Bratia a sestry
72.3K
Irská imunoložka Prof. Dr. Cahill varuje: Mnoho lidí očkovaných proti coroně by mohlo zemřít na tzv. cytokinovou bouřku Mnoho ľudí zaočkovaných proti korone by mohlo za niekoľko mesiacov zomrieť na …More
Irská imunoložka Prof. Dr. Cahill varuje: Mnoho lidí očkovaných proti coroně by mohlo zemřít na tzv. cytokinovou bouřku

Mnoho ľudí zaočkovaných proti korone by mohlo za niekoľko mesiacov zomrieť na takzvanú smrteľnú cytokínovú búrku, varuje írska imunologička a molekulárna biologička Prof. Dr. Dolores Cahill. Vyplýva to z vedeckej štúdie. Mŕtve zaočkované obete potom môžu byť opätovne vyhlásené za nové prípady Covid-21, aby bolo možné presadiť fašistické opatrenia, ako sú karanténne koncentračné tábory a nútené očkovania.

K úmrtiu môže dôjsť, ak očkovaní niekoľko mesiacov po injekcii prídu do kontaktu s „divými“ korona vírusmi, na čo potom ich imunitný systém reaguje nadmerne a v mnohých prípadoch reaguje smrteľnou cytokínovou búrkou, uviedla Dr.Cahill. Je to preto, že mRNA vakcína geneticky modifikuje bunky tela tak, že produkujú spike proteíny koronavírusu. Ak neskôr nový koronavírus aktivuje imunitný systém, rozpozná vlastným telom produkované spike proteíny ako nebezpečenstvo a začne útočiť proti bunkám vlastného tela. Očkovaní potom utrpia septický šok zo zlyhaním viacerých orgánov, ktoré zvyčajne končí smrťou.

Uvedená štúdia s názvom „Imunizácia vakcínami s koronavírusmi SARS vedie k pľúcnej imunopatológii po infikovaní vírusom SARS“ ukazuje na základe experimentov, pri ktorých imunizácia rôznymi vakcínami SARS viedla po očkovaní k imunitnému ochoreniu pľúc, ak po očkovaní prišlo ku kontaktu s koronavírusom.

Francúzska genetička Dr. Med. Alexandra Henrion-Caude, bývalá riaditeľka národného ústavu pre zdravotný a lekársky výskum (Inserm), požaduje, aby boli pacienti a najmä seniori informovaní o životu ohrozujúcich rizikách vakcín mRNA. Odvoláva sa na vedeckú štúdiu „Súhlas po informovaní účastníkov podieľajúcich sa na COVID-19 vakcinačnej štúdii, o rizikách zhoršenia klinického ochorenia“. Podľa nej by mali byť osobám podieľajúcim sa na tejto štúdii oznámené riziká vakcinácie. Štúdia uvádza, že vakcíny COVID-19, ktoré by mali vyvolať tvorbu neutralizačných protilátok môžu senzibilizovať príjemcu vakcíny na závažnejšie ochorenia, ako keby nebol očkovaný.

Covid-21 sa stáva skutočnosťou, potvrdil sa plán koncentračných táborov

Očkovanie mRNA a DNA teda nechráni pred koronavírusmi, ale robí z nich oveľa nebezpečnejšie ohrozenie pre očkovaných ako predtým. Pokým tieto poznatky nebudú rozšírené do celého sveta, môžu výrobcovia vakcín a ich skorumpovaní odborníci a politici v správach deklarovať tieto účinky a vedľajšie účinky vakcín ako nové prípady korony a pravdepodobne prípady Covid-21. Covid-21 sa už spomínal v októbri 2020 v uniknutom pláne, ktorý stanovuje, ako by mala Corona slúžiť ako zámienka na zavedenie nového fašistického medzinárodného svetového poriadku vrátane koncentračných táborov pre odmietateľov očkovacích látok. Pred pár dňami sa tento termín objavil v mainstreamových médiách po prvý krát, aj keď ako skrytá správa. (oficiálne oznámenie bude nejaký čas trvať).

