14:15
m.rekinek
23634

Niebywały finał akcji ,,Różaniec dla Ugandy" To dzięki Wam !

m.rekinek www.youtube.com/watch Akcja „Różaniec dla Ugandy” przeszła nasze najskrytsze oczekiwania! To jest wprost nieprawdopodobne, jaki był odzew z Państwa strony. Polacy w Polsce i ci rozsiani …More
m.rekinek www.youtube.com/watch
Akcja „Różaniec dla Ugandy” przeszła nasze najskrytsze oczekiwania! To jest wprost nieprawdopodobne, jaki był odzew z Państwa strony. Polacy w Polsce i ci rozsiani na całym świecie odpowiedzieli na nasz apel. Różańce i inne dewocjonalia zaczęły spływać do nas z każdego rejonu kraju i najodleglejszych zakątków świata. Zostaliśmy wprost zasypani paczkami i przesyłkami. Akcja trwała do 15-go listopada i po 15-tym listopada, musieliśmy zatrzymać akcję, informując osoby zainteresowane, że nie możemy już więcej przyjąć darów. Musimy to przecież wszystko wysłać jeszcze do Ugandy! A jest tej „broni” piętnaście pudeł! Wiemy też, że nadal jeszcze są nadawane przesyłki - np. z Nowego Jorku i spodziewamy się ich lada moment. Jednak musimy się zatrzymać, ponieważ należy liczyć siły na zamiary. To jest wspaniała wiadomość a mianowicie fakt, że na Polaków można zawsze liczyć. Gdziekolwiek by nie byli. Ogromne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom! Dnia: 07 grudnia, w …More
Mark0S
Bóg zapłać.
Kunegunda and one more user like this.
Kunegunda likes this.
mk2017 likes this.
PiotrM
Podsumowanie akcji: Różaniec dla Ugandy.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Akcja „Różaniec dla Ugandy” przeszła nasze najskrytsze oczekiwania!

To jest wprost nieprawdopodobne, jaki był odzew z Państwa strony. Polacy w Polsce i ci rozsiani na całym świecie odpowiedzieli na nasz apel. Różańce i inne dewocjonalia zaczęły spływać do nas z każdego rejonu kraju i najodleglejszych zakątków …More
Podsumowanie akcji: Różaniec dla Ugandy.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Akcja „Różaniec dla Ugandy” przeszła nasze najskrytsze oczekiwania!

To jest wprost nieprawdopodobne, jaki był odzew z Państwa strony. Polacy w Polsce i ci rozsiani na całym świecie odpowiedzieli na nasz apel. Różańce i inne dewocjonalia zaczęły spływać do nas z każdego rejonu kraju i najodleglejszych zakątków świata. Zostaliśmy wprost zasypani paczkami i przesyłkami. Akcja trwała do 15-go listopada i po 15-stym listopada, musieliśmy zatrzymać akcję, informując osoby zainteresowane, że nie możemy już więcej przyjąć darów. Musimy to przecież wszystko wysłać jeszcze do Ugandy! A jest tej „broni” piętnaście pudeł! Wiemy też, że nadal jeszcze są nadawane przesyłki - np. z Nowego Jorku i spodziewamy się ich lada moment. Jednak musimy się zatrzymać, ponieważ należy liczyć siły na zamiary.

To jest wspaniała wiadomość a mianowicie fakt, że na Polaków można zawsze liczyć. Gdziekolwiek by nie byli. Ogromne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom!

W tym miejscu chcielibyśmy szczególnie podziękować Pani www.facebook.com/seczuan. Bo to był jej pomysł. My czyli „Meritum Wydawnictwo Tradycji Katolickiej pod Chorągwią Matki Bożej Łysieckiej” oraz „Objawienia Matki Bożej w Polsce i na świecie”, będąc wierni modlitwie przy Nowennie Pompejańskiej („O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego…”), postanowiliśmy w tę akcję „wejść”.

