Elkam
7

Tomasz Sakiewicz: Konfederacja ma utorować drogę Platformie

Czy Konfederacja to autentyczna prawicowa opozycja? Według redaktora naczelnego "Gazety Polskiej" Tomasza Sakiewicza, zdecydowanie nie. W jego …
Prawda inside
Sakiewicz, nazwisko Sakiewicz pochodzi z Ukrainy, konkretnie z Lubawicza
Elkam
@Prawda inside - Co to ma do rzeczy skad pochodzi nazwisko. Moje nazwisko pochodzi ze Szwecji. Mój pradziadek poszukiwał korzeni tego nazwiska na Parafiach i stanęło na na ostatnim przodku, który miał na imię Khnut Cristian a nazwisko ? ........ Był Szwedem który został w Polsce - pasuje na "potop szwedzki"
Prawda inside
To był sarkazm ale nie zajarzyłeś
wlowoj
Nie PO, nie SLD, nie PSL, nie marksiści są przeciwnikiem PiS, od nich bez problemu posłowie przechodzą do 'zjednoczonej prawicy'. Jedyną prawdziwą siłą której obawia się PiS są narodowcy. Widać to choćby tu, na glorii, choć to serwis religijny i takie informacje jak głos ukraińskiego agenta Sakiewycza powinny być usuwane.
Elkam
Narodowcy - brzmiało kiedyś dumnie. Teraz to już ruskie onuce , na czele ups...nie dokończę.
walecka elzbieta
Elkam-operujesz obiegowymi ogolnikammi ,które produkuje taśmowo p. Sakiewicz i s-ka , czyli w taki podejściu jesteś nieuczciwy. Narodowcy-- zawsze brzmiało jednoznacznie , jedynie wszelkiej masci kosmopolici mieli na to alergie ,ale to już ich problem.
Elkam
@walecka elzbieta - Mam swój rozum! Prawdziwi "Narodowcy" to "moherowe berety" i "kluby Gazety Polskiej", a toto od Bosaka to bardziej "kibole" ! Krzyczeć i palić race, to tak!...mysleć już nie!
ps.pozdrów Korwina