Využije Turecko požáry u Atén k útoku na řecké hranice?

Řecké úřady ve středu nařídily evakuaci několika tisíc domácností v blízkosti řeckého hlavního města Atén kvůli rozsáhlým lesním požárům, které od úterního večera 8.9.2020 sužují okolí venkovských …
Libor Halik
Aj v Turecku sú umelé potraty legalizované, možno viacej ako v Grécku.
U.S.C.A.E.
Rozdiel je v tom že mohamedánsky turek porušuje prirodzený zákon, ale gréci majú ešte ťažšiu vinu. Vysvetľovať čo tým myslím je zbytočné tak je to jasné. Však už Cisár Konštantín ich zakázal a všetkým vrátane pohanov, (pod trestom aký sa dával za vraždu čo je logické) dokonalý nebol, ale takto menil spoločnosť skrz dobrý kvas Evanjelia.

Len znova pripomínam to čo už viete.
Libor Halik
Gréci však majú kláštory, predovšetkým na Athose, kde sa predovšetkým od pustovníkov robí pokánie za hriechy ostatných Grékov. Preto sa Boh na Grékmi zmiluje viac ako nad inými národmi, kde mnísi po 2. vatikáne pokánie nerobia. Řekové však mají kláštery, především na Athose, kde se především od poustevníků činí pokání za hříchy ostatních Řeků. Proto se Bůh nad Řeky smiluje více než nad jinými …More
Gréci však majú kláštory, predovšetkým na Athose, kde sa predovšetkým od pustovníkov robí pokánie za hriechy ostatných Grékov. Preto sa Boh na Grékmi zmiluje viac ako nad inými národmi, kde mnísi po 2. vatikáne pokánie nerobia. Řekové však mají kláštery, především na Athose, kde se především od poustevníků činí pokání za hříchy ostatních Řeků. Proto se Bůh nad Řeky smiluje více než nad jinými národy, kde mniši po 2. vatikánu pokání nedělají. Pro @U.S.C.A.E.
Samson1
Nemaj čas. Tančí podle světské muziky. 🥺
U.S.C.A.E.
Vyzerá to tak že teraz už Boh vydá Grécko do rúk mohamedánom a dobre vieme prečo. Pomer potratov k počtu obyvateľov je prosto niečo šialené, a to je jeden jediný umelý potrat strašným zločinom. Kedysi sa trestal na území Pápežského štátu potrat smrťou to na pripomenutie.