ľubica

FACKY PRE VAKCINAČNÚ LOBBY: AŽ NADMIERU ZAOČKOVANÝ IZRAEL BOL V USA ZARADENÝ NA ZOZNAM…

Prosíme, pomozte nám s propagací nášho portálu a sdílejte nás! USA/SLOVENSKO: Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha komentoval najnovšie správy z …
Marieta Ria
ľubica
Blaha: Očkovací propagandisti asi vyskakujú z balkóna

Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha komentoval na sociálnej sieti najnovšie správy z amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC):


Z Ameriky chodia od rána také správy, že očkovací propagandisti asi vyskakujú z balkóna.
1. Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) zaradilo kvôli zhoršenej epidemickej situácii Izrael do …More
Blaha: Očkovací propagandisti asi vyskakujú z balkóna

Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha komentoval na sociálnej sieti najnovšie správy z amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC):


Z Ameriky chodia od rána také správy, že očkovací propagandisti asi vyskakujú z balkóna.
1. Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) zaradilo kvôli zhoršenej epidemickej situácii Izrael do druhej najvyššej kategórie nebezpečných krajín.
2. Len pripomínam, že Izrael je najzaočkovanejšia krajina sveta, Pfizer tam začnú možno o chvíľu pichať aj domácim zvieratkám a vybraným operencom. A nič. Nepomáha.
3. Nejakým zázrakom je Izrael čoraz zamorenejší. To je tak, keď sa propaganda zrazí s realitou. Čo na to Čaputová? Vakcína je ešte stále úsmev, madam?
4. A to nie je všetko. Z Ameriky došla ešte jedna facka pre očkovaciu lobby. CDC odporučilo nosiť rúška aj zaočkovaným, pretože pri nákaze Deltou podľa najnovších prieskumov majú v sebe takú istú nálož vírusu ako nezaočkovaní.
5. Môžu teda chorobu roznášať a sú pre svoje okolie nebezpeční. To hovoria americkí vedci. Robiť z nich nadľudí je teda z epidemiologického hľadiska absurdné.
6. Ja len, že u nás Mikas zatvára neočkovaných do karantény a od očkovaných nechce ani test. A potom sa bude náramne čudovať, kto sem zavliekol tretiu vlnu. Neočkovaní nemajú ako, drahý. Pochop.
7. Nielenže tu zavádzajú úplne nezmyselnú a protiústavnú segregáciu, ale kvôli svojej zadubenosti ešte aj riskujú, že zamoria celé Slovensko.
8. Očkovaných ľudí po návrate zo zahraničia nikto netestuje – a pritom môžu mať takú istú nálož vírusu ako neočkovaní.
9. Pýtam sa – akú máme istotu, že sem Deltu nedovliekla Čaputová z Toskánska? Či Mikas z Chorvátska? Či Kollár z Capri?
10. Izrael už na svoju náboženskú vieru vo Pfizer doplatil. Už ho medzi najnebezpečnejšie radia dokonca Spojené štáty americké. Gratulujeme.
11. No Hegerova vláda je hluchá a slepá. Nechce vidieť, že Pfizer nie je spása. Nechce vidieť, že apartheid nie je cesta. Nechce vidieť, čo tvrdia vedci vo svete. Nechce vidieť, že už aj v USA ich majú za bláznov.
12. Oni chcú len ubližovať a šíriť nenávisť a propagandu. A keď tu kvôli vláde začnú znovu zomierať ľudia, budú sa zase vyhovárať ako malé deti a nadávať Slovákom do luzy.
Ľudia vedia, kde je pravda. Ľudia vedia, že ste „vláda – smrť“. Ľudí neoklamete.
Peter(skala)
Blaha im nakladá ako vie :)

😷😲
apredsasatoci
Blaha?
"Včera" bol na pride pochode!
Keby bol Blaha a Smer na mieste Matovica, robia presne to isté čo on.
Štát, EU sú rozkradnute!
Nedá sa robiť nič iné.