언어
29 4.9천
37:53

Pochod za rodinu

Tento pochod pripravilo Združenie pre ochranu rodiny s cieľom upozorniť spoločnosť a jej predstaviteľov na význam a dôležitosť verejnoprávnej ochrany manželstva, rodiny a výchovy detí pred vplyvom … 더보기
댓글 쓰기…
johnfrax
Milá Karmel
Ďakujem
Moja Cirlkec je katolícka Cirkev.
Prijala ma sviatosťou Krstu,modlila sa nado mnou,udelila mi sviatosti dané Ježišom Kristom,a môžem prijímať živého Krista.
Dala mi nádej a prostriedok pre moju spásu a spásu najdrahších.
Nech je zvelebený Pán odteraz až na veky.

Verim v Boha, Otca všemohúceho, Stvoriteľa neba i zeme,
i v Ježiša Krista, jeho jediného Syna, nášho Pána,
ktorý …
더보기
Libor Halik
Vše, co je křesťansky svaté, je posvěcováno Duchem svatým paní "karmel pm". Pohanská náboženství i ateismus jsou nesvaté, démonické. Vy toto nechápete, či nechcete chápat, to je Váš problém.
Váš úmysl je pravděpodobně zlý, když jednou chcete, abych ctil sv. P. Pia stigmatizovaného a jindy si přejete, abych ho označoval za nehodného úcty. Proberte se!
johnfrax
Milá Karmel
Ak budeme úprimný a objektívny, ale úprimne, musíme uznať O.Halíkovi,že prezentuje a uvádza aj katolíckych kňazov,svätcov .A to takých, ktorí uchvacujú.
Len treba počúvať a vnímať obsah,
P. Manjackal proti ďáblu

P. Manjackal: Eucharist Healing Conversion
johnfrax
Milá Karmel,
ešte chcem dodať k osobe o.Halíka.
Každý máme slobodnú vôľu a môže v pokoji vyjadriť svoj názor a ďalší ho buď prijme,alebo odmietne,tiež v pokoji bez urážok.
Možno je tiež na tom podobne ako tí,čo si mysleli že oni sú tí dobrí a myslia to vo svojom presvedčení "dobre s pohľadu na Evanjelium.
Jeho činnosť si zasluhuje uznanie a úctu voči jeho odvahe a boju za nenarodené deti.Určite … 더보기
johnfrax
Karmel
neviem o čo vám ide,takáto komunikácia múti vzťahy,neprináša pokoj a kde nie je pokoj,nie je Boh.
Som katolík a svojej cirkvi som verný,jej vďačím za to,že mám nádej byť spasený.
Samozrejme že nesúhlasím s útokmi na pápeža,či žijúceho Bnedikta XVI, či J.P.II.
Otec Halík vynáša Dohnalovcov asi len preto,že to hádže z pohľadu odídencov vinu na katolícku cirkev .
Verím že tí čo odišli,boli … 더보기
johnfrax
Ste milá,Karmel odpovedáte si aj za mňa,kto je z nás bez viny,nech hodí kameňom.
johnfrax
Milá Karmel,nuž čo,ostáva sa mi len zmieriť a prijať ten kríž že ma považujete za A.SELECKÉHO a ani moje viaceré upozornenia na toto vaše nezmyselné a opakované prekrúcanie nemá účinok.
Inak s vami súhlasím,cez Magnifikat a M Rosu som sa spoznal z viacerími krásnymi ľuďmi,hlbšie som pochopil úlohu Panny Márie v Božom pláne,dozvedel som sa o mnohom dobrom a … 더보기
YOSSI
karmel-pm, začni se už konečně stydět.

Takhle se karmel-pm projevuje na Christnetu: 더보기
johnfrax
Pani Karmel,
nech vás Pán naplní pokojom a poznaním.
Pokoj vám
Libor Halik
I. List sv. apoštola Pavla Timoteovi 2:11-15. (Pro paní "karmel pm" Slovo Boží)
11Žena ať přijímá poučení mlčky s veškerou podřízeností. 12Učit ženě nedovoluji. Žena nemá mít moc nad mužem, nýbrž má se nechat vést. 13Vždyť první byl stvořen Adam a pak Eva. 14A nebyl to také Adam, kdo byl oklamán, ale žena byla oklamána a dopustila se přestoupení. 15Spasena bude jako matka, jestliže setrvá ve … 더보기
Libor Halik
Vy paní Karmel pomáháte propagovat homosexuální zvrácenosti ! Děláte to zdarma, nebo Vás za to platí ? Nechápete, že proti sodomským zvrhlostem, které kazí děti a mládež je třeba pozvednout hlas vždycky! Proč neudělali svůj vlastní protest proti chlubivé sodomizaci oficiální biskupové Slovenska? Tady něco zapáchá, necítíte to?
Libor Halik
Díky za srozumitelná a jednoznačná slova, že homosexualita je těžký hřích, který si zasluhuje věčné peklo. Také za: Poslouchej Slovensko, Ježíš je Tvůj Bůh, který slavně zmrtvýchvstal. Ježíš je samozřejmě Bohem i Čech, Moravy a Slezska. Za císaře Karla IV., dodnes nejoblíbenějšího českého politika, byl Ježíš Bohem naší země. Stejně tak je i dnes. Naši předkové slíbili Ježíši Kristu naši zemi a … 더보기