Jazyk
184 7 tis.
29:23

Lindsey Williams The Elite Speak

Mějte doma jídlo na rok dopředu, kupujte zlato a stříbro. Inflace může být 30%-40%. Pravda může být šokující. Mnozí budou v rozpacích. Bude i u nás měna jako za Antonína Zápotockého? Co vy na to?
Napsat komentář
Hoki zmínil tento příspěvek v Kňaz: "Vždy so sebou nosím kondóm, pre každý prípad".
pařez
K zásobám - nazýval bych to "investicí do komodit" - zní to přece jenom vyspěleji :-)))) ,ale podstata je stejná. Ve Švýcarsku má prý domácnost povinnost mít zásoby na 2 týdny.
Další aspekt by se projevil, pokud by se k tomuto "předzásobení" přidalo více lidí - zásobovací systém je nastaven na stálé, plynulé dodávky potravin a surovin. Pokud by došlo k nějaké mimořádné situaci, která přivede … Více
MILOSLAV
Spíše budou mnozí rok žít za loňské ceny a o to tu jde.
TULÁK
Miloslave vůbec nejsem proti zásobám, jen mě znepokojuje, že se na ně mnozí spoléhají, že budou mít dostatek pro sebe na rok.Zásoby se hodí i kdyby se měly zkrmit.Třeba prohnat drůbeží.
MILOSLAV
Tulačko, v tom máš pravdu, ale nebyl v podobné situaci i Noe? Na druhou stranu je psáno: "neukládejte si zásoby kde je rez a moli zničí." Nicméně i tehdy byli sýpky na obilí a lidé si dělali zásoby pro roky hubené. Tak jak je to myšleno?

Monku, samozřejmě že má v tomto případě pořadové číslo význam je to číslo pořadové dopisu, aby bylo jasné kolikátý je, ale nemá to význam symbolický jako v … Více
TULÁK
Miloslave zásoby ano, ale to bys měl to srdce nechat okolo sebe lidi hlady umírat a nepodělil by ses?Mám trochu pocit, že si hladomor neumíme představit.Tedy nevím, udělat si zásobu na rok a denně si odměřovat a pak přijdou příbuzní, sousedi, jejich děti, tak by mě nenapadlo je odehnat.Ty zásoby se nám mohou stát pak cestou do pekla, protože umřít jako bezcitný sobec by se mi nechtělo.
MILOSLAV
Takže pokud je těch poselství od 1- 666 je to pouhé pořadové číslo, které nic neznamená a o to tu jde.

Podle mě je rozumné mít doma nakoupené potraviny na rok dopředu. Rodina tak žije za levnější loňské ceny před již tradičním zdražením.
MILOSLAV
Pokud je to pořadové číslo jistě existují i předchozí čísla. Najděte č. 1...
pařez
Já tomu žádný význam nepřikládám, pro mně je to jen pořadové číslo poselství. Proč by v tom měl být nějaký jiný význam?
pařez
"...Naprosto nechápu proč 666 je od Matky..."

Existuje jediné řešení - prostudovat si to od začátku, a přijít tomu na kloub.
pařez
Já osobně vnímám to číslo 666 jen jako symbol smýšlení a jednání, které se staví proti Bohu.
Např. to, že na nějaké lodi si vyvěsí "pirátskou vlajku" neznamená, že se nutně jedná o pirátskou loď - může jít o recesi, hloupý vtip či něco podobného. Ale může jít také o skutečné piráty, kteří si jsou natolik jisti situací, že své pirátství dávají otevřeně najevo. Důležitější než vlajka na stožáru je … Více
MILOSLAV
Těmto dopisům nevěřím nenašel jsem u nich zdroj odkud pochází. Nicméně mocní, kteří pomalými pozvolnými kroky připravují i pomocí S karty očipování lidstva vědí co dělají. Zednáři jsou přímo posedlí různými symbolickými čísli, ale to jistě víte.
MILOSLAV
Svým způsobem se jeho slova naplnili inflace u některých potravin je téměř 50%

