказівках було зазначено, що єпископи, священики та віруючі на беатифікації повинні бути в масках! Запитуємо: Чи єпископи та священики Польщі усвідомлюють, що цим виражають свою підпорядкованість системі фальшивої пандемії, яка пропагує експериментальну вакцинацію? Цим вони дають згіршення віруючим і народу та стають інструментом прокляття, геноциду і сатанізації Польщі!

11 серпня 2021 року польські вчені-католики відкритим листом звернулися до вас, єпископи.

Цитата: «Звертаємося до вас у справі використання церков та парафій для створення центрів вакцинації проти COVID-19».

Вони навели конкретний приклад того, які плоди приносить вакцинація: «На місце в будинку престарілих колись треба було чекати більше двох років. Сьогодні вже чекати не треба, і навіть є вільні місця. Чому? Престарілим вводять ін’єкції мРНК, після чого багато з них більше не прокидається ‒ вони помирають вночі. Але ці смерті приписуються старості».

Чи усвідомлюєте, чим насправді є центри вакцинації, які ви створюєте на парафіях, і кому вони служать? Небезпечна вакцина робить людей (якщо вони переживуть вакцинацію) генетично модифікованими організмами. Її основою є тканина, по-садистськи вирвана з ненародженої дитини перед її вбивством. Вакцина від ковіду вже належить до процесу чіпування! Вона є складовою частиною програми редукції, тобто геноциду людства. Ця злочинна вакцинація є умовою участі в зустрічі з Бергольйо у Словаччині 12-15.09.2021. Відлякуючим прикладом агітації за вакцинацію є архиєпископи Бобер і Баб’як. Відповідно до Нюрнберзького кодексу, Бергольйо і словацькі та їм подібні прелати повинні постати перед судом!

Як протиставитися поневолюючій системі конкретно на беатифікації?

Як жест свободи, відкиньте маски і почніть говорити правду! 27 липня 2021 року в Києві відбувся хресний хід за участю майже півмільйона віруючих, і ні митрополит Онуфрій, ні жоден єпископ та священик, ані віруючі не мали масок! Ніхто з них не захворів і не помер. Подібне церковне свято з великою кількістю учасників без масок відбулося у Почаєві 5 серпня. В даний час у Данії і в 11 штатах США скасували всі абсурдні ковід-обмеження.

Чому польський єпископат піддався клерикалізму і хоче збирати олеандри від можновладців цього світу, які, однак, служать сатані? Чому це так? Тому що польські єпископи все ще підпорядковуються архиєретику Бергольйо, який цілковито служить цій антихристовій системі. Тому ви маєте духа страху перед можновладцями і сліпо та боягузливо їм підкоряєтеся. Тому ви пропагуєте безглузді маски, чіпізаційну вакцинацію, а тим самим і сатанізацію Польщі. А тому таким важливим є цей крок ‒ відділитися від лжепапи Бергольйо і не дозволити папському легату брати участь у беатифікації!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8