Clicks2.3K

Procesje.pl – szansa na ochronę Polski przed zagładą.

Sytuacja staje się alrmująca. Nowe „mszały” w drodze – czekają już tylko na oficjalne wprowadzenie. Profanacje metodą „na rękę”; okultystyczne maski; szkodliwe płyny do rąk zamiast wody święconej. Czyż za to nie ma spaść kara? Oczywiście, że tak, ale Pan Jezus Król Polski poprzez żyjącego mistyka Grzegorza Wróblewskiego podyktował jeszcze szansę odłożenia kary, złagodzenia jej. Jest nią program organizacji procesji przebłagalno-dziękczynnych. Wszystko możemy przeczytać na stronie internetowej PROCESJE.PL
Mała Iskra shares this
22.3K
Orędzia
Mała Iskra
Fragmenty z orędzi polskich proroków na temat tych procesji:

30 maja 2021 - Ważne są procesje, zwłaszcza ta, Bożego Ciała, bo procesje te wynagradzają za zło i sprawiają, że Bóg nie może was karać.

2 czerwca 2021 - Co do sprawy lata i przelania krwi. To zostaw Mnie, iż Polacy się nie nawrócą jeśli nie będzie teraz przelania krwi. Ty masz wziąć udział w procesji, którą współorganizujesz. …More
Fragmenty z orędzi polskich proroków na temat tych procesji:

30 maja 2021 - Ważne są procesje, zwłaszcza ta, Bożego Ciała, bo procesje te wynagradzają za zło i sprawiają, że Bóg nie może was karać.

2 czerwca 2021 - Co do sprawy lata i przelania krwi. To zostaw Mnie, iż Polacy się nie nawrócą jeśli nie będzie teraz przelania krwi. Ty masz wziąć udział w procesji, którą współorganizujesz. Chcesz jeszcze wziąć udział w drugiej – w Wyszkowie i w Krakowie jeśli będzie, bo tu nie będziesz organizował. [...]

3 czerwca 2021 - Moje drogie wierne dusze, dziękuję wam za wszystkie procesje, które odbywają się, by uczcić Mnie jako Króla waszego narodu. Procesje te wynagradzają za zło i ważne jest, by odbyło się ich jak najwięcej. Miłość Moja jest blisko każdej wiernej Mi duszy i niech was żadne zło nie przeraża. Wszystko to musi się wydarzyć, gdyż wiele dusz musi być oczyszczonych. Świętości nie osiąga się przez zasługi, lecz przez cierpienie, które jest łaską oczyszczenia i uświęcenia dla duszy.

14 czerwca 2021 - Procesje, które teraz odbyły się tak licznie, sprawiają, że wiele kar nie dopuszczę. Jednak nie ustawajcie, módlcie się i ofiarowujcie swój czas, by Moje Królestwo zagościło w wielu sercach. By Naród Mój wierny, oczyszczony niczym jaspis, był godny i gotowy, by zamieszkać w Nowym Jeruzalem.
[...] Dziękuję wam, Moje drogie dzieci, za wszystkie ofiary, posty, modlitwy i procesje. Niech Chwała Boża zawsze wam towarzyszy w waszych działaniach, a pokój i miłość wypełni wszystkie serca, co Bogu zaufały i Mu swe życie ofiarowały.