Edward7
112.4K

Globalne identyfikatory cyfrowe coraz bliżej... chcą wszystkich oznaczyć znakiem bestii

Kto stoi za tym spiskiem ...

Baxtera Dmitrija
Kongres zrobił ogromny krok w kierunku wprowadzenia cyfrowych dowodów osobistych dla obywateli USA, spełniając życzenia Światowego Forum Ekonomicznego i Billa Gatesa, a w mediach głównego nurtu prawie nie było szeptu na temat tego ważnego wydarzenia. To prawie tak, jakby elita globalistów poinstruowała swoich sługusów w mediach głównego nurtu, aby milczeli o ich planach globalnej dominacji. Od początku pandemii trwają wysiłki na rzecz rozwoju cyfrowych systemów identyfikacji, w tym mobilnych praw jazdy i paszportów szczepionkowych. W 2020 roku Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) przedstawiło plany dotyczące swojego COVIDPass, który wymagał od użytkowników wykonania badania krwi w zatwierdzonym laboratorium COVIDPass.Teraz, w środku medialnego blackoutu, proponowany narodowy cyfrowy system identyfikacyjny dla obywateli USA szybko staje się rzeczywistością po przegłosowaniu przez Komisję Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Spraw Rządowych Senatu USA ustawy "Improving Digital Identity Act". John Solomon's Just the News donosi o tym w swoim raporcie:

"W prostym języku, cyfrowa tożsamość pozwala osobie udowodnić, kim jest w wirtualnym świecie. Zwolennicy twierdzą, że cyfrowe identyfikatory oferują większą prywatność niż tradycyjne formy identyfikacji i mogą pomóc zminimalizować niektóre z zagrożeń związanych z fizycznymi dokumentami, takimi jak prawa jazdy, paszporty itp. Inni jednak szybko biją na alarm, ostrzegając, że wprowadzenie cyfrowych dowodów tożsamości prawie na pewno doprowadzi do erozji swobód obywatelskich".

"Cyfrowe są często przedstawiane jako 'przyszłość' i wiele osób uważa takie przejście za nieuniknione"
- pisze Jay Stanley, starszy analityk polityki w ACLU, który uważa, że cyfrowe dowody tożsamości mogą okazać się koszmarem dla prywatności. "Ale cyfrowe nie zawsze jest lepsze - zwłaszcza gdy systemy są wyłącznie cyfrowe". "Jest powód, dla którego większość jurysdykcji odrzuciła elektroniczne głosowanie na rzecz papierowych kart do głosowania, na przykład" - pisze Stanley. Z oprogramowaniem do głosowania w niektórych stanach podatnym na ingerencję z zewnątrz, papierowe karty do głosowania coraz częściej wydają się być znacznie bezpieczniejsze. WEF Insider Reveals 'Bug-Eating Agenda' Is About Destroying the Human Soul

Podobnie, cyfrowe identyfikatory są podatne na ataki. Historie grozy związane z kradzieżą tożsamości ludzi nie są rzadkością. Pamiętajmy, że cyfrowe dowody tożsamości są synonimem danych, a jeśli jest coś, co hakerzy uwielbiają, to są to dane - zwłaszcza dane obywateli USA. Niektórzy spekulują, że wprowadzenie cyfrowych dokumentów tożsamości i paszportów szczepionkowych w Stanach Zjednoczonych tworzy infrastrukturę dla systemu kredytu społecznego podobnego do tego w Chinach. Chiński system kredytu społecznego, masowe przedsięwzięcie rządowej inwigilacji, które ma na celu połączenie 600 milionów kamer monitorujących - mniej więcej jedna na dwóch obywateli - z technologią rozpoznawania twarzy, ma na celu umożliwienie identyfikacji każdego, gdziekolwiek, w ciągu trzech sekund.

Programowalne waluty cyfrowe banków centralnych (CBDC) dodają kolejną warstwę kontroli. Jako waluta fiat w formie cyfrowej, którą można zaprogramować, łatwo byłoby sprawić, by można było wydawać pieniądze tylko na określone rzeczy lub w określonych miejscach, zgodnie z życzeniem emitenta. Bill Gates Caught Admitting ‘Climate Change Is WEF Scam’ to Inner Circle

Następnie są pozornie niewinne inteligentne liczniki, które budzą poważne obawy dotyczące prywatności, nie wspominając o obawach dotyczących zdrowia związanych z ich polami elektromagnetycznymi. Zanim inteligentne liczniki stały się powszechnie dostępne, zużycie energii elektrycznej było rejestrowane przez czytnika liczników, który odwiedzał naszą nieruchomość raz w miesiącu i ręcznie zapisywał zużycie energii. Jak donosi The Telegraph, brytyjski Crossbench Peer Lord Alton ostrzegł przed niebezpieczeństwami związanymi ze spleceniem systemów masowego nadzoru z codziennym życiem. "My po prostu nie możemy pozwolić, aby narzędzia ludobójstwa nadal były tak łatwo wykorzystywane w naszym codziennym życiu. Systemy masowej inwigilacji zawsze były służebnicą faszyzmu. Rząd powinien wystąpić z harmonogramem usunięcia tych kamer i technologii z łańcucha dostaw sektora publicznego."

Cel końcowy
Ostatecznie, globalne supermocarstwa nie posuną się tak daleko, aby stworzyć ogólnoświatowy cyfrowy identyfikator, który można po prostu zostawić, kiedy ma się na to ochotę. Będą chcieli czegoś znacznie trwalszego, czegoś, czego nie można zostawić w domu.

Szwecja jest jednym z najwcześniejszych państw, w których zastosowano wszczepialne mikrochipy. Chip jest wszczepiany tuż pod skórą dłoni i działa za pomocą komunikacji w bliskim polu (NFC) - tej samej technologii, która jest używana w smartfonach - lub identyfikacji radiowej (RFID), która jest używana w bezstykowych kartach kredytowych. Już teraz Szwecja stała się w mniejszym lub większym stopniu społeczeństwem bezgotówkowym. Teraz ten niewielki implant zastąpi całkowicie karty debetowe i kredytowe, a także identyfikatory i klucze. Aby zapłacić za przedmiot, wystarczy umieścić lewą rękę w pobliżu czytnika kart zbliżeniowych, a płatność zostanie zarejestrowana.

Szacuje się, że do tej pory zaczipowano od 5 do 10 tysięcy Szwedów, choć szwedzkie władze twierdzą, że nie znają dokładnej liczby, ponieważ nie ma centralnego rejestru. W końcu wszystko będzie podłączone do jednego, wszczepialnego urządzenia. WEF To Force Public To Wear ‘Brain Implants’ So the Elite Can Read Their Minds

Baxter Dmitry©,News Punch 2022/ Global Digital IDs Are Coming to America and Nobody Is Allowed to Talk About It - Global Research

Kto stoi za tym spiskiem - Światowe Niebezpieczeństwo - Masoneria -

https://www.kla.tv/_files/video.kla.tv/2022/10/23999/WarningDangerWorldMason_720p.mp4

Ten artykuł rzuca światło na zbrodnicze siły i machinacje masonerii wysokiego stopnia, i dla niepoznaki jej dobroczynna działalność w trzech podstawowych stopniach symbolicznych. Ale te stopnie ucznia i czeladnika itd., uosabiane przez braci z tak zwanych loży janczarskich; Rotarian, Lions Club itd. nie są świadomi celów masonów wysokiego stopnia. Loże te po prostu służą masonerii Wysokiego Stopnia w takim samym celu, jak na przykład kaptur i kreda służyły wilkowi w Siedmiu Małych Koziołkach.

