CÓRKA MARYI
211K

JEZUS: Nie na Mnie nałożą koronę ze szmaragdów bądź kamieni szlachetnych. Nawet nie dziś ...

JESUS: Not for Me will they place a crown of emeralds or precious stones ...

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 25 listopada 2012 roku, godz. 17.25

Moja szczerze umiłowana córko, jestem Chrystusem, Zbawicielem rodzaju ludzkiego, i wkrótce podejmę w końcu Moją koronę i będę panował nad ziemią. Jednak korona cierniowa nadal pozostaje na Mojej najświętszej Głowie, aż do nadejścia wielkiego dnia, gdy w końcu zasiądę na tronie obiecanym Mi przez Mojego Ojca.

Jestem jedynym prawdziwym Królem, jedynym prawdziwym Bogiem, ale noszę koronę cierniową tak okrutnie nałożoną przez ręce niewdzięcznego człowieka. Nie na Mnie nałożą koronę ze szmaragdów bądź kamieni szlachetnych. Nawet nie dziś. Nie, zamiast tego nadal będą Mnie ranili, okrutnie odrzucając zbawienie, które osiągnąłem dla nich, gdy Mnie ukrzyżowali.

Czekam i czekam na ludzkość, aby podnieść jej wzrok i otworzyć jej oczy, by mogła dostrzec Prawdę. Jednak tak niewielu chrześcijan przestrzega Mojego Nauczania. Są osłabieni przez zewnętrzne naciski i milczą, gdy świat przyjmuje grzech, jakby był czymś dobrym.

Moja korona jest gotowa i przybędę w Chwale. Wszyscy ludzie zobaczą Mnie, jak przychodzę z Nieba. To wydarzenie będzie trwało wiele godzin i ludzie silnej wiary będą wydawać okrzyki i radować się. Tak wielu będzie się wstydziło i bało, gdy Mnie zobaczą. Gdy nawet wtedy poproszą Mnie o przebaczenie, udzielę im go, aż do ostatniej sekundy.

Strzeżcie się tych, którzy będą podawali się za Mnie. Jest to bardzo ważne, bo przyjdę tylko w tym jednym dniu. I nie będę chodził po ziemi jak człowiek, bo Mój Ojciec nie zezwolił na to. Niech żaden taki człowiek was nie zwiedzie.

Moje panowanie jest bliskie i niech wszyscy, którzy nie uznają Mnie, Mojego Istnienia czy proroctw zawartych w Księdze Mojego Ojca, wiedzą, że nie można tego powstrzymać.

Szatan i ci, którzy za nim podążają, nie mają nade Mną władzy. Jedyna moc, która się liczy, to Moc Boga, który kocha wszystkie Swoje dzieci.

Przygotujcie się do Mojego Nowego Królestwa i bądźcie pełni radości. Wyczekujcie tego dnia, bo będzie to dzień, gdy na zawsze skończą się wszystkie ludzkie cierpienia. Tylko ci, którzy postępują zgodnie z Moim Nauczaniem, doświadczą Mojego Nowego Raju.

Moi uczniowie muszą tworzyć krąg modlitwy, aby ocalić dusze tych, którzy nie przyjdą do Mnie, nawet w ostatnim dniu. Proszę, módlcie się Modlitwą Litanią o Łaskę Ochrony za tych, którzy nie mają siły, by sami mogli sobie pomóc.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…oza-korone-ze-szmaragdow-badz-kamieni-szlachetnych
CÓRKA MARYI
"Jestem Chrystusem, Zbawicielem rodzaju ludzkiego, i wkrótce podejmę w końcu Moją koronę i będę panował nad ziemią. Jednak korona cierniowa nadal pozostaje na Mojej najświętszej Głowie..."