Clicks20
NewsLetters

Запрограмоване безумство. В чому порятунок? (+ відео)

Дивіться це відео також на:
wistia.com/medias/344vhzvv4x
ugetube.com/watch/BqTQVnqHoabxJBE
rumble.com/vfjo6x-26112057.html
bitchute.com/video/nzeJriyUcQuA/

Так звана пандемія, або трагікомічний спектакль, сьогодні викрив корінь людської дебільності. Уряди всіх держав глобально брешуть людям у мас-медіа і змушують їх грати комедію з масками, респіраторами, тестуванням та геноцидною вакцинацією. Справжні фахівці у сфері медицини всю цю т.зв. турботу про здоров’я кваліфікують як злочин проти людства.
Система охорони здоров’я повинна рятувати життя та піклуватися про здоров’я. У новій системі вона стала інструментом геноциду та знищення здоров’я. Це безумство.
Лікарі складали клятву Гіппократа. Вони зобов’язані захищати життя. А сьогодні їх змушують робити прямо протилежне. Вони стають інструментами запрограмованого геноциду! Це найважчий злочин і безумство!
Масове використання людей як піддослідних кроликів або лабораторних щурів для фатально небезпечної вакцини, яка змінює геном, є злочином проти людства, безумством і дебільністю.
Основною ідеологічною програмою сьогодні є т.зв. редукція людства на 6 мільярдів. Те, що інструментом для досягнення цієї шаленої мети є система охорони здоров’я, ‒ це абсурд і злочин проти людяності!
На основі гендерної ідеології та статевого виховання дітей змушують до гормональної терапії, а згодом до операції зі зміни статі. Це злочин проти людяності та безумство.
Здорова сім’я складається з чоловіка, жінки та дітей. Сьогодні через гендерну ідеологію її цілеспрямовано ліквідують. У люблячих батьків на підставі псевдозаконів викрадають дітей і віддають їх педофілам та гомосексуалістам для т.зв. усиновлення. Це потворна тиранія, безумство і дебільність.
Людина, яка відкинула розум і совість, не хоче чути правду і заповзято вірить брехні та самообману. Це основна людська трагедія, на якій побудована система автогеноциду людства до т.зв. золотого мільярда.
Гейтс публічно заявив: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то зменшимо кількість населення на 10-15%». Цей невіглас у медицині пропихає масову вакцинацію цілої планети. Усі держави під його диктатом закуповують фатально небезпечні вакцини, немовби втратили розум. Як це можливо? Корінь цієї глупоти ‒ зло в людському серці, яке діє через брехню. Отруйний корінь зла, т.зв. первородний гріх або духовне насіння диявола, перейшов у людську природу через гріх перших людей.
В чому полягає ця трагедія першого гріха? Насправді це був непослух, яким людина розірвала відношення до Бога. Вона повірила духу брехні ‒ дияволу ‒ і через цей непослух дійшла до бунту проти Бога. Насіння диявола ‒ родовище зла, егоїзм ‒ вже залишилося темною спадщиною в нашій людській природі. Усі злочини, садистські тортури, брутальна тиранія, вбивства, геноциди, ненависть, підлість, чвари ‒ все це виходить з цього отруйного родовища зла в душі.
Погани вшановують диявола та його демонів, яким приносили навіть людські жертви, тому поганським світом керувало зло і брехня. Християнство паралізувало зло через Христову Євангелію і справедливі та Божі закони. Це створювало бар’єр, щоб брехня, зло, збочення та злочинність не охопили людство як нищівна епідемія.
За останні півстоліття відбувся злам у законодавстві та мисленні. Справедливі закони були замінені т.зв. правами людини, а насправді пропиханням збочення та злочинності, прихованих під позитивними поняттями. Через міжнародні конвенції, резолюції, рекомендації вони були просунуті і до державного законодавства.
Було викрито, хто стоїть за фальшивою свободою і фальшивим добром, і виявилася потворність усієї системи, яка відкинула Бога. Сьогодні світом керують сатаністи, які добиваються масового геноциду людства. Він починається з психологічного терору із демагогічним нав’язуванням мРНК-вакцини. Вчені, які ще не зрадили совість, наполегливо застерігають від неї.
Ці вчені невтомно повторюють, що мРНК-вакцина змінює людський геном, що означає поступове винищення людського роду. Вони попереджають, що ця вакцина також належить до процесу чіпування. Біблія застерігає від чіпування карою у вогняному озері. Крім того, мРНК-вакцина містить тканину, вирвану ще заживо з дитини, вбитої при штучному аборті; це явний прояв сатанізму, а отже і широкомасштабної сатанізації людства!
Церква перестала бути сіллю світу і стовпом правди, і вже на II Ватиканському Соборі підпорядкувалася аджорнаменто, тобто духу цього світу. Сьогодні процес завершує церковний обманець, публічний зрадник Христа, псевдопапа Бергольйо. Він просуває легалізацію співжиття содомітів, він інтронізував у Ватикані мерзенного ідола Пачамаму і очолив цей ритуал поклоніння дияволу. Геноцид людства він пропихає під позитивними поняттями та релігійними фразами. Він усім диктує прийняття фатально небезпечної мРНК-вакцини. Недійсний папа Франциск фактично є гуру елітних сатаністів.
Чому весь цей організований злочин та обман взагалі може існувати? Ми знову підійшли до того, що в людській душі є родовище зла і брехні. Якщо розум обманений, він усуне совість. Тоді родовище зла в нас з’єднається з духом брехні, з «ангелом світла» (2 Кор. 11), і людина почне реалізувати його інспірації та сугестії, а брехню, яку прийняла за свою, бачить як добро. Правдивої критики чи самокритики не припускає і радикально її відкидає. На цій дорозі брехні та самообману людина робить подальші кроки, які розмножують зло і ведуть до самознищення.
У світовому масштабі сьогодні ми бачимо це на прикладі ковід-істерії, мета якої – автогеноцид людства. Це плоди зміїного насіння в людині.
Яке рішення?
Переможцем над брехнею, злом і дияволом є Ісус Христос. Щоб звільнитися від брехні та зла, ми повинні прийняти Господа Ісуса. Він ‒ Бог і втілена Правда. Самокритика ‒ це основа покаяння. Тоді Ісус дає нам прощення гріхів.
Щоб людина дійсно звільнялася від зла в собі, Ісус вимагає, щоб задля Нього та задля Євангелії вона втратила свою душу (Мр. 8,35). Таким чином позбавиться і родовища зла, яке є в ній. Так вона стане справді вільною (Ів. 8,36) і щасливою. Втратити душу означає дати Богові свою волю. Це паралізує духовне родовище зла, темне еґо, якому інакше людина постійно поклоняється. Вона обожнює його, хоча й еґо обманює розум, притупляє совість і поневолює волю. Якщо це родовище брехні і смерті ми втрачаємо задля Ісуса, то збережемо свою душу для дочасного і вічного щастя.

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

20.03.2021

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


list-manage.com/subscribe?u=bed9f40cf4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c