Poniższe oświadczenia pojawiły się w wyniku krzyku udręki ze strony masonów wysokiego stopnia. Złamali swoją tajemnicę pod ogromną presją, aby wydać pilne okrzyki ostrzegawcze dla ludności świata. Przed wyjazdem przez kilka lat gromadzili tysiące wybuchowych dokumentów jako dowodów. To powinno świadczyć o tym, że to, co do tej pory było tylko tezą dla niezależnych sygnalistów, wcale nie jest tylko tezą. Dlatego wzywają społeczność światową, aby w porę powstrzymała ujawnione przez siebie tajne grupy, ponieważ zbyt późno zorientowały się, że pracują nad okrutną i świadomie zaaranżowaną globalną katastrofą, która nie mogłaby być bardziej krwawa. Celem tej globalnej katastrofy byłoby ustanowienie skrajnie drakońskiej globalnej dyktatury, która pożąda dla siebie resztki całkowicie pozbawionych praw i uprawnień podmiotów ludzkich.

Dopiero po ekstremalnych wewnętrznych sporach, podziałach i walkach o władzę, gdy defetystki zorientowały się, że skrzydło wyższego stopnia, skłonne do szatańskiego ekstremizmu, również posiada wszelkie środki niezbędne do realizacji tego haniebnego planu, rozpoczęły niestrudzoną pracę donosicielską. Ci ustępujący masoni najwyższego stopnia zapewniają światową społeczność, że nie są to w żadnym wypadku zwykłe teorie spiskowe, ale twarde fakty konspiracyjne, które należy odkryć we wspólnym wysiłku, czyli niewyobrażalne, mordercze, niemal wszechobecne, światowe plany! Aby chronić swój zbiór faktów, wynik kilkuletniej pracy, kazali go zapieczętować na całym świecie pod kontrolą prawną i notarialną. Także na wypadek, gdyby zostali pozwani za swoje zeznania, co jeszcze się nie zdarzyło.

W prostym języku oznacza to, że gdyby wytatuować symbol masoński na czole każdego masona na jakimkolwiek stanowisku władzy, lub gdyby po prostu uwidocznić wszystkich masonów, którzy wkradli się na najwyższe stanowiska w naszym społeczeństwie, to ludzie byliby zszokowani odkrywając, że przejęli oni prawie wszystkie dźwignie władzy. Nie tylko kontrolują oni cały system wywiadowczy, komunikacyjny i finansowy, nasze tajne służby, służby wojskowe i polityczne; dominują również nad światową gospodarką, światowym systemem opieki zdrowotnej, Big Pharma; agencjami regulacyjnymi wszelkiego rodzaju, absolutną większością mediów głównego nurtu, znaczną częścią kultury, zwłaszcza filmu, muzyki i telewizji, podróżami kosmicznymi, itd. itp. Dzięki tajnym i wzajemnie korzystnym sieciom udało im się wzbogacić poza zasięgiem organów podatkowych, a tym samym osiągnąć niemal omnipotentną pozycję, tak że dziś cały cyfrowy kompleks finansowy, czyli główne nurty globalnego kapitału, znajdują się pod ich żelaznym panowaniem. Poprzez niezliczone zmanipulowane kryzysy finansowe, wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa w atmosferze symulowanej paniki, ogromne fałszywe projekty i tysiące obłudnych i pozornie bezinteresownych czynów, udało im się zebrać niespodziewane korzyści z kryzysu, przejąć inicjatywę we wszystkich podbojach technicznych, naukowych, militarnych itp. do tego stopnia, że są w stanie infiltrować najbardziej odległe zakątki świata. Niczym śmiertelne przerzuty raka, zdołały przeniknąć do samej głębi jurysdykcji i wszystkiego, co można nazwać systemem bezpieczeństwa, etc., aby insynuować się wszędzie, bez podejrzeń.

Infiltracja jest tak daleko posunięta, że należy przyjąć, iż wszystkie zagrożenia nakreślone ostatnio przez panikę są niczym innym jak ukartowaną przez tych braci z loży światowych, którzy w ten sposób chcą narzucić swój nowy porządek świata, czyli własną dominację nad światem. W tym celu wykorzystują m.in. znaną już broń meteorologiczną lub wyhodowane we własnych laboratoriach substancje, które są źródłem wszelkich epidemii. Pomór świń, ptasia grypa, choroba szalonych krów, choroba niebieskiego języka, dżuma nietoperzy SARS-CoV-2 (szczepienia) oraz małpia ospa itd.

Badanie to dostarcza dramatycznych dowodów na poparcie tezy, że wyżsi urzędnicy w prawie każdym kraju na świecie są braćmi lożowymi w tej samej sieci tajnego stowarzyszenia, a zatem muszą być posłuszni dyktatowi swoich ostatecznych mistrzów przymusu. Ten dokument najpierw prowadzi nas przez wieki, aby pokazać nam, że większość tego, co do tej pory rozumiemy jako fatalną historię świata, było prawdopodobnie tylko starannie zaplanowaną kalkulacją. W naszych czasach prowadzi to do logiki, że arabska wiosna, a także wszystkie kolorowe rewolucje, epidemie itp. aż po obecną wojnę Rosji z Ukrainą, są w ostatecznym rozrachunku jedynie strategicznym pokazem, aby za pomocą tych wszystkich wyreżyserowanych scenariuszy grozy zrealizować znacznie wyższe cele. Jakie to cele? Na przykład wielowiekowy plan doprowadzenia do całkowitego wywłaszczenia i podporządkowania sobie całej ludzkości. Na przykład realizacja od dawna planowanego totalnego chaosu, którego celem jest strategiczna eliminacja wszystkich narodowości. Mówimy tylko o selektywnej realizacji 300-letniego planu eliminacji wszystkich walut, religii, ideologii, wolności itp. starożytnego planu umożliwiającego ich własny nowy porządek świata lub drakońską dominację nad światem poprzez totalny kryzys.

Jednak taki plan nigdy nie zostałby zaakceptowany przez niczego nie podejrzewające narody, chyba że najbardziej śmiertelne zagrożenia, takie jak nie dający się przewidzieć w nieskończoność terror, epidemie, pandemie, katastrofy klimatyczne, globalne kryzysy finansowe, wojny światowe i tym podobne, można pokonać jedynie poprzez ustanowienie drakońskiej dominacji nad światem. Świat nie może się oczywiście dowiedzieć, że prawie cały ten terror został zorganizowany przez tych, którzy teraz nagle przedstawiają się jako jedyna droga wyjścia i zbawiciele świata. Pośród niezliczonych kłamstw i bezwzględnych ofiar, które są powszechne w masonerii wysokiego szczebla, ten wielki spektakl musi więc służyć wielkiemu ostatecznemu celowi: ustanowieniu dominacji nad światem przez to samo tajne stowarzyszenie, które niewidzialną ręką od dawna rządzi wszystkim. Ta taktyka politycznego kierowania narodami przez jedną, że tak powiem, ukrytą rękę, była również symbolicznie podtrzymywana, jak zobaczymy obficie poniżej, w masonerii od czasów Napoleona I. Niezliczeni mężowie stanu i wysocy urzędnicy kazali się rysować, malować lub fotografować jako Napoleon, z jedną ręką w kieszeni na piersi.

