JEZUS: Grzech narcyzmu będzie się nasilał przy końcu czasów, kiedy wielu będzie chciało sobie zagwarantować wygląd, pomyślność i samolubstwo

JESUS: The sin of narcissism will intensify during the end times, where many will ensure that their looks, their well-being and selfishness

KSIĘGA PRAWDY

czwartek, 7 lipca 2011 roku, godz. 21.00

Moja szczerze umiłowana córko, chcę, by świat wiedział, że Moja Miłość do niego przepełnia całe moje Istnienie, gdy przygotowuje się na wielkie Ostrzeżenie. Jestem pełen radości, bo wiem, że Moje dzieci, zwłaszcza te, które Mnie nie znają, w czasie Mojego wielkiego Aktu Miłosierdzia ostatecznie uznają, że Ja istnieję.

Jedną z najbardziej niepokojących cech, które zadomowiły się wśród Moich dzieci na tym świecie, jest narcyzm, miłość własna. Ta diabelska zaraza dominuje na każdym poziomie społeczeństwa i jest jedną z ulubionych metod ataku diabła dla wprowadzenia wszędzie jego demonów do dusz Moich dzieci. Można zobaczyć, jak oni się obnoszą i starają siebie pokazać, tak że inni oddają im cześć. Najpierw kochają jedynie samych siebie, a jeśli to nie wystarcza, pragną uwagi od osób ze swojego otoczenia, tak że zachęcają tych, którzy są wokół nich, by ich uwielbiali.

Trudno zignorować to, że sposób, w jaki te biedne dusze przedstawiają się wobec innych, wskazuje, jak bardzo są owładnięte przez szatana. Obsesja na punkcie tego, jak wyglądają, sprawia, że podejmują działania do takiego stopnia, że krzywdzą swoje ciała, a także czynią to, co jest konieczne dla zaspokojenia ich miłości własnej.

Łatwo jest dostrzec, kiedy szatan jest obecny w takich duszach. Ci ludzie będą pełni próżności i będą się starać, aby można było ich zobaczyć w miejscach, w których mogą oddziaływać na innych. Grzech narcyzmu będzie się nasilał przy końcu czasów, kiedy wielu będzie chciało sobie zagwarantować wygląd, pomyślność i samolubstwo kosztem swoich przyjaciół, a nawet rodziny. Miłość własna jest postrzegana w dzisiejszym świecie jako cecha godna podziwu. Ale to dążenie do osiągnięcia własnych korzyści nie może być zaspokojone, bo szatan się postara, żeby ci ludzie starali się o coraz więcej.

Dzieci, grzech pychy jest jednym z tych, które nasilają się teraz na świecie. Nie przyjmujcie tej formy zachowania jako części swojego codziennego życia. Tak wielu młodych ludzi uważa tak zwane wzorce fizycznej doskonałości za cel, do którego trzeba dążyć. Ale to zachowanie stanie się godne politowania, jeśli otworzycie oczy i zobaczycie je takim, jakie naprawdę jest. Jest to naruszenie pierwszego przykazania, a jeśli ci ludzie podążają tą drogą, to zostaną pociągnięci przez zwodziciela do coraz większego zamieszania.

Narcyzm można dostrzec we wszystkich dziedzinach życia, w tym w polityce, modzie, środkach masowego przekazu, w kinie, a nawet w Moim własnym Kościele. Nie można osiągnąć pokory, jeżeli cierpi się na narcyzm. Bez pokory nie można wejść do Królestwa Mojego Ojca.

Wasz kochający Zbawiciel
Jezus Chrystus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…narcyzm-diabelska-zaraza-obecna-dzisiaj-na-swiecie