Akcja absolutnie nie miałaby takiego zasięgu, gdyby nie nieoceniona pomoc Pana Piotra Mrotka. On to odpowiadając na wezwanie do niesienia modlitwy różańcowej dla Afryki, zmontował film i umieścił go na swoim kanale YouTube oraz poprosił swoich znajomych o udostępnienie materiału (Youtuber: Damian44 33, m.rekinek). Dziękujemy także Panu www.facebook.com/robert.bakiewicz.509, Prezesowi Marszu Niepodległości, który natychmiast odpowiedział na nasz apel, oferując możliwość zbierania Różańców podczas tegorocznego Marszu Niepodległości. Jednakże już zaczęły spływać do nas Różańce (Matka Boża ma liczne, nieskończone, środki działania) w ilości, której absolutnie nie spodziewaliśmy się. Zatem tym razem musieliśmy zrezygnować ze zbiórki podczas Marszu.

Dnia: 07 grudnia, w pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy św. i nabożeństwie pierwszosobotnim w Sanktuarium Matki Bożej Łysieckiej, przed Cudownym Obrazem, została ta cała „nadzwyczajna broń”, poświęcona przez Księdza Tradycji Katolickiej - Jarosława Steczkowskiego. Zapraszamy do obejrzenia filmu. Na końcu filmu, przy zasłonięciu Obrazu, usłyszą Państwo modlitwę Anioł Pański w intencji darczyńców. Różańce zostały uzbrojone! Teraz będą wysyłane do Ugandy w kilku etapach.

UWAGA: dnia 5 stycznia 2020 r. w niedzielę, o godzinie 11.00 w Sanktuarium Matki Bożej Łysieckiej w Gliwicach, przy ulicy Mikołowskiej za wszystkich darczyńców odprawiona zostanie Msza święta w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego.

Niniejszym chcielibyśmy szczególnie podziękować:

Pani Marcie Maciszewskiej Przewodniczącej Rady Rodziców SP3 w Tarnowie oraz Szkolnemu Kole Caritas i PCK wraz z ich opiekunami, a przede wszystkim wspaniałym dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowie oraz ich rodzinom; Ks. Proboszczowi z parafii www.facebook.com/parafiazabieniec/ pw. św. Jadwigi Andegaweńskiej Królowej w Żabieńcu oraz parafianom; www.facebook.com/sw.antoni.chorzow/Ks. Proboszczowi z parafii pw. św. Antoniego w Chorzowie i parafianom; Ks. Proboszczowi z parafii pw. św. Ducha Świętego w Chorzowie i parafianom; Ks. Proboszczowi z parafii pw. św. Jadwigi w Chorzowie i parafianom; Gliwickiej Tradycji skupionych przy Sanktuarium Matki Bożej Łysieckiej; Parafianom z parafii pw. Świętej Anny w Gliwicach; Ks. Proboszczowi z parafii pw. NMP Królowej Rodzin w Białymstoku i parafianom; Ks. Proboszczowi z parafii pw. Miłosierdzia Bożego z Kudowa Zdroju i parafianom; Wiernym Tradycji Katolickiej skupionymi w Kościele pw. Ducha Świętego w Bytomiu; Ks. Proboszczowi z parafii pw. Św. Ludwika we Włodawie, Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym Emmanuel i parafianom; www.facebook.com/…/Parafia-Blackbu… Ks. Proboszczowi z parafii pw. N.M.P. Królowej Polski w Blackburn (Wielka Brytania) oraz Polskiej Misji Katolickiej; Ks. Proboszczowi z parafii www.facebook.com/swzygmunt/pw. Św. Króla Zygmunta w Szydłowcu i parafianom; Panu Pawłowi Szwaczka; Pani Annie i Panu Sebastianowi; Pani Justynie Jóźwiak; Panu Andrzejowi Zabnickiemu oraz Pani Barbarze Krezolek; Pani Beacie Kalisz; Panu Bartoszowi Leń; Panu Arkadiuszowi Chlebickiemu; Pani Katarzynie Kruk; Pani Monice Kopczyńskiej; Pani Annie Szczecińskiej; Pani Ewie Zysk; Pani chorej na ciężką chorobę; Rycerzowi Niepokalanej …

…oraz setce innych darczyńców, którzy prosili nas o anonimowość oraz tym, których nie byliśmy w stanie zidentyfikować bowiem bardzo duża ilość przesyłek była anonimowa. Tym wszystkim, znanym i nieznanym (a znanym Panu Bogu) darczyńcom SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ. O wszystkich pamiętamy i będziemy pamiętać w modlitwie.

DEO GRATIAS!
Quas Primas and one more user like this.
Quas Primas likes this.
m.rekinek likes this.
PiotrM likes this.