Wydaje się, że jest tylko jeden sposób, aby na czas zapanować nad tym wielowiekowym globalnym spiskiem: oszukana i ograbiona społeczność światowa musi spisać nazwiska wszystkich swoich grabieżców, aby można było ich osądzić i pozbawić władzy przed światowym trybunałem zadekretowanym przez ludzi, taką Norymbergą 2.0, że tak powiem. Zanim ci światowi spiskowcy będą mogli wkrótce uszczypnąć ostatnie majątki i dobra narodów, w tym ich ostatnie wolności, narody muszą potępić tych zdradzieckich sprawców ich kradzieży, aby cały ich zrabowany majątek i ziemia - nawiasem mówiąc, duża część ziemi świata już do nich należy - rzeczywiście, aby cały ich kapitał mógł zostać skonfiskowany. Trzeba ogłosić ogólnoświatowe umorzenie długów zdefraudowanych narodów. Wszystkie długi spowodowane tą niesprawiedliwością mogą być łatwo spłacone majątkiem zrabowanym przez tych grabieżców tajnego stowarzyszenia. Jeśli ludzie nie zrobią tego przeciwko nim bardzo szybko, ci spiskowcy z pewnością zrobią to przeciwko wszystkim ludziom w naszych czasach!

Odkąd wolne media informacyjne zaczęły demaskować te masońskie sieci infiltrujące światową sieć, niezliczone istotne dowody są stale zakazane w internecie, wymazywane, cenzurowane.

W tym miejscu należy zauważyć, że wszyscy ci cenzorzy są zatem winni pomocy i podżegania do ludobójstwa. Z pewnością zostaną oskarżeni o współudział w nadchodzących procesach Norymbergi 2.0. W rzeczywistości każdego dnia tysiące istotnych informacji znika z sieci z ich powodu, a zamiast istotnych dowodów na ten prawdziwy spisek, znajdujemy teraz teksty i filmy, które systematycznie minimalizują, chronią, usprawiedliwiają, a nawet gloryfikują masonerię. Spójrzmy więc na niektóre z tych nagłówków, które pojawiają się jako pierwsze w Google. Jeśli zapytamy na przykład: "Jakie jest niebezpieczeństwo masonerii", to co wtedy?

Deutschlandfunk od razu nadaje niezwykle uspokajający nagłówek: "Masoni - kamienie na lepszy świat" - a następnie w podtytule sprytnie kojarzy wszelką krytykę masonerii z antysemickimi nazistami: "Dla nazistów było więc zawsze jasne: Żydzi i masoni, są w zmowie...".
Freimaurer - Bausteine für eine bessere Welt
Magazyn GEO Plus przywraca również tajne stowarzyszenia w swoim nagłówku: „Masoni: Tajne stowarzyszenie bez jednej tajemnicy”. Mythos Freimaurer – ein Geheimbund ohne Geheimnis
Praktykujący masoni wolą prezentować się pod hasłem: „Masoni: znaczeniem i celem jest przezwyciężenie”.
Freimaurer: "Der Sinn und Zweck ist Selbstveredelung"

Nawet tak zwani eksperci religijni, którzy mają tendencję do stygmatyzacji wszystkich kultów podwórkowych, nawet tych najbardziej nieszkodliwych, usuwają swoje ostrzeżenie przed masonerią jako kultem i bagatelizują ją w tytule, a eksperci religijni powinni o tym wiedzieć. „Masoneria straciła na znaczeniu” Federalne Centrum Edukacji Politycznej również potępia wszelkie odniesienia do wpływowej sieci masońskiej jako zwykłego mitu. „Masoni: mit wpływowej sieci Freimaurer A dzięki temu niewielkiemu wyborowi niezliczonych innych ciekawostek w sieci, teraz wprowadzamy - w rzeczywistość! W szczególności sprawdzamy, czy sieci masońskie są rzeczywiście mitem, który nie ma żadnego znaczącego wpływu. Szczególnie interesuje nas pytanie, czy zainteresowanie masońską polityką jest rzeczywiście tak niskie, jak jest to dobitnie stwierdzane na wszelkiego rodzaju oryginalnych masońskich stronach internetowych, takich jak poniższe - również w nagłówku: „Masoneria nie jest ruchem politycznym i nie jest grupą nacisku” Die Freimaurerei - Freimaurer in Braunschweig "Loże i Wielkie Loże nie formułują programów ani nie angażują się w partyzancką awanturę".

Ponadto, Wysocy Masoni lubią maskować prawdę czymś w rodzaju następujących słów: W rzeczywistości nie jesteśmy "wilkami w owczej skórze", a raczej "owcami w wilczej skórze", których niebezpieczność jest znacznie poniżej obrazu przedstawianego w literaturze i mediach. Ale wiadomo, że drzewo można poznać po owocach. W związku z tym pojawia się pytanie: Jakie są owoce masonerii? Innymi słowy, którzy masoni ucieleśniali jakie dzieła w przeszłej i obecnej historii świata? Już samo to się liczy i jest ważne.

Badania rozpoczęliśmy od XVIII wieku: przede wszystkim interesowało nas pytanie, czy masoni nie byli rzeczywiście aktywni politycznie, jak zawsze uroczyście twierdzą. Ale już pierwsze dochodzenia wykazały coś przeciwnego: gdziekolwiek spojrzeć wśród wysokich urzędników: masoni, masoni, masoni! Masoni na wszystkich frontach politycznych, wojskowych i prawnych: sami prowadzili rewolucje na pierwszej linii, infiltrując najwyższe urzędy polityczne we wszystkich badanych przez nas krajach. Oto kilka praktycznych przykładów:

Kolejne przewroty polityczne między XVII a XIX wiekiem były bezpośrednio inspirowane i inicjowane przez masonów:
1789: We Francji przez Mirabeau, Robespierre'a, Dantona.
1812: W Wenezueli przez Mirandę
1821: W Kolumbii przez Simona Bolivara. Bolivar nawet dziś nazywany jest "Jerzym Waszyngtonem Ameryki Południowej". Należał np. do "Loży nr 2" w Peru, zwanej "Orden y Libertad".
1850: Obalenie w Portugalii przez Magalhaes.
1860: We Włoszech przez Mazziniego i Garibaldiego.
1896: Na Filipinach przez Jose Rizala.
1918: Na Węgrzech przez Belę Kun i Kossutha.
1923: W Turcji przez Kemala Paszę Atatürka.


Wszyscy wymienieni wywrotowcy byli oczywiście braćmi lożowymi.
Ta dokumentacja pokazuje, że polityczny i ogólny wpływ masonerii jest starożytny, że już boleśnie przeniknął do naszych wieków i że dopiero teraz zaczyna przynosić swoje najbardziej zabójcze owoce. Zanim przyjrzymy się jej ostatnim drylom, spójrzmy nieco dalej, od XVII do XIX wieku: wykazano na przykład, że przynajmniej wszyscy ci amerykańscy prezydenci byli masonami. A jak wiemy, amerykańscy prezydenci prowadzili nie mniej niż 219 wojen agresji, a jeden z nich - mason - zrzucił pierwsze bomby atomowe na Hiroszimę i Nagasaki przez masona Alfreda Einsteina.

