ekans
Zedad
A nebude se ustanovovat ritus pro slovanské bohy?
cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_slovanských_bohů
Zedad
Paxus
Všetko smeruje k tomu, že v Amazónii vznikne katolícka Cirkev s vlastným liturg.obradom a disciplín…
Ale neboj sa ty o Cirkev CasciaAntonCoburg, Cirkev tu bola a aj bude, prežila si aj horšie časy.

Církev je jedna a ustanovil ji Kristus. Ani brány pekel ji nepřemohou.
2 more comments from Zedad
Zedad
Theodorá-Máriá
Pachamama modlu kardinálové nedovolili Bergogliovi, dostal jinou berlu
Tato jiná berla jen završuje symboly vyjadřující babylonské
náboženství, které přijal papež už titulem Pontifex maxima.
Jak nám názorně ukazuje prof. Walter Veith ve své přednášce
Víno Babylonu.
/dvojí tvář řkc/


Hele a to mám teď poslouchat výklad adventisty? No, to snad ne!
Zedad
Ráno na radiovatikana chválili sošky nahých těhotných žen tzv. Pachamama. Je to pohanská bohyně.
Je třeba říkat a psát těm, kteří monitorují tento web - není vám hanba že tolerujete obraz nahé ženy kojící lasičku a dítě!
Nezdá se vám, že to je ponížení žen i mužů v absolutní podobě?
To nás učí Bůh?
Co na to ČBK?
Kallistratos
Strážce
Už sis vypucoval klávesnici, Kali?
Barbarin
Kallistratos
před 24 minutami
Přál bych si aby se lidé seznámili s nelehkou misionářskou prací, kde se potkávají různé kultury

Přát si to můžeš. Já ti přeji, abys přestal lhát, podvádět nejen současně v několika registracích, ale vůbec. Aby sis nemusel být krajně odporný. Můžeš začít tím, že se ve svém profilu nebudeš vydávat za Pražana.
Barbarin
Kallistratos
4. říj
František chváli výhody kríženia
Je mi krajně odporné, pokud někdo koexistuje současně v několika registracích

Proč koexistuješ současně v několika registracích na FB?
Zedad
Kallistratos
Nečtu dlouhé komentáře.
Zedad
Kallistratos
jestli to tak nevnímáš, tak je hodně zlé, že natahali takové sochy do kostelů ve Vatikánu. Je to ponížení těch chlapů, kteří kolem nich křepčí a zpívají!
před 3 minutami
Kallistratos
Pachamama vypadá občas jinak než si představují "pachamamisté" :) V druhém odkazu se mohou pohoršovatelé pohoršovat nad synkrezí (přehoďte si to do češtiny/ Musíme se hodně učit a obdivovat misionáře, než jen lacině poevropsku retro soudit.... 🤗
www.todojujuy.com/jujuy/en-el-corazon-l…
www.turismo.catamarca.gob.ar
Zedad
Kallistratos
Ty Kallistrate a proč tu dáváš ty dva odkazy? Myslíš si, že je vhodné sochy nahých a těhotných žen dát do katolických kostelů a do škol a na naše náměstí? To je ta cesta pro misionáře?
před 6 minutami
Kallistratos
Nezlob se Zedade, ale svou komunikaci budu na GTV umenšovat a provokativní komentáře a zvláště ty, které jsou těhotné hloupostí budu ignorovat. Nic ve zlém. Obecně vnímám zobrazení jakýchkoli těhotných žen jako krásné zobrazení mateřství, růstu, naděje i oběti a má to silný rozměr a potenciál. Jde-li o kultická zobrazení, tak ty vnímám občas jako produkt animismu a může to mít podobný rozměr …More
Nezlob se Zedade, ale svou komunikaci budu na GTV umenšovat a provokativní komentáře a zvláště ty, které jsou těhotné hloupostí budu ignorovat. Nic ve zlém. Obecně vnímám zobrazení jakýchkoli těhotných žen jako krásné zobrazení mateřství, růstu, naděje i oběti a má to silný rozměr a potenciál. Jde-li o kultická zobrazení, tak ty vnímám občas jako produkt animismu a může to mít podobný rozměr jako i slovanské pohanství se svých koloběhem růstu a zániku... Křesťanství má také symboly například Fénixe, který povstává z prachu.. Ačkoli navazuje na předkřesťanské mýty tak je to zvláště renesanční symbol stálosti, čistoty a naděje... Kallistratos zase měl delfíny :) To byl také symbol i v křesťanství symbol ryby, která se pohybuje na různá místa a docela rychle a má ráda lidi ;) A jistě znáš zobrazení Pelikána v křesťanství.... Symbolika Krista.... Kdysi jsem ho viděl v kapli v Mendrice..... A Teď mi ve vší pokoře odpusť, ale nemám čas ztrácet čas ... Viz. mé sdělení v úvodu. 🤗 Zkrátka a dobře málo víme a často hloupě mluvíme a čas nás usvědčí.... Buďme moudří, laskaví a trpěliví tam kde jsme :) Především tam, kde se odehrává zápas o věčnost, v naší duši a u našich blízkých a okolí, kde žijeme.... Nejenom na monitorech :)) A bacha na sv. Izidora ;) PAX
---------------------------------------------------------
Zedad
před 1 hodinou
Kallistratos
Ty Kallistrate a proč tu dáváš ty dva odkazy? Myslíš si, že je vhodné sochy nahých a těhotných žen dát do katolických kostelů a do škol a na naše náměstí? To je ta cesta pro misionáře?
před 6 minutami
Zedad
Kallistratos
To je tvoje věc, co chceš umenšovat. Jenom ti přeji, ať rozlišuješ pohanství od křesťanství, ať víš, co je milosrdenství, a co je nemilosrdnost v absolutní podobě!
Je to tvoje věc, jestli tu na webu trávíš málo nebo moc času.

před 19 minutami
Kallistratos
Přál bych si aby se lidé seznámili s nelehkou misionářskou prací, kde se potkávají různé kultury. Zajímavé je třeba Japonsko. Tito lidé za sebou něco mají, jsou adresní a žijí, nikoli na monitorech. Viz. odkazy níže. A mimochodem takový český jezuita Karel Slavíček byl borec :)
www.christnet.eu/…/pasijova_cesta_…
zpravy.aktualne.cz/…/r~7133e844d02a1…
Zedad
Kallistrate, takže misionář má evangelium podložit obrázky nahých žen, které kojí dítě a lasičku.
Barbarin
Monk 24.6.2013 ujistil nějaké přátele, že se tu nebude vyskytovat žádným způsobem. Je rok 2019.
apredsasatoci
🤬