Clicks1.1K
csk.news
4

Pro Změnu: Další Kostel Je Pryč

Kostel Saint Aubin v Romilly-la-Puthenaye, Normandie ve Francii, byl 17. dubna krátce před 6 hodinou ráno zcela zničen ohněm.

Oltář, střecha a interiér kostela ze 16. století vzplály v plamenech. Hořící zvonice se zřítila na ulici. Hasiči - více než čtyřicet - přijeli příliš pozdě. Podařilo se jen zachránit Kalich, terakotové sošky z 15. století a některé obrazy, které byly v sakristii.

"Zbyli jen čtyři zdi," uvedl místní starosta Jean-Bernard Juin pro LeFigaro.fr. Není zřejmé, co oheň způsobilo. Škoda se odhaduje kolem jednoho milionu eur.

#newsOucorpsvhl

Joske
Poznejte Krista a vaše duše naleznou odpočinutí.
Nezůstane kámen na kameni!
1Když vycházel z chrámu, řekl mu jeden z jeho učedníků: „Učiteli, pohleď, jaké kameny a jaké stavby!“ 2Ježíš mu řekl: „Hledíš na tyto veliké stavby? Jistě zde nezůstane kámen na kameni, který by nebyl stržen.“ Mk 13:1-2
dyk
Viete.
Ľudia majú krásne domy, byty, chaty z ktorých sa im nechcelo a nechce vyjsť ani na Sv. Omšu. Toto je len začiatok. O chvíľu ľudia prídu aj o svoje domy, byty a chaty.
Krásný pokojný den
Dyku, ty chodíš na mši svatou? To je důležité. Stejně jako zda věříš v Krista Pána a Jeho milost, odpuštění, spasení? Ano?
Jinak ne každý má krásné domy, byty, chaty... Nemyslím že žijeme na Beverly Hills. 😊
Svätý Malachiáš(prorok)
Sú to znamenia. V proroctvách je to jasné naznačené,že je to dopustené všetko a to je iba začiatok lebo to brutálne a najhoršie ešte len príde po celom svete.