Zobacz www. 219 US-Kriege im Vergleich zu Russland, China, Iran und Deutschland (Version 2) 219 wojen amerykańskich w porównaniu z Rosją, Chinami, Iranem i Niemcami (wersja 2). Twoja przynależność do loży jest natychmiast wyświetlana w każdym przypadku - zwróć uwagę na ukrytą rękę: Prezydenci masońscy w Stanach Zjednoczonych
* Jerzy Waszyngton (1732-1799),
Pierwszy Prezydent Stanów Zjednoczonych
Mistrz Katedry „Loży Aleksandryjskiej”.
Złożył przysięgę na Konstytucję na Biblii St. Johns Lodge nr 1 w Nowym Jorku.
* James Monroe (1758-1831),
5-ty Prezydent USA „Williamsburg Lodge No. 6” w Wirginii Pułkownik w czasie wojny o niepodległość, przyjaciel Jeffersona, ambasador w Paryżu, Londynie i Madrycie.
* Andrew Jackson (1767-1845),
7. Prezydent USA
Wielki Mistrz Wielkiej Loży Tennessee walczył z Anglikami, Indianami i Hiszpanami
Ułaskawił Alberta Pike'a, przywódcę szkockiego rytu masońskiego, poszukiwanego przez rząd USA za zdradę. larouchepub.com/…4-19930409_030-masons_conspire_for_world_power.pdf
* James Knox Polk (1795-1849),
11. Prezydent USA
Columbia Lodge nr 31 w Columbia, Tennessee. Prawnik. Zaaprobował wojnę USA z Meksykiem (1846-1848). The Lessons of Mr. Polk's War
* Pierce Franklin (1804-1869),
14. prezydent Stanów Zjednoczonych * James Buchanan (1791-1868),
15 prezydent USA
Loża nr 23 w Lancaster, Pensylwania. prawnik, senator
* Andrew Johnson (1808-1875),
17 prezydent Stanów Zjednoczonych
32. mason: Przyjęty do Loży Greenville nr 119 w Tennessee w wieku 43 lat.
Honorowy członek Wielkiej Loży Florydy
Popierał przymusowe wysiedlenie Indian amerykańskich (zwłaszcza Czirokezów) z ich ojczyzny.
* Rutherford B. Hayes (1822-1893),
19 prezydent Stanów Zjednoczonych
* James A. Garfield (1831-1881),
20 prezydent USA
14th Mason: Członek Loży Magnolia nr 20 Kolumbii (Ohio)
Generał dywizji, prawnik, senator, ofiara morderstwa
* William McKinley (1843-1901),
25 prezydent USA
Hiram Lodge nr 21 w Winchester w stanie Wirginia
prawnik
Promował politykę, która doprowadziła Stany Zjednoczone do hiszpańsko-amerykańskiej wojny imperialistycznej.
jstor.org/stable/27552563
* Theodore Roosevelt (1858-1919),
26. Prezydent Stanów Zjednoczonych
„Matinecock Lodge No. 806” w Oyster Bay w stanie Nowy Jork.
Architekt amerykańskiego imperialnego ekspansjonizmu.
Promowanie japońskiej ekspansji w Azji.
bionicmosquito.blogspot.com/2014/02/the-white-mans-obciążenie.html
* William Howard Taft (1857-1930),
27 prezydent Stanów Zjednoczonych
Członek loży Kilwinning nr 356 w Cincinnati.
Odegrał kluczową rolę w militaryzacji i ekspansji cesarskiej Japonii.
The US Greenlights Militaristic Japan
* Warren G. Harding (1865-1923),
29 prezydent USA
Członek „Marion Lodge No. 70” w Marion, Ohio
* Franklin Delano Roosevelt (1882-1945),
32. prezydent Stanów Zjednoczonych
Członek Loży Holland No. 8 w Nowym Jorku.
Kłamał, aby zaangażować Stany Zjednoczone w II wojnę światową.
Fake News and War Party Lies
* Harry S. Truman (1884-1972),
33. prezydent Stanów Zjednoczonych
Odpowiedzialny za zrzucenie pierwszej bomby atomowej w 1945 r.
Członek loży Missouri Belton nr 450
Później założył Grandview Lodge nr 618.
Awansowany na Wielkiego Mistrza Missouri w 1940
Po raz drugi w historii Stanów Zjednoczonych były Wielki Mistrz został prezydentem; pierwszym był Andrew Jackson, ponad sto lat wcześniej.
* Lyndon B. Johnson (1908-1973),
36. prezydent Stanów Zjednoczonych
Johnson został przyjęty do loży w Teksasie w 1937 r.
Brał udział w tuszowaniu „incydentu” USS Liberty (1967).
A USS Liberty's Hero's Passing
Brał udział w zabójstwie Johna F. Kennedy'ego.
economicpolicyournal.com/2010/12/moje-pliki-on-lbj-and-cia-zabójstwo.html
* Gerald R. Ford (1913-2006),
38. prezydent Stanów Zjednoczonych
„Loża Maltańska nr 465” w Grand Rapids.
W 1975 roku został mianowany Honorowym Wielkim Mistrzem masońskiego „Zakonu De Molay”.
Profesor, kongresman, senator. Odegrał kluczową rolę w ukrywaniu (prawdziwych wydarzeń) zabójstwa Johna F. Kennedy'ego.
lewrockwell.com/2014/07/no_author/człowiek-kto-zabił-jfk/
(W 1970 roku Newsweek nazwał Geralda Forda „człowiekiem CIA” w Kongresie. economicpolicyournal.com/2010/12/my-files-on-lbj-and-cia-assistation.html)
* George HW Bush (1924-2018),
41. prezydent Stanów Zjednoczonych
- Członek oryginalnych lóż HATHOR PENTALPHA i THREE EYES
- Był dyrektorem CIA w latach 1976-1977.
Źródło: Kevin Barrett w: „American Free Press”, 14-21 stycznia 2019 r., s. 30

Co najmniej pięć razy Bush powtórzył kłamstwo inkubatora, co miało znaczący wpływ na amerykańską opinię publiczną i doprowadziło do powszechnego poparcia dla wyruszenia na wojnę w pierwszej wojnie w Iraku (zwanej też drugą wojną w Zatoce Perskiej). George H. W. Bush – Wikipedia


Źródła:
USA: Bis 2018 waren 14 Präsidenten Freimaurer - Freimaurer-Wiki
Die verborgene Hand, die die Weltgeschichte prägt
Wer nicht bei den Freimaurern war bzw. ist, hat kaum eine Chance auf eine politische Karriere √ - Michael Mannheimer Blog
[PDF] Liste bekannter Freimaurer - Free Download PDF

Po tym ledwie naszkicowanym dowodzie na "niewielki bezpośredni wpływ masonów w polityce", jak twierdzą, można by twierdzić, że występuje on tylko w Stanach Zjednoczonych i nigdzie indziej. Aby dotrzeć do sedna tej ewentualnej obiekcji, spójrzmy na poziom międzynarodowy i zaobserwujmy, jak długo masoni wysokiego stopnia byli aktywni jako prezydenci innych krajów. Uwagi te są ważne, nawiasem mówiąc, dla późniejszego zrozumienia znaczenia i celu niniejszego ujawnienia. Od wieków można było stworzyć przerażającą międzynarodową sieć przywódców państwowych masonerii wysokiego stopnia, której deklarowane cele od początku obejmowały rząd światowy, a więc zniesienie wszystkich państw narodowych, ale także zniesienie gotówki, zniesienie wszystkich religii w celu doprowadzenia świata do swojej jednej światowej religii i wiele innych. Ale teraz wracając do pytania:

