Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
06:29

Głos Polski - pos. Antoni Macierewicz

A. MACIEREWICZ O RAPORCIE DOT. KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ W ZWIĄZKU Z JEJ 10. ROCZNICĄ: TAK. TAKI RAPORT BĘDZIE
20 lutego 2020 22:00/w Informacje, Polecamy, Polska
Radio Maryja

Jestem ostatnio bardzo często pytany o to czy 10. rocznica tragedii smoleńskiej przyniesie także informacje o tym, co naprawdę się wydarzyło, jak do tego doszło, kto jest za to odpowiedzialny, czyli krótko mówiąc, czy będzie raport, który pokaże rzeczywisty przebieg wydarzeń. Tak. Taki raport będzie – poinformował poseł Antoni Macierewicz, były szef MON, marszałek senior Sejmu w felietonie z cyklu „Głos Polski” w TV Trwam.
Poseł Antoni Macierewicz zapewnił o tym, że ukaże się rzetelny raport, który przedstawi rzeczywisty przebieg, przyczyny i skutki katastrofy smoleńskiej z 2010 roku.
– Proszę Państwa jestem ostatnio bardzo często pytany o to czy 10. rocznica tragedii smoleńskiej przyniesie także informacje o tym, co naprawdę się wydarzyło, jak do tego doszło, kto jest za to odpowiedzialny, czyli …More
peccatoribus
I po h..j ja biegałem pod te ambasady, uczestniczyłem w tych miesięcznicach, rocznicach, czynp. aktywowałem się dobrowolnie przy stoliku naprzeciw prezydenckiego pałacu....byłem dwa razy w