byznys.lidovky.cz/…/moje-penize.asp
MILOSLAV
15.10.2012 byl publikován článek o největších (a netěžených) evropských zásobách zlata v Řecku a o doslova moři ropy a zemního plynu pod Egejským mořem. Že by skutečná příčina řecké krize? Proto bankrotují Řecko, aby mezinárodní banky skoupili tyto přírodní zdroje Řecka nyní za lacino a pak je Řekům nevrátili.Řeci nyní hladoví. moucka.blog.idnes.cz/…/More-ropy-pod-E…
MILOSLAV
blog.aktualne.centrum.cz/blogy/benjamin-kuras.php
Evropská Unie zahájila postupnou imigraci 56 milionů severoafrických muslimů, v onom slavném „společném řízení migračních toků a tlaků“ nastoleném Lisabonskou smlouvou.
MILOSLAV
Však také ten opilec Havel se prý měl vyjádřil, že početná rodina je teletník. Chudák neměl vlastní děti tak byl zatrpklý, ale neplodnost si způsobil sám svým kouřením i promiskuitním životem. Doufám, že je v lepším případě v očistči a ne v pekle.
menhir
Na nejprostší lid se vždy hledělo jako na dobytek. Napříč všemi režimy a zřízeními.
MILOSLAV
To ano to potom počet lidí národa mírně stoupá, ale jsou fanatici z římského klubu, kteří si myslí, že je lidí mnoho a prý prdí skoro jako krávy. www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch
menhir
Minimum jsou tři. Jedno za otce, druhé za matku a třetí vlasti. Ale čím víc, tím líp!
MILOSLAV
Takže vlavním problém jsou vlastizrádní poslanci, kteří nepodporují rodinnou politiku neboť když se rodí méně jak 2 děti na manželský pár tak národ vymírá.
Marki
Navážu nepřímo na Menhira...Mám tady video jak před rokem mluvil Rath o Kubicem a odposleších. Kdo viděl dnešní sněmovnu , tak mi dá jistě za pravdu, že je to paradox.

www.youtube.com/watch
TULÁK
Mílo důchodce je v tom nevinně.Otázka by měla znít kolik lidí musí dělat na jednoho Ratha.On o sobě tvrdí, že je jen malý mraveneček.Tak tedy na ty velké mravence.I když mravenci jsou pilní tvorové.Ostatně tito poslanci taky svým způsobem jsou přičinliví.
menhir
Máš pravdu, Miloslave. Je to podvod. Ale ten, kdo na penězích sedí, nemá chuť rozdávat. My se tady strachujeme o důchody v 70 letech a "zákonodárci" si nosí domů miliony v krabicích. Je to podvod na lidech.
MILOSLAV
No tak lidi jak to tedy je? Otázka zní:Je nutné aby na jednoho důchodce pracovalo více jak 2 lidé když produktivitu práce u nás nahrazují stroje?
MILOSLAV
Říká se, že kolem roku 1950 pracovalo na jednoho důchodce 6 lidí. Nyní prý to jsou maximálně dva lidé, ale prý aby se zachránila důchodová reforma museli by na jednoho důchodce pracovat nyní 4 lidé. Mě to nedává smysl když je u nás prý 850 tisíc nezaměstnaných a volných míst je pouze 35 tisíc což je asi kolem 15 lidí na jedno volné prac. místo. Tak tedy je nutné aby tolik lidí pracovalo? Co když … Více
voda44
Pražák se ptá ostravaka.Proč je u vás taková nezaměstnanost?
Bo už mame všecko zrobene.Cipe!
MILOSLAV
Je to nepovzbudivé, Jozef Naar kolem roku 1763 prorokoval.

...Formánek často hovořil o velké světové válce a tvrdíval, že "kdo tu přežije, musí mít lebku ze železa." Pravíval také, že přijde rok třináctý (století nejmenoval), ve kterém kdo nebude tři míle od Plzně vzdálen, měl by po všech čtyřech odlézti, poněvadž daleko široko bude vše zničeno... www.kpufo.cz/wpm/plzen4.htm

Video z poutě … Více
MILOSLAV
Já nejsem teolog, který dokáže vysvětlit každé slovo, ale domnívám se, že se lidé domýšlí i opačně a myslí si, že Bůh zasahuje vždy a to kdykoliv aniž by ho někdo prosil. Stručně řečeno proste a bude vám dáno. Tudíž prosme a Boží prozřetelnost zasáhne a plány elit nevyjdou.
MILOSLAV
Možná se přece jenom to zhroucení světa stane. Zatím má však zpoždění. Dofejme, že zasáhne Boží prozřetelnost a nebude to tak horké.
tn.nova.cz/…/kalousek-padne-…
MILOSLAV
Přišlo mi mejlem a má to souvislost:
Právě jsem zasala mail do Občanského institutu /chodila jsem občas na jejich akce a diskutovala - i o válce v Afghanistánu s M. Zrnem... tenkrát jsem zmínila i obchody CIA s opiem a heroinem a 911. Zrno dělal že o ničem neví.../
Zasílala jsem na adresu OI a R. Jocha i různé odkazy, potom, co jsem tam zaslala mapku rozmístění základen USA mi odepsali, že si … Více
MILOSLAV
Tak svět se zatím nezhroutil jak psali analytici zde:ekonomika.eurozpravy.cz/evropa/37862-svet-se-z…

