Alarm w jądrowych siłach strategicznych. NATO jest w pogotowiu, ponieważ wypłynął rosyjski okręt …

Czy Rosja odpali super-torpedę Posejdon! - Alarm w koszarach NATO: czy Rosja przystąpi do unicestwienia Wielkiej Brytanii - K-329 Biełgorod - "Broń …
megur shares this
758
JOKAMA shares this
4657
Anieobecny
Może i to lepiej...
Wedle objawień, Rosja ma być ,,batem" do ukarania europy...
A jest za co karać...
darek104
Anieobecny - zgadza się - bat na tęczową praworządność
C Z W
WŁADEK PIERDOLNIJ WKONCU WRESZCIE W TYCH SZATANSKICH SKURWYSYNOW
Anieobecny
@C Z W
Ok ale...
Cytując klasyka:
,,Dobrze ale tam gdzie te wulgaryzmy to zawsze stawiaj takie niedomówienie"...
KobuszewskiMore
@C Z W

Ok ale...
Cytując klasyka:
,,Dobrze ale tam gdzie te wulgaryzmy to zawsze stawiaj takie niedomówienie"...
Kobuszewski
V.R.S.
Ostatnio, gdy był kryzys kubański Jan XXIII zafundował nam "Sobór Watykański". Teraz mamy też jakiś tam "Synod" będący kolejnym etapem uruchomionego wówczas postępu.
Kryzys kubański atomowy na straszeniu się skończył, ale dziedzictwo V-II w dziedzinie "pokoju i bezpieczeństwa" z nami pozostało.
nihil quicquam
Ludzie się nie nawracają, nie pokutują, nie modlą, wręcz przeciwnie ścigają się w bluźnierstwie i nieprawości, więc czemu się dziwić...
Bos016
A PiS z szabelką wobec takiej broni. chce pokonać Rosję wespół z Ukraińcami? 🤪
Walczyć o prawdę
Kaczyński dobry w gębie. Szczekał i szczekał, gdy mógł bezpiecznie siedzieć na tyłku i rządzić z Dudą Polin.
Edward7
Rosjanie lepiej wiedzą co dzieje się w Polsce, niż Polacy... W Polsce konwój sprzętu wojskowego przewożącego amunicję do M142 Himars MLRS uległ wypadkowi.
Na materiale wideo, który pojawił się w sieci, widać jak konwój wojskowych ciągników i ciężarówek uległ wypadkowi drogowemu. Pozornie udało się uniknąć krytycznych konsekwencji, jednak na kadrach wideo widać wyraźnie, że jeden z ciągników …More
Rosjanie lepiej wiedzą co dzieje się w Polsce, niż Polacy... W Polsce konwój sprzętu wojskowego przewożącego amunicję do M142 Himars MLRS uległ wypadkowi.

Na materiale wideo, który pojawił się w sieci, widać jak konwój wojskowych ciągników i ciężarówek uległ wypadkowi drogowemu. Pozornie udało się uniknąć krytycznych konsekwencji, jednak na kadrach wideo widać wyraźnie, że jeden z ciągników przewozi bloki z pociskami dla Himars MLRS. Na przyczepie ciągnika, pod plandeką, widać jeden z bloków, przeznaczony na 6 pocisków, dla MLRS produkcji amerykańskiej. Ich łączna liczba wciąż nie jest znana, jednak wypadek drogowy równie dobrze mógł zakończyć się niezwykle poważnymi konsekwencjami. Gwarantowano, że pociski zostaną wysłane na teren jednego z przygranicznych centrów logistycznych, gdzie następnie miały zostać przeładowane na ukraińskie pojazdy i dostarczone na terytorium Ukrainy. Na razie nie wiadomo, czy pociski zostały uszkodzone, a z dużą dozą prawdopodobieństwa amunicja ta zostanie dodatkowo sprawdzona przez amerykańskie wojsko. Wskazuje to na fakt, że dostawa takiej broni na Ukrainę będzie opóźniona w nieskończoność.Okoliczności zaistniałego wypadku pozostają nieznane.
In Poland, a convoy of American military equipment, transporting ammunition for the MLRS HIMARS, got into an accident
Juan Ramirez
Jakby wybuchło, może kilku Polaczków by oprzytomniało.