Czy w innych krajach byli lub są również masoni wysokiego stopnia jako mężowie stanu, czyli mający bezpośredni wpływ na politykę?
● Yat-sen Sun, właściwie Sun Wen (1866-1925), lekarz i mąż stanu, przywódca chińskiej rewolucji 1911 r., pierwszy prezydent Republiki Chińskiej, założyciel i przywódca Kuomintangu (Partii Ludowej). Członek tajnego stowarzyszenia "Hong" (Triada) oraz (przypuszczalnie amerykańskiej) loży masońskiej.
●Kai-shek Chiang lub Jiang Jieshi (1887-1975), chiński przywódca partii Kuomintang. Po klęsce uciekł ze skarbem państwa na Tajwan i rządził tamtejszą republiką dyktatorsko, dążąc do podbicia całych Chin. Członek Loży Pagoda w Massachusetts.
● Sir Arthur Herzog (1769-1852), brytyjski premier pod Wellingtonem, feldmarszałek, zwycięzca spod Waterloo (razem z Blücherem). Został przyjęty do loży w Irlandii, ale później zrezygnował z członkostwa.
●Jeronimo Bonaparte (1784-1860), król Westfalii. Członek loży "La Paix" w Tulonie.
●Joseph Bonaparte (1768-1844), brat Napoleona I, król Hiszpanii. Wielki Mistrz Wielkiego Orientu. Ludwik Bonaparte (1778-1846), król Holandii. Drugi przydzielony Wielki Mistrz Wielkiego Orientu.
●Jacques César Joffre (1852-1931), francuski głównodowodzący w I wojnie światowej, marszałek Francji. Członek Loży "Alsace-Lorraine" w Paryżu.
Józef Lafayette (1757-1834), francuski generał w amerykańskiej wojnie o niepodległość. Członek loży wojskowej w Morristown oraz loży Contrat Social we Francji.
● Élie Decazes (1780-1860), premier Francji za czasów Ludwika XVIII, rówieśnik Francji. Był Wielkim Komandorem Zakonu Masońskiego Wysokiego Stopnia AASR.
● Léon Victor Auguste Bourgeois (1851-1925), francuski premier, mąż stanu, pacyfista, stały członek Trybunału Arbitrażowego w Hadze, pierwszy przewodniczący Ligi Narodów. Pokojowa Nagroda Nobla 1920 r, Członek loży "Sincérité" w Reims.
Manuel Valls, premier Francji w latach 2012-2016. W "Grand Orient de France", "Edmund Burke", "Kompas. Star-Rose/Rosa-Stella Ventorum", "Der Ring".
● Aleksander Wasiliewicz Suworow (1729-1800), hrabia rimnicki, książę italski, rosyjski generalissimus (stanowisko głównodowodzącego), pokonał Francuzów w Górnych Włoszech, przegrał przeprawę przez Alpy upamiętnioną pomnikiem na Diabelskim Moście. Członek lóż w Petersburgu i Królewcu.
● Ibn Muhyï Abd el-Kader (1808-1883), książę Kabyle w Algierii, emir arabski, który w wojnach kolonialnych z Francją wyróżnił się rycerskim duchem i uratował tysiące ludzi w masakrach chrześcijan w Damaszku. Członek Loży Paryskiej "Henri IV" i Loży "Les Pyramides d'Egypte".
Salvador Allende (1908-1973), Prezydent Chile, w zamachu stanu generała Pinocheta odebrał sobie życie.
● Emmanuel Grouchy, markiz de Grouchy (1766-1847), marszałek Francji. Napoleon obwiniał go za klęskę pod Waterloo.
● Eduard Beneš (1884-1948), współzałożyciel i minister spraw zagranicznych Republiki Czechosłowackiej, premier, prezydent republiki. Zorganizował z Masarykiem opór przeciwko Austrii.
● Joseph Ignace Guillotin (1738-1814),
Lekarz, wynalazca gilotyny.
● Henri Lafontaine (1854-1943), wiceprzewodniczący Senatu Belgii, jeden z założycieli i prezes Międzynarodowego Biura Pokojowego, laureat Pokojowej Nagrody Nobla w 1913 roku.
Członek brukselskiej loży „Les Amis Philanthropes”.
●Jakob Friedrich Fritsch (1731-1814), minister stanu i przewodniczący Tajnej Rady Weimarskiej.
Komendant Domu (Master of the President) Loży „Amalia” w ramach „Ścisłego Przestrzegania”.
●Fryderyk II Wielki, król Prus (1712-1786).
Został masonem, gdy był jeszcze księciem koronnym.
●John Edgar Hoover (1895-1972), dyrektor FBI. Członek „Loży Federalnej nr 1” i „Loży Sprawiedliwości nr 46” w Waszyngtonie
●Sir Winston Churchill (1874-1965), angielski mąż stanu, premier.
● Richard Coudenhove-Kalergi (1894-1972), założyciel ogólnoeuropejskiego ruchu na rzecz europejskiej konfederacji stanów, został przyjęty do wiedeńskiej loży w 1922 roku.
● Aleister Crowley [prawdziwe nazwisko Edward Alexander] (1872-1947). Wyznany Najwyższy Satanista, następca Reussa, szef OTO, nazywał siebie „Bafometem”, napisał „Mszę gnostyczną” oraz liczne książki o masońskim, spirytualistycznym i magicznym ezoteryce.
● Albert Pike (1809-1891), generał brygady Południa w wojnie secesyjnej.
Masonem 33 stopnia i zadeklarowanym satanistą. Wielki Komendant Jurysdykcji Południowej. Szef Wysokiego Stopnia Orderu AASR.
● Giuseppe Garibaldi (1807-1882), włoski mąż stanu i rewolucjonista.
Pierwszy Wielki Mistrz Rytu Memphis-Misraim.
● Giuseppe Mazzini (1805-1872), włoski prawnik, bojownik o wolność.
Towarzysz broni Garibaldiego i odbiorca listu Alberta Pike'a dokładnie planuje trzy wojny światowe jako generał wojenny. Pierwsze dwie wojny światowe przebiegły dokładnie zgodnie z planem.
Mazzini był szefem Zakonu Iluminatów od 1834 roku, członkiem i członkiem honorowym wielu lóż.
Na jego pogrzebie po raz pierwszy na ulicach Rzymu pojawiły się masońskie flagi.
● Camilo Benso hrabia Cavour (1810-1861), włoski mąż stanu, wspierał walkę Garibaldiego, prawdziwego twórcy zjednoczonych Włoch.
Jak wielu jego towarzyszy broni, mason.
●Enrico Fermi (1901-1954), włoski fizyk, wpływowy współtwórca bomby atomowej w Stanach Zjednoczonych, Nagroda Nobla w dziedzinie fizyki 1938.
●Alexandre Gustave Eiffel (1832-1923), francuski inżynier, budowniczy Wieży Eiffla (kształt = masoński obelisk).
Źródła: Berühmte Freimaurer - Schweizerische Grossloge Alpina

To przez takie tajne stowarzyszenia społeczność światowa była od wieków zdominowana pod każdym względem, choć ironicznie twierdzą, że Masoneria, że masoneria miała swój czas, że istnieje tylko na papierze. Co więcej, masoni i media publiczne twierdzą, że tajny zakon Skull & Bones to tylko mała dywersja studencka bez znaczenia i że każdy, kto twierdzi inaczej, jest niebezpiecznym teoretykiem spiskowym. Zobaczmy zatem, kto uczestniczy w tym całkowicie nieszkodliwym tajnym stowarzyszeniu; Ze względów czasowych wymienimy tylko kilka małych reprezentatywnych przykładów. Jednak te sekwencje są w zupełności wystarczające, aby zademonstrować kłamstwo, które zawsze jest trywializowane i dlatego pozostaje za nim.

