Clicks1K
V.R.S.
5

Eliasz

Nie będzie w tych latach
ni deszczu, ni rosy:
susza co oplata
serca puste, zimne,
wargi zawinięte
w kir tłumiący głosy,
języki tak drętwe,
że mówić bezsilne.

Lecz jesteś prorokiem,
jesteś sługa Boży,
spoczniesz nad potokiem,
bo kruk milszy tobie
niż człowiek lękliwy,
co przed złem się korzy,
wejdziesz w dom życzliwy
i pomożesz wdowie.

Bo bojaźń masz Pana,
nie tych co lud dręczą,
pchając na kolana
by Baalów czcić imię,
i będziesz stał w tłumie,
choć inni wkrąg klęczą,
aż ogień w dół runie
i woda popłynie.
Katarzyna_M
Elkam (czy tam tommy lub sters jak wolisz) no wez przeprowadz sie z tego portalu. Fanów tu nie masz i nie znajdziesz ich. Baj baj 🤥 🤥
V.R.S.
@przeciwherezjom
Nawet nie mogę panu odpowiedzieć we własnym temacie bo widzę że mnie pan zablokował. Osobliwe zachowanie i osobliwy portal.
przeciwherezjom
Czytaj wina Elkama. Elkam, czyli reżimowy rząd pisze tu o sobie - rząd zbrodniczo rozpyla ludobójczą zarazę z samolotów - jest ich taka masa że mało jest przerw gdy nie słychać warkotu - jak za 2-giej wojny. Wytoczyli nam wojnę - to ją przegrają!
Izabela 1022
Ale gdzie tu jest wina p. Brauna? A za śmierć ludzi należy obwiniać tych, przez których jest ograniczony dostęp do leczenia. Poza tym siedliskiem i roznosicielem zarazków są noszone maski, więc dla niemowlęcia może to okazało się się zgubne.
V.R.S.
Według notatki milicyjnej ten niemowlak szedł sobie spokojnie ulicą w masce i właśnie korzystał z antywirusowej aplikacji rządowej gdy nagle chuchnął na niego bezmaseczkowy płaskoziemiec podjudzony przez niejakiego Brauna podczas podróży w pandemicznym autokarze.