CÓRKA MARYI
211.8K

Dwunasta rocznica Misji Jezus do Ludzkości. Godzina Krucjaty Modlitwy w intencji ochrony chrześcijan …

Drodzy Wojownicy Krucjaty Modlitwy! Szczęśliwej 12. rocznicy Misji Jezus do Ludzkości! Aby to uczcić, zapraszamy na specjalną Globalną Godzinę Krucjaty Modlitwy o Ochronę Chrześcijan na całym świecie, …More
Drodzy Wojownicy Krucjaty Modlitwy!
Szczęśliwej 12. rocznicy Misji Jezus do Ludzkości!

Aby to uczcić, zapraszamy na specjalną Globalną Godzinę Krucjaty Modlitwy o Ochronę Chrześcijan na całym świecie, która odbędzie się w środę, 9 listopada 2022 r. o 21:00 czasu singapurskiego; 8:00 czasu wschodniego standardowego; 14:00 CET czasu polskiego.
Link do rejestracji: https://bit.ly/JTMGlobal12YearAnniversary
829 5469 6491
W miarę jak świat oddala się od Boga, a rządy tworzą nowe prawa, które odrzucają Nauki Boże, prześladowania chrześcijan rosną z każdym dniem. Wierni są pozbawiani prawa do praktykowania i wyrażania wiary chrześcijańskiej kosztem środków do życia, pracy, a nawet życia. Prześladowania pochodzą nie tylko ze społeczeństwa świeckiego, ale także ze strony liberalnych i modernistycznych przywódców kościelnych. Czyni się to, aby wymazać chrześcijaństwo i obecność Boga w dzisiejszym świecie.
Jak ostrzegła nas Matka Boża 2 lipca 2014 roku:
"Bardzo mało tolerancji okaże się …More
CÓRKA MARYI
Zaprośmy innych, którzy rozpoznają Jezusa jako Zbawiciela i Odkupiciela ludzkości, aby przyłączyli się do nas w tej szczególnej Godzinie Krucjaty Modlitwy.