Sprawdzeni członkowie tajnego stowarzyszenia Skull & Bones
●William Howard Taft (1878), 27 prezydent Stanów Zjednoczonych,
Sędzia Główny Stanów Zjednoczonych,
Sekretarz Wojny Stanów Zjednoczonych.
●George Herbert Walker Bush (1948), 41. prezydent Stanów Zjednoczonych,
Dyrektor CIA,
Ambasador ONZ,
Ambasador USA w Chinach.
●George W. Bush (1968), 43. prezydent Stanów Zjednoczonych.
●William M. Evarts (1837), prokurator generalny Stanów Zjednoczonych, sekretarz stanu, senator Stanów Zjednoczonych.
●Potter Stewart (1936), sędzia Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych.
●Morrison R. Waite (1837), Prezes Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych.
●Simeon Eben Baldwin (1861), sędzia główny stanu Connecticut i gubernator.
●F. Trubee Davison (1918), dyrektor personalny CIA.
●Henry L. Stimson (1888), Sekretarz Wojny Stanów Zjednoczonych, Sekretarz Stanu Stanów Zjednoczonych.
●William Collins Whitney (1863), sekretarz marynarki Stanów Zjednoczonych i finansista z Nowego Jorku.
●Prescott Bush (1917), senator z Connecticut i bankier.
●John Kerry (1966), senator Stanów Zjednoczonych i kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2004 roku z ramienia Partii Demokratycznej.
●John Sherman Cooper (1923), amerykański senator i członek Komisji Warrena.
●Jonathan Brewster Bingham (1936), senator USA.
●James L. Buckley (1944), senator Stanów Zjednoczonych.
●John Chafee (1947), amerykański senator, sekretarz marynarki i gubernator Rhode Island; ojciec amerykańskiego senatora Lincolna Chafee.
●David Boren (1963), senator USA.
● Timothy Dwight V (1849), Sekretarz Stanu Stanów Zjednoczonych,
Prezydent Uniwersytetu Yale.
●Lord Winston (1959), przewodniczący Rady Stosunków Zagranicznych, ambasador USA w Chinach i zastępca sekretarza stanu USA.
● Percy Avery Rockefeller (1900), Dyrektor Brown Brothers Harriman,
●Averell Harriman (1913), ambasador i sekretarz skarbu USA, gubernator Nowego Jorku, prezes i dyrektor generalny Union Pacific Railroad, Brown Brothers & Harriman oraz Southern Pacific Railroad.
●Franklin MacVeagh (1862), amerykański sekretarz skarbu za prezydenta Williama Howarda Tafta.
Skull and Bones - Die mächtigste Bruderschaft der Welt | Galileo | ProSieben Skull & Bones – Wikipedia

Niewiele osób wie o przynależności do loży następujących rewolucjonistów i masowych morderców:
●Napoleon Bonaparte (1769-1821) Inicjowany w „Loży Filadelfii Armii” w 1798 r. Jego bracia Joseph, Lucian, Louis i Hieronim również byli masonami. Pięciu z sześciu członków Rady Najwyższej Cesarstwa Napoleona było masonami, podobnie jak sześciu z dziewięciu oficerów cesarskich i 22 z 30 marszałków Francji. Związek Bonapartego z masonerią zawsze był bagatelizowany w zapisach historycznych.
●Napoleon III. (1808-1873) Masonem i cesarzem Francji, 1852-70. Członek starożytnego i uznanego rytu szkockiego we Francji. kulturkaufhaus.de/…70/Wittmann-Heiner/Napoleon-III-und-die-Freimaurer
Uwaga: znany również jako Louis-Napoléon Bonaparte.
● Karol Marks (1818-1883)
Karol Marks, założyciel komunizmu, był masonem Wielkiego Wschodu 32 stopnia i spowodował śmierć ponad 100 milionów ludzi. Jordan Peterson - TheoBlog.de
●Józef Stalin (1878-1953), Prawdziwe nazwisko: Josef Vissarionovich Dzhugashvili Rządy terroru Stalina poprzez tak zwane czystki kosztowały życie ponad 20 milionów jego rodaków. Jest często przedstawiany na obrazach z gestem ukrytej ręki. Nie znaleziono żadnych oficjalnych dokumentów potwierdzających inicjację Stalina w masonerii. Oczywiście dyktatorzy, tacy jak Stalin, ściśle kontrolowali wszelkie informacje o sobie i jego sprawach, przez co trudno jest w ogóle cokolwiek udowodnić. Stalin i Waszyngton: dwie przeciwstawne ideologie, gest ręki.
●Władimir Iljicz Lenin (1870-1924)
Zwiastun krwawej rosyjskiej rewolucji komunistycznej z 1917 roku. Historyk Siergiej Wołkow twierdzi, że po nieudanym ataku na Lenina bolszewicy wymordowali do dwóch milionów przeciwników. Loża: Joseph de Maistre, Art et Travail
● Lew Trocki (1879-1940) Pełne imię i nazwisko = Leo Davidovich Bronstein: strateg wojny domowej, zbrodniarz wojenny i masowy morderca Loża: Art et Travail Falsche Vorbilder: Leo Trotzki

Cofnijmy się nieco dalej w czasy współczesne i spójrzmy na kilka znanych nazwisk w topowej polityce. Dla każdego nazwiska byłaby tak długa lista grzechów, że nie byłoby czasu na opisanie wszystkich szczegółów. Jedynym celem tego dokumentu jest pokazanie, że masoneria wcale nie jest politycznie bezinteresownym tajnym stowarzyszeniem bez tajemnic: Masoni na szczycie ostatnich dziesięcioleci do dziś:

●Gustav Walter Heinemann 1969 Był aktywnym masonem i trzecim prezydentem Republiki Federalnej Niemiec.
Heinemann był także ministrem sprawiedliwości i jako taki wywarł niezwykle zgubny wpływ: na przykład zlikwidował sekcję dotyczącą pornografii w takiej postaci, w jakiej była, liberalizując w ten sposób całe prawo karne w prawie seksualnym. Strumień brudu o niespotykanych dotąd rozmiarach rozlał się po naszych krajach. Setki milionów ludzi w bardzo krótkim czasie straciło naturalną zdolność kochania, rozpadły się dziesiątki milionów cennych związków miłosnych, małżeństw i rodzin. Zwierzęce pragnienia zajęły miejsce wcześniej odczuwanych związków; niewyobrażalna bezduszność, chłód i nienawiść zajęły miejsce dawniej odpowiedzialnej ludzkości. Dziś setki milionów bezbronnych dzieci poniżej 12 roku życia regularnie buszuje po zdeprawowanych internetowych stronach pornograficznych. Eksploatacja finansowa jej operatorów wynosi kilka miliardów rocznie. To był tylko wierzchołek tej gigantycznej góry lodowej. Rzeczywiste ogólnoświatowe szkody wyrządzone przez tego jednego bardzo chwalonego masona nie mogły być w pełni wyjaśnione przez wiele dni.

●Harry S. Truman, 33. prezydent Stanów Zjednoczonych, 1945-1953 Był odpowiedzialny za zrzucenie pierwszej bomby atomowej w 1945 roku. Dziesiątki tysięcy bezbronnych cywilów zostało natychmiast rozerwanych na kawałki przez ten jeden oficjalny akt tego wysokiego rangą masona. Setki tysięcy bezbronnych rodzin zostało bezlitośnie rozerwanych i zniszczonych na zawsze. W następnych dziesięcioleciach dziesiątki tysięcy niewinnych ludzi padło ofiarą skażenia nuklearnego. A wszystko to po tym, jak wojsko USA i prezydent Truman zostali już poinformowani o niezdolności Japonii do walki i jej gotowości do poddania się.