, ale o tom trochu nepřímo mluví jeden člověk zde: www.youtube.com/watch
Ulrika
Nápadně nenápadně přechází do totality. Vnímavý člověk to cítí už delší čas a smrdí to čím dál tím víc.
TULÁK
Toto není kapitalismus.Kap.systém stojí na tržním hospodářství.Toto je byrokratický systém politbyra z Bruselu.
www.novinky.cz/ekonomika/251331-brusel-c…!!!!!!!!!!
aobubo
To už tady někdo říkal....nebyl to Marx?
Ulrika
Kapitalismus je v posledním stadiu svého vývoje.
TULÁK
Podle nich se musí zhroutit,aby povstal z popela jako bájný pták Phoenix svět nový.Atomy se rozutečou.Poly převrátí.Lidi se všichni naráz obrátí.Zkrátka všichni se budou mít skvěle.I ty,co nechtějí.
MILOSLAV
Tak už se zhroutil svět? Nevšiml jsem si, ale nerad bych do poslední chvíle slepě "pil a hodoval"...
svetlospasy
Zajímavý názor analytiků ekonomiky pro příští týden.Vím,že analýzy ekonomiky nejsou něčím,k čemu může laik vyslovovat platně jakýkoli názor,jsou to lidé v tomto oboru mimořádně zdatní,proto mě jejich sdělení překvapilo,nicméně kdybych tedy měl opravdu jen diskusně laicky říct,co si myslím,pak tedy si myslím to,že se měna nezhroutí ani v USA ani v Evropě a ani na světových trzích.Nevidím k tomu … Více
Marki
Včera jsem sem dal odkaz co se stalo cca rok zpět,ale spousta lidí to neví,takže,která že země opustila Eurozónu ?
gloria.tv
MILOSLAV
Otevírám diskusi, tak doufám, že to tu zase nebudete zaplevelovat plky nesouvisejícími s tématem.

K tomuhle odkazu nechme se překvapit možná spíše nenechme. Tak jsem zvědav zda se to splní, ale raději bych chtěl aby to bylo falešné proroctví.
ekonomika.eurozpravy.cz/evropa/37862-svet-se-z…

MILOSLAV
Mirosovi, mažu jeho příspěvky v této diskusi neboť jsem mu již mu již odpověděl. Z důvodů jeho soustavného zaplevelování uzavírám tuto diskusi.

MILOSLAV— 8.8.2011 20:56:13:
Mirosi ptáš se jak tohle video souvisí s TV Gloria? Souvisí to s Janovým zjevením se šelmou, která chce ovládnout celý svět. Lindsey je křesťan, který nás před ní varuje a ukazuje na ni, abychom věděli koho znamení nesmíme … Více
Basto
Také myslím, že sem skupování zlata a pod. nepatří.

1 A nyní vy, boháči - plačte a kvílejte nad bídami, jež na vás přicházejí. 2 Vaše bohatství shnilo a vaše roucha rozežrali moli.
3 Vaše zlato a stříbro zrezivělo a jejich rez bude na svědectví proti vám a bude stravovat vaše těla jako oheň. Nahromadili jste poklad pro poslední dny! Jakubova epištola, 5. kap.
MILOSLAV
Jochanane a Mirosi, pro vaše dorozumívání můžete používat soukromé zprávy.

Tulačko, s tím člověkem máš pravdu a vypadá to, že si i mimo jiného dělá neplacenou reklamu na výhodný prodej některé své nemocnice a používá k tomu možná i pravdivé informace.
TULÁK
Jen ho nech být.Kdo ví jak to celé bylo.Mám pochybnosti,že lze vše hodit na jednoho člověka.faratrm.naseveru.info/INSOLVENCE/ins5.html
Beník
Nevíte kam byl P Jiří Voleský za trest přeložen???Prý do nějaké zapadlé krušnohorské vísky......
TULÁK
Promiň Mílo,ale Šmucler a jeho Tabu s úchylama na Nově ,tak ten na mě důvěryhodně nepůsobí.Jasně,že je to dobrý tah.Hlupák není.Je tady někdo,kdo míní investovat do jeho kliniky?
MILOSLAV
Smáznul jsem Mirosovi plky o tom, že je nejlepší pořídit si oslíčka otřes se a to z důvodu, že takovéto neplodné komentáře diskuse pouze zaplevelují a dělají je nepřehlednými.

Ukládám si další odkázek:
Podle moderátora a majitele nemocnic Romana Šmuclera se Česká republika bankrotu nevyhne, ba naopak se na něj musíme začít připravovat. O tom, jaký má názor na vládní reformy a co se stane v roce … Více
TULÁK
www.novinky.cz/…/242737-cena-zla…
Lidi nezoufejte.Může to být dočasné.Mocipáni si asi hrají