Clicks520
csk.news

Čo Je Vzorom Pre Gloria.tv? Ľalie

Gloria.tv nie je podnikom, dokonca ani nie Katolíckou spoločnosťou. Pretože podľa týchto svetových ekonomických štandardov, kde nakupujú a predávajú, taký podnik by nemohol existovať.

Iba, Gloria.tv je Katolíckou sociálnou sieťou, ktorá sa nedokáže prispôsobiť štandardom tohto sveta, pretože nás zaujímajú štandardy Evanjelia: Zvážte poľné ľalie, dokonca ani Šalamún v celej svojej sláve nebol oblečený ako jedna z nich (Mt 6,28).

Okrem cenných papierov a prebytkov nám v minulosti nikdy nič nechýbalo. Toto nám pripomína Kristove slová, ktoré povedal svojim učeníkom: „Keď som vás poslal von bez kabelky, tašky alebo sandálov, chýbalo vám niečo?“ Učeníci odpovedali: „Nie, nič.“

Fixné náklady máme okolo 10 000 dolárov mesačne vrátane povinného filtra autorských práv iba niečo pod 2 000 dolármi. V Máji sme zaplatili asi 4 000 dolárov za rôzne dátové centrá a servery.

Ak sa vám páči stránka Gloria.tv, zvážte dotáciu na zaplatenie našich účtov. ĎAKUJEME veľmi pekne! Ste to VY, kto udržuje Gloria.tv nažive a pomáha nám neustále sa zlepšovať.

Môžeme s vami počítať?

Darovať môžete bankovým prevodom na:
IBAN AT67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW

Chcete prispieť Kreditnou Kartou alebo cez PayPal?
Prispejte použitím láskavý

Boh vám žehnaj!
Váš personál Gloria.tv

#newsYclbwityla