60% głównych miast Japonii zostało już zniszczonych, podobnie jak większość jej floty i sił powietrznych. Dlatego Japończycy wezwali do negocjacji pokojowych. Dlatego bombardowania Hiroszimy i Nagasaki były całkowicie niepotrzebne z militarnego punktu widzenia. Potwierdził to również amerykański generał Curtis Le May, dowódca odpowiedzialny za bombardowanie. Na konferencji prasowej 20 września 1945 r. dosłownie powiedział: „Wojna zakończyłaby się za piętnaście dni bez inwazji Rosjan i bez bomb atomowych. Bomby atomowe nie miały nic wspólnego z zakończeniem wojny”. Źródło: Hiroshima und Nagasaki 1945 – die Lüge über humanitäre Kriegsführung Jeśli zsumować nie tylko szkody wyrządzone przez tego bezwzględnego masona, ale także wszystko, co wyrządzili jego prezydenci bracia z ich 219 wojnami agresji, znowu dni nie wystarczą, by wyjaśnić choćby przybliżony rozmiar szkód. 219 US-Kriege im Vergleich zu Russland, China, Iran und Deutschland

A oto więcej przykładów z niedawnej przeszłości.
●Nicolas Sarkozy, były Francuz. Prezydent.
Loża "Edmund Burke", "Geburah", "Atlantis-Aletheia", "Pan-Europe", "Hathor Pentalpha".
●Władimir Putin,
Prezydent Rosji.
Członek Super Loży „Złota Eurazja”.
●Angela Merkel, 2005-2021 Kanclerz Niemiec.
Przynależność do loży: „Złota Eurazja”, „Valhalla”, „Parsifal”.
●Condoleezza Rice, 2005 - 2009 Sekretarz Stanu USA.
Członek lóż „ Trzy Oczy ”, „Hathor Pentalpha”.
●Madeleine Albright, 1997 - 2001 Sekretarz Stanu USA.
Członek lóż „ Trzy Oczy ”, „Lewiatan” (OLIGARCHIC UR-LOGE)
●Tony Blair, 1997 - 2007 Premier Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii.
Członek lóż „Edmund Burke”, „Hathor Pentalpha”.
●David Cameron, 2010 - 2016 Premier Wielkiej Brytanii.
Członek lóż „Edmund Burke”, „Geburah”.
● Abu Bakr al-Baghdadi, przywódca IS (Państwa Islamskiego)
Członek loży „Hathor Pentalpha”.
● Mariano Rajoy, 2011 - 2018 Prezydent rządu Hiszpanii.
Członek lóż „Pan-Europe”, „Valhalla”, „Parsifal”.
● Antonis Samaras, 2012 - 2015 premier Grecji.
Członek loży „ Trzy Oczy ” ”
● Wolfgang Schäuble, 2009 - 2017 niemiecki minister finansów.
Jest także członkiem loży Joseph de Maistre, założonej przez Lenina. PRAWY PIERŚCIEŃ
●Barack Obama, 2009-2017 prezydent Stanów Zjednoczonych.
Członkostwo w loży „Maat” = super loża Zbiegniewa Brzezińskiego założona jako kompromis między konserwatywnymi i postępowymi masonami.
●Christine Lagarde, dyrektor MFW.
„ Trzy oczy ”, „Pan-Europa”.
●George W. Bush (Junior), były prezydent Stanów Zjednoczonych.
„Hathor Pentaalfa”
●Michael Ledeen, amerykański dziennikarz.
„ Biały Orzeł ”, „Hathor Pentalpha”.
● Bill Gates (Microsoft).
„Kompas Star-Rose/Rosa-Stella Ventorum”
Inni wybitni politycy i osobistości z ich przynależnościami do loży to:
●Dawid Rockefeller
TRZECH ARCHITEKTÓW / TRZY OCZY
●Henryk Kissinger
TRZECH ARCHITEKTÓW / TRZY OCZY
●Zbigniew Brzeziński
LUX AD ORIENTEM
TRZECH ARCHITEKTÓW / TRZY OCZY
Super-Lodge założony jako kompromis między konserwatywnymi i postępowymi masonami
●Edmond Adolphe de Rothschild (1926-1997)
TRZY OCZY
●Bill Clinton
MAAT
KOMPAS GWIAZDA-RÓŻA
●Gerhard Schröder
HATHOR PENTHALPHA
ZŁOTA EURAZJATYCKA
PARSIFAL
FERDINAND LASALLE
● Maks Warburg
PAN-EUROPA
● Albert Einstein
PAN-EUROPA
●Friedrich von Hayek
TRZY OCZY
●William Egan Colby
TRZY OCZY
●Aleksander Meigs Jr Haig
TRZY OCZY
BIAŁY ORZEŁ
●Paweł Volcker
TRZY OCZY
●William Hedgcock Webster
TRZY OCZY
●Martin Winterkorn
TRZY OCZY
VALHALLA
●Alexander Dubček (1921-1992)
ZŁOTA EURAZJATYCKA
● Neil Armstrong
JANUS
TRZY OCZY
●Otto Hrabia Lambsdorff
TRZY OCZY
●Helmut Schmidt
FERDINAND LASSALLE
● Olaf Scholz (*1958)
PARSIFAL
ATLANTYDA-ALETHEA
●Philipp Rösler (*1973)
TRZY OCZY
PARSIFAL
●Mario Draghi
PRAWY PIERŚCIEŃ
●Dr. Jens Weidman
PRAWY PIERŚCIEŃ
●Bruno Bauer
Przynależność do komunizmu masońskiego
● Nikita Siergiejewicz Chruszczow
ZŁOTA EURAZJATYCKA
● Vaclav Havel
ZŁOTA EURAZJATYCKA
● Michaił Gorbaczow
ZŁOTA EURAZJATYCKA
●Helmut Kohl
wysokiej klasy brat
Konrad Adenauer
wysokiej klasy brat
●Edward Szewardnadze
ZŁOTA EURAZJATYCKA
●Borys Jelcyn
LUX NA WSCHODZIE
Jegor Gajdar
LUX AD ORIENTEM
●Osama bin Laden
TRZY OCZY
● Margaret Thatcher (1925–2013)
EDMUND BURKE
Filip Hildebrand
HATHOR PENTALFA
●Jacques Chirac
SUPERLOGIA OLIGARCHICZNA
●Robert Rubin
SUPERLOGIA OLIGARCHICZNA
●Edward Kennedy
PROGRESYWNA SUPERLOGIA
●Icchak Rabin
PROGRESYWNA SUPERLOGIA
●Francois Mitterrand
DEMOKRATYCZNA PROGRESYWNA SUPERLOGIA
●Raul Alfonsin
PROGRESYWNO-DEMOKRATYCZNA SUPERLOGIA
●Jacques Delors
DEMOKRATYCZNA PROGRESYWNA SUPERLOGIA
●Robert S. McNamara
JANUS
● Lyndon B. Johnson
JANUS
● Sułtan Omanu
HATHOR PENTALFA
Emir Bahrajnu
HATHOR PENTALFA

Saudyjscy książęta, członkowie HATHOR PENTALPHA
Abd Allah bin Abdulaziz Al Saud
Salman bin Abdulaziz Al Saud
Muqrin bin Abdulaziz Al Saud
Khalid Al Faisal Al Saud
Nawwaf bin Abdulaziz Al Saud
Muhammad bin Nayef bin Abdulaziz Al Saud

Z Iranu, członkowie z HATHOR PENTALPHA
Ali Akbar Haschemi Rafsanjani
Mohammad Moman
Gholam-Hossein Mohseni-Ejei
Hejdar Mosley
Mahmoud Alawi
Valiollah Seif
Hamad bin Khalifa Al Thani, emir Kataru
HATHOR PENTALFA
Tamim bin Hamad Al Thani, syn emira Kataru
HATHOR PENTALFA
KOMPAS GWIAZDA-RÓŻA

