Video: George Soros hovorí o tom, ako pomáhal s konfiškáciou židovského majetku

Video: George Soros hovorí o tom, ako pomáhal s konfiškáciou židovského majetku

Moderátor 1:
A s ktorým Georgeom Sorosom teraz hovorím? S tým amorálnym Georgom Sororsom, alebo morálnym Georgom Sorosom?
George Soros: Je to jedna osoba. Je to jedna osoba, ktorá sa súčasne zaoberá amorálnymi činnosťami a zvyšok času sa snaží byť morálna.
Moderátor 2: Ak chcete pochopiť zložitosť a rozpory v jeho osobnosti, musíte sa vrátiť na samý začiatok do Budapešti, kde sa George Soros pred 68- mi rokmi narodil bohatým, vzdelaným a židovským rodičom.
Moderátor 1: Keď nacisti obsadili v 44-om roku Budapešť, otec Georga Sorosa bol úspešný právnik. Žil na ostrove na Dunaji a do práce rád dochádzal na veslici. Keby však vedel, že tam Židov čakajú problémy, rozhodol by sa so svojou rodinou rozdeliť. Kúpil im falošné doklady a vládneho úradníka podplatil, aby vzal k sebe 14- ročného Georga Sorosa a prisahal, že je to jeho krstný syn.
Lenže za prežitie sa platilo vysoko. Kým stovky tisíc maďarských Židov odvliekli do táborov smrti, George Soros sprevádzal svojho falošného krstného otca pri zabavovaní majetku od Židov.

List Msgr. Viktora Trstenského Dr. Šujanovi: Kňazi Hlinka, Vojtaššák, Dr. Jozef Tiso a mnohí iní, ktorí v časoch všeobecného zmätku i násilia sa postavili za práva slovenského národa a chránili jeho záujmy, sú teraz prezývaní klérofašistami
Moderátor 2: Na týchto záberoch z roku 1944 vidíme, čo sa prihodilo priateľom a susedom Georga Sorosa.
Moderátor 1: Ste maďarský Žid, ktorý unikol pred holokaustom tak, že sa vydával za kresťana.
George Soros: Správne

A. Ziolkovský: Články v slovenských denníkoch a týždenníkoch vyvolávajú dojem, akoby biskup Vojtaššák bol zodpovedný za holokaust slovenských Židov. Obvinenia z antisemitizmu sa však nezakladajú na pravde

Moderátor 1: A videli ste veľa ľudí ako ich odvážajú do táborov smrti?
George Soros: Áno. Mal som 14 rokov a povedal by som, že v tom čase sa utvoril môj charakter.
Moderátor 1: V akom zmysle?
George Soros: Že človek by mal pochopiť a predvídať udalosti. Bola to obrovská hrozba zla. Bola to veľmi osobná skúsenosť zla.
Moderátor 1: Ja tomu rozumiem tak, že ste si vyšli s týmto svojim „ochrancom“ von, ktorý prisahal, že ste jeho adoptovaný krstný syn.

George Soros: Áno.
Moderátor 1: …vyšli von, v skutočnosti ste mu však pomáhal s konfiškáciou židovského majetku.
George Soros: To je pravda. Áno.
Moderátor 1: Znie mi to ako skúsenosť, ktorá by poslala množstvo ľudí na dlhé roky na pohovku k psychiatrovi. Bolo to ťažké?
George Soros: Fú, vôbec nie. Vôbec nie. Možno, že ako dieťa nie ste si vedomý toho prepojenia, ale nevytvorilo to žiadny problém.

Moderátor 1: Žiadny pocit viny?
George Soros: Nie
Moderátor 1: Napríklad: „Ja som Žid a pozerám sa na to, ako týchto ľudí odvádzajú. Rovnako ľahko by som mohol byť medzi nimi ja. Mal som tam byť. Nič z toho?
George Soros: Nuž samozrejme že som mohol byť na druhej strane. Mohol som byť tým, ktorému berú veci, huch, lenže by to nemalo zmysel, lebo by tam bol – no, vlastne je to srandovné, je to rovnako ako s trhmi, keby som na nich nebol, tak by som to nerobil- niekto iný by tam bol namiesto mňa, ktorý by tak či tak tie veci bral. Či už som tam bol, alebo nie, bol som len divák, majetok by aj tak odviezli. Takže som nehral žiadnu rolu pri odnášaní majetku, preto sa ani necítim byť vinným.

Moderátor 1: Ste veriaci?
George Soros: Nie.
Moderátor 1: Veríte v Boha?
George Soros: Nie.
Moderátor 2: Soros nám povedal, že je presvedčený o tom, že Boh stvoril človeka a nebolo to naopak, čo môže byť dôvod, prečo si myslí, že dokáže vyriešiť nedokonalosti sveta.

Pripravil Anton Čulen
Video: George Soros hovorí o tom, ako pomáhal s konfiškáciou židovského majetku
Metod
Dom Chabad zvíťazí, Chazari už stratili svoju vlasť, Kazachstan, no nakoniec Židia uznajú Ježiša za Mesiáša!
Metod
Je to boj židov proti Židom.....