Pojem Covid-21 predtým oficiálne neexistoval, s výnimkou tohto zverejneného plánu. Skutočnosť, že sa tento výraz sa stal skutočnosťou, dokazuje autenticitu plánu spolu s ďalšími faktami. Obete očkovania premenované na obete Covid-21 môžu potom slúžiť ako ospravedlnenie totalitných opatrení pomocou masovej paniky vyvolanej masovými manipulačnými médiami.

INDIA: najskôr najväčší program očkovania na svete, potom najväčšia miera úmrtnosti. Táto taktika sa už zjavne začala v Indii. Dňa 16.januára 2021 ZDF informovala, že India začala najväčšiu očkovaciu kampaň na svete. A dnes, 5.mája 2021 Tagesschau denník uvádza, že India zaznamenáva nový vysoký počet úmrtí na koronu. To ukazuje: čím viac očkovaní, tým viac úmrtí, namiesto menej.

Okrem toho je dokonca vo vedeckej správe britskej vlády uvedené, že ďalšia vlna korony bude mať vplyv najmä na očkovaných ľudí.

Manažér WHO chce odstrániť infikovaných ľudí z ich domovov a izolovať ich

Pre tvorcov pandémie je preto nevyhnutné čo najskôr odlúčiť porovnávaciu skupinu, čiže kontrolnú skupinu neočkovaných. Inak bude čoskoro aj tomu poslednému jasné, že zomierajú iba očkovaní ľudia (čím by sa vakcína mohla šíriť aj na neočkované osoby). Preto budú tí, ktorí nemajú injekčne podanú vakcínu (vlastne injekciu génovej terapie), označení ako „nebezpeční“, aby mali zámienku na izoláciu a deportáciu do korona-koncentračných táborov alebo karanténnych táborov.

Dr. Michael Ryan, ako riaditeľ „Pohotovostného tímu“ WHO, už 30. marca 2020 oznámil, že bude treba ísť do rodinných domov a odstrániť podozrivých infikovaných členov rodiny a dať ich do izolácie. Pozrite tu: youtube.com/watch?v=40qjRVR7XUI

Přeložila zuzka | Zdroj: truthnews.de/von-corona-impfung-zum-covid-21-opfer/


tadesco.org/…-corone-by-mohlo-zemrit-na-tzv-cytokinovou-bourku/
agnesino
Smutné...
Marieta Ria
... TO SÚ ALE PARADOXY... Zdá sa, že si vybral radu od nesprávnych odborníkov. Pamätám si ho ako redaktora už spred mnohých rokov... Z akých zdrojov čerpal? Markíza, Expres, Nový čas a obdobné perly na našom obzore? Ľudia sú nepoučiteľní - za posledné dni som sa dozvedela o dvoch prípadoch "vedľajších" účinkov vakcín z prac. prostredia dcéry a jednej známej - po prvej dávke vysoké horúčky a "…More
... TO SÚ ALE PARADOXY... Zdá sa, že si vybral radu od nesprávnych odborníkov. Pamätám si ho ako redaktora už spred mnohých rokov... Z akých zdrojov čerpal? Markíza, Expres, Nový čas a obdobné perly na našom obzore? Ľudia sú nepoučiteľní - za posledné dni som sa dozvedela o dvoch prípadoch "vedľajších" účinkov vakcín z prac. prostredia dcéry a jednej známej - po prvej dávke vysoké horúčky a "jačmeň" na oku, po druhej neliečiteľný zápal žíl! Alebo - 16 dní po druhej dávke oko zaliala krv - ale daná osoba je presvedčená, že vakcína za tým nie je. Čo ešte musia tí ľudia zažiť, aby to priznali, že je to následok očkovania! Či sa tak boja priznať, že pochybili... Ako ten starosta z Klokočova, ktorý nahral video z lôžka, keď ochrnul na jednu polovicu tela, nemohol rozprávať, atď. potom to prestalo a ochrnul na druhú stranu - ale je to všetko OK a žiadna vakcína za to nemôže - také bolo jeho posolstvo!!
Bratia a sestry
no čo už asi mu fajne zaplatili
Gates je bohatý a svoju mňamku chce dostať všade
agnesino
Aj tento prvý zaockovany je už slobodný 🤧
Mira393
obávám se že už čekáme přes 2tisíce roků.....