Z Izraela członkowie H ATHOR PENTALFA
Ariel Sharon
David Klein
Stanley Fisher
Mosze Jaalon
Jan Piotr Balkenende
HATHOR PENTALFA
Jose Maria Aznar
HATHOR PENTALFA
Aleksander Kwaśniewski
HATHOR PENTALFA
Marcello Pera
HATHOR PENTALFA
Antonio Martino
HATHOR PENTALFA
Recep Tayyip Erdogan
HATHOR PENTALFA
Michael WR Dobson (* 1952)
PRAWY PIERŚCIEŃ
Jean-Claude Trichet (*1942)
PRAWY PIERŚCIEŃ
Józef Ackerman (*1948)
PRAWY PIERŚCIEŃ
Ben van Beurden (* 1958)
PRAWY PIERŚCIEŃ
Laurence (Larry) D. Fink (*1952)
PRAWY PIERŚCIEŃ
HATHOR PENTALFA
Lloyd Blankfein (* 1954)
PRAWY PIERŚCIEŃ
Aleksander Lamfalussy (* 1929)
PRAWY PIERŚCIEŃ
Robert Zoellick (* 1953)
PRAWY PIERŚCIEŃ
Etienne Davignon (* 1932)
PRAWY PIERŚCIEŃ
Irena Rosenfeld (* 1953)
PRAWY PIERŚCIEŃ
Peter Mandelson (* 1953)
PRAWY PIERŚCIEŃ
Lord Jacob Rotszyld
PRAWY PIERŚCIEŃ
EDMUND BURKE
Nathaniel Philip Rothschild (* 1971)
PRAWY PIERŚCIEŃ
EDMUND BURKE
Nathan Mayer Rotszyld
EDMUND BURKE

Pierwsza nieoficjalna grupa przyszłej loży HATHOR PENTALPHA:
George HW Bush
Jeb Bush
Samuel Huntington
Donald Kagan
Robert Kagan
Douglas Feith
Richard „Dick” Cheney
Donald Rumsfield
Irving Kristol
William Kristol
dan quayle
Paweł Wolfowitz
Richard Pearl
Karl Rove
Bill Bennett

„Massoni - Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges”, Gioele Magaldi
Na koniec należy również powiedzieć, że co najmniej 10 światowej sławy astronautów było wysokiej rangi masonami i braćmi loży. „Już przed lotem na Księżyc Aldrin został masonem, jak wielu amerykańskich astronautów przed nim, w loży Montclair nr 144 w New Jersey. Później dołączył do loży Clear Lake nr 1417 w Seabrook w Teksasie”. google.com/search?q=Welche+astronauci+were+masons?&client=fir
Glenn, John (* 1921), astronauta (Mercury 6, pierwsza orbita okołoziemska), senator, STS-95
Concord Lodge nr 688. New Concord, Ohio
Schirra, Walter M. (* 1923), astronauta (Mercury 8, Gemini 6, Kdt. Apollo 7)
Canaveral Lodge No. 339 Cocoa Beach, Floryda
Grissom, Virgil I. (1926-1967), astronauta (Mercury 4, Liberty Bell 7, Gemini 3)
Mitchell Lodge nr 228 Mitchell, Indiana
Cooper, L. Gordon Jr. (* 1927), astronauta (Mercury 9, Faith 7, Gemini V)
Członek „Carbondale Lodge” nr 52 w Nowym Jorku; Kolorado #82
Buzz Aldrin, Edwin E. (*1930), mason 32 stopnia, amerykański astronauta (Gemini 12, Apollo 11, pilot kapsuły księżycowej „Orzeł”), z Neilem Armstrongiem jako pierwszym człowiekiem na Księżycu
Clear Lake Lodge nr 1417. Seabrook, Teksas
Eisele, Donn F. (1930-1987), astronauta (Apollo 7)
Loża Luthora B. Turnera nr 732. Columbus, Ohio;
Irwin, James B., (1930-1991), Astronauta (Apollo 15)
Mitchell, Edgar Dean (* 1930), astronauta Apollo 14)
Artesia Lodge No. 28 Artesia, Nowy Meksyk
Stafford, Thomas P. (*1930), astronauta (Gemini VII, Gemini IX-A, Apollo 10 + 18)
Western Star Lodge No. 138 Waterford, Oklahoma
Weitz, Paul J. (* 1932), astronauta (Skylab 2, Challenger -STS-6)
Lawrence Lodge No. 708 Erie, Pensylwania
Why the Flat Earth Matters Most: Part 1 -Freemasons on the Moon

W oparciu o to, co już zostało powiedziane i zademonstrowane, kwestia lądowania na Księżycu - czy to naprawdę się wydarzyło? - a eksplozja promu kosmicznego Challenger 23 nabiera nowego znaczenia. Cóż, co najmniej sześciu z siedmiu członków załogi Challengera wciąż żyje, zgodnie z filmem dokumentalnym Kla.TV „Czy NASA nas oszuka? Na koniec zalecamy obejrzenie następujących filmów dokumentalnych Kla.TV. na temat spisku masońskiego tu i teraz. Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Rekomendacja wyszukiwania: Werden wir an der NASA herumgeführt? – Wenn tote Astronauten auferstehen Czy NASA nas prowadzi? Mythos oder Wirklichkeit? – Vortrag von Jo Conard (4. AZK – 27.06.2009) Mit czy rzeczywistość? - Wykład Jo Conrada (4. AZK - 27.06.2009)

źródła/linki:
Freimaurer - Bausteine für eine bessere Welt
Mythos Freimaurer – ein Geheimbund ohne Geheimnis
Freimaurer: "Der Sinn und Zweck ist Selbstveredelung"
Männerbund - Religionsexperte: «Die Freimaurerei hat an Bedeutung verloren»
www-bpb-de.translate.goog/…aurer-der-mythos-eines-einflussreichen-netzwerkes/
Die Freimaurerei - Freimaurer in Braunschweig
historynewsnetwork-org.translate.goog/article/24911?_x_tr_sl=es&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&
https://larouchepub.com/eiw/public/1993/eirv20n14-19930409/eirv20n14-19930409_030-masons_conspire_for_world_power.pdf
https://www.jstor.org/stable/27552563
https://bionicmosquito.blogspot.com/2014/02/the-white-mans-obciążenie.html#more
bionicmosquito-blogspot-com.translate.goog/2014/02/the-us-greenlights-militaristic-japan.html
Fake News and War Party Lies
A USS Liberty's Hero's Passing
https://www.economicpolicyournal.com/2010/12/moje-pliki-on-lbj-and-cia-zabójstwo.html
The Man Who Killed JFK - LewRockwell
https://www.economicpolicyournal.com/2010/12/moje-pliki-on-lbj-and-cia-zabójstwo.html
George H. W. Bush – Wikipedia
USA: Bis 2018 waren 14 Präsidenten Freimaurer – Freimaurer-Wiki
Die verborgene Hand, die die Weltgeschichte prägt
Wer nicht bei den Freimaurern war bzw. ist, hat kaum eine Chance auf eine politische Karriere √ - Michael Mannheimer Blog
[PDF] Liste bekannter Freimaurer - Free Download PDF
Berühmte Freimaurer - Schweizerische Grossloge Alpina
Skull and Bones - Die mächtigste Bruderschaft der Welt | Galileo | ProSieben
Skull & Bones – Wikipedia
kulturkaufhaus.de/…70/Wittmann-Heiner/Napoleon-III-und-die-Freimaurer
Jordan Peterson - TheoBlog.de
Falsche Vorbilder: Leo Trotzki
Hiroshima und Nagasaki 1945 – die Lüge über humanitäre Kriegsführung
219 US-Kriege im Vergleich zu Russland, China, Iran und Deutschland
Die wichtigsten freimaurerischen Ur-Logen - Wissenswertes
Bekenntnisse eines ehemaligen Freimaurers
www-google-com.translate.goog/search?q=Welche+Astronauten+waren+Freimaurer?&clie
Why the Flat Earth Matters Most: Part 1 -Freemasons on the Moon
Der größte Massenmord der menschlichen Geschichte (Vortrag von Holger Strohm)
Advertencia: Peligro Mundial - Masonería de grado superiorPeligro mundial -Masonería de grados superiores - Le blog de Contra información
jac05
Nie przyjmiemy tego znaku i będziemy mówić, że jest ekstremalnie zły, że zabierze bezpowrotnie dusze.
megur shares this
522