Clicks1
lv.news

"Mīlestība un miers": Francisks polemizē pret "fundamentālismu"

Francisks piedalījās 7. oktobra sinkretistiskajā "lūgšanu" sanāksmē, ko popularizēja Sant'Egidio kopiena Romas Kolizejā.

Konstantinopoles patriarhs Bartolomejs atklāja "lūgšanu", apgalvojot, ka sanākušos "vieno Svētais Gars" un "kopā lūdz Dieva doto miera dāvanu".

Tāpat kā trešās šķiras politiķis, Francisks aicināja “mazāk ieroču un vairāk pārtikas, mazāk liekulības un lielāku pārredzamību, vairāk vakcīnu taisnīgi izplatīt”.

Viņš teica: "Miera labad, lūdzu, katrā reliģiskajā tradīcijā novērsīsim kārdinājumu fundamentālismam un katru tieksmi uzskatīt brāli vai māsu par ienaidnieku."

Lai iegūtu oligarhu plašsaziņas līdzekļiem piemērotus attēlus, Francisks un reliģiju pārstāvji parakstīja miera aicinājumu, uzticot to maziem bērniem, kuri tos nodos politiskajiem līderiem (video zemāk).

Sinkretistiskajā sanāksmē piedalījās Angela Merkele, kura piekto un, iespējams, pēdējo reizi tikās ar Francisu, lai veicinātu ļaunprātīgu ļaunprātīgu izmantošanu un ļautos iespējami cilvēku izraisītai klimata krīzei.

#newsEqivtqymtv