Clicks2.1K

Nedovol na svých dětech testy čínskými špejlemi !

Protože lidé, kteří prošli testováním a následně onemocněli covidem, hlásí z celých USA těžké formy nespavosti a záhadného fenoménu škubnutí před usnutím, které člověka zbudí. A to není to nejděsivější. Mnoho lidí slyší zcela jasně a zřetelně ženský nebo mužský hlas, který v okamžiku škubnutí pronese nějaké slovo. To slovo může být náhodné, někdy je to příkaz jako “Dělej!”, “Nemáš!”, “Nečekej!” a jindy to jsou komentáře prostoupené jízlivostí jako třeba “To sotva!”, “Malá mrcha!” nebo “Špíno!”
Co to je? Obrovský plošný test obludného formátu programů MK ULTRA / MONARCH na lidské populaci, na všech věkových ročnících, včetně dětí.
L: Podobá se to posednutí, ale exorcismem to vyhnat nelze. Protože to není přímé posednutí, není to obsazení lidského těla osobou ďábla. Jde vlastně o umělé odposlechy, či spíš napojení na vysílač, kde do člověka budou vysílat hlasy odněkud z vojenského či policejního ústředí. Lidi z MK Ultra pokusů většinou končili sebevraždou. To bývají ti šílení střelci, kteří na pokyn z vojenskopolicejní a televizní centrály do svého mozku, poté vystříleli v USA téměř celou školní třídu a spáchali sebevraždu.
Asi to ještě není čipování 666, ale příprava na čipování 666. Protože dle proroctví biskupa Hnilicy má ˇ'probíhat pronásledování církve na Slovensku větší než v okolních zemích ještě před čipováním.ˇˇ Na Slovensku špejlovali téměř všechny Slováky před pár měsíci. Veřejné bohoslužby v kostelech tam jsou zakázané až do 19. dubna 2021. Pak se otevřou, ale jen pro testované špejlováním. ˇˇotvoria sa kostoly, 1 osobu na 15 štvorcových metrov, povinný je test,ˇˇ hlavnydennik.sk/…novanie-prisnych-opatreni-na-toto-sa-mozete-tesit/
Biskup Hnilica jako 1 z mála četl celé originální znění 3. fatimského tajemství z r.1917 a prořekl se že je v něm slovo Rusko 22x - ve smyslu, že Bůh skrze ruskou armádu potrestá celý svět 3. světovou válkou. Čili oni to čipování 666 nestihnou provést, světová válka s Ruskem jim v tom zabrání. Ale výzkum na milionech živých lidí skrze jakoby testování a očkování na Covid stihnou provést. A i když umřou skrze následující Boží tresty (3.světovou válku a po ní 3 dny temnoty) všichni ti šílení vědci, tak přežije z dopuštění Božího jeden - Antikrist, který to použije za přibližně 33 let povinným donucovacím čipováním (nebo poprava) na všech lidech a dobrovolným čipováním ještě o několik let dříve dle předpovědi poslední knihy Bible Zjevení apoštola Jana - Apokalypsy.

V České republice se od pondělí 12. dubna 2021 začali (2x týdně) školáci na prvních stupních základních škol a rovněž malé děti ve školkách testovat čínskými antigenními testy značek Singclean a Lepu. (Některé soukromé školy a také jednotlivci použili a stále smí používat, Bohu díky, plivací testy a to zcela legálně.) Děti se testují samy vlastní rukou, za dozoru učitelů, přičemž za zdraví dětí při těchto testech zodpovídají rodiče, kteří k testování udělují souhlas. Případné zdravotní postižení půjde na vrub rodičů, kteří s těmito testy vyslovili souhlas. Samotní učitelé se nesmí na aktu testování dětí podílet vlastní rukou, aby jim nehrozila v případě zdravotních komplikací dítěte kriminalizace a stíhání.
Čínské špejlové testy (ač k celosvětovému použití) totiž nemají nikde v EU atestace, nemají atest dokonce ani v domovské Číně, mají pouze výjimky od bývalého ministra zdravotnictví Jana Blatného, který bez jakéhokoliv zkoumání a prověrek v laboratořích udělil těmto testům časově omezené výjimky. Mnoho rodičů žije v právní nejistotě, protože ani těm rodičům, kteří testy dětem povolili, není jasné, co se stane v případě, že dítě jakýmkoliv způsobem onemocní, protože není jasné, jestli špejle jsou opravdu sterilní.

Detaily viz na: aeronet.cz/…jle-a-po-zahrati-se-cerna-vlakna-zacala-pohybovat/
Delisa
Prečítala som a hoci mnoho vecí selektujem, zostala som šokovaná. Po štvrtom antigenovom testovaní som totižto zažila ten tzv. fenomén šklbnutia. Nikdy predtým som nič podobné nemala. Niekoľkokrát som sa strhla pri zaspávaní, bolo to, akoby mi nejaký impulz vystrelil do mozgu, alebo výboj a strašne mi búšilo srdce. To sa opakovali po každom ďalšom testovaní.
Libor Halik
Nakúpte si plivací testy a to zcela legálně, nie tie tyčinky do Vášho nosa, alebo krka.
Libor Halik
soukromé školy a také jednotlivci použili a stále smí používat, Bohu díky, plivací testy a to zcela legálně Pro @Lenka Morana Moranova
Lenka Morana Moranova
Díky! Mířila jsem spíš na zdroj informací. Scéna tohoto světa se mění. Kůň, když se unaví, je třeba přesedlat. Proto se střídají režimy.
Lenka Morana Moranova
Abych dovysvětlila, jako zázrakem se na těchto stránkách objevila přes noc od Malachiáš tato informace mimozemšťanech, kteří mají sehrát důležitou roli v blízké budoucnosti. Totiž, admin toho článku jednou napsal o autorovi webu informací, že ten věří, že mimozemšťani by nám rádi přišli na pomoc, ale zatím jim v tom brání věřící a církve. Proto nerada vidím články z tohoto zdroje zde. I kdyby z …More
Abych dovysvětlila, jako zázrakem se na těchto stránkách objevila přes noc od Malachiáš tato informace mimozemšťanech, kteří mají sehrát důležitou roli v blízké budoucnosti. Totiž, admin toho článku jednou napsal o autorovi webu informací, že ten věří, že mimozemšťani by nám rádi přišli na pomoc, ale zatím jim v tom brání věřící a církve. Proto nerada vidím články z tohoto zdroje zde. I kdyby z poloviny byly pravdivé, co ta druhá část?
Lenka Morana Moranova
Nevěřte všemu. Jsou lidé na opačné straně a manipulují lidmi stejně obratně. Vstupujete do jejich hry a nevíte, co jsou zač!
U.S.C.A.E.
Libor Halik
Ona napísala pravdu: Myslela som si, že lekári majú toho viac v hlave, ale ako vidím, väčšina drží so stádom.
Joske
Strach jsou pouta Satanovy matrice. Ze strachu o živobytí si lidé nechávají vstříknout smrtelnou vakcínu.
Libor Halik
Jana Tutková je poctivá žena, ona najviac urobila na Slovensku proti umelým potratom.
apredsasatoci
Lekári robia kariéru.
Čo tam po tom, že sem tam, tam sem niekoho zabijú.
Prach si a na prach sa obrátis.
apredsasatoci
Už som to nahlásila na polícii.
Začínajú sa robiť čistky!
Držte si klobúky!l
Martina Bohumila Lutherová
Chaver je nehanebný Miros z L. mutinick
špatný převlek.Často vyzvídá jak je kdo
společnosti prospěšný 😂
Josef Arimati
STOP TESTOVÁNÍ DĚTÍ VE ŠKOLÁCH!
· Testování je v zásadním rozporu s mezinárodními úmluvami, ústavním pořádkem ČR a dalšími platnými právními předpisy České republiky.

· Testování je nepřípustným zásahem do integrity dítěte.

· Testování je jednoznačně účelovou diskriminací v přístupu ke vzdělání.

· Potencionálně ohrožuje fyzické a psychické zdraví dětí.

· Antigenní testy nebyly schvále…More
STOP TESTOVÁNÍ DĚTÍ VE ŠKOLÁCH!
· Testování je v zásadním rozporu s mezinárodními úmluvami, ústavním pořádkem ČR a dalšími platnými právními předpisy České republiky.

· Testování je nepřípustným zásahem do integrity dítěte.

· Testování je jednoznačně účelovou diskriminací v přístupu ke vzdělání.

· Potencionálně ohrožuje fyzické a psychické zdraví dětí.

· Antigenní testy nebyly schváleny! Byla jim pouze udělena výjimka ministrem zdravotnictví. Nevíme, zda nejsou zdravotně závadné!

· O nemoci Vašeho dítěte má rozhodnout lékař, nikoliv škola testováním.

· Ředitelé ani učitelé nemají k testování žádné pravomoci. Měli by ho odmítnout.

· Škola nesmí oddělit dítě, které nevykazuje známky akutního onemocnění.

· Testování je nutné svěřovat pouze odborně způsobilým osobám, což pedagogové nejsou.

· Testování ve školách je hrubým porušením GDPR, jelikož se učitelé a spolužáci dozví o zdravotním stavu Vašeho dítěte.

· Vaše dítě může utrpět psychickou újmu, když bude označeno jako pozitivní a posláno domů.

· Antigenní testy nejsou určeny na diagnostikování zdravých osob. Jsou to testy pro nemocné lidi, u nichž se má potvrdit, zda jejich onemocnění je covid.

· Antigenní testy jsou určeny pro zdravotníky. Nejsou určeny pro samotestování.
Právní analýza vládního nařízení advokátky Jany Zwyrtek Hamplové zde: zdraveforum.cz/texty/Hamplova_skoly.pdf
Informace pro rodiče na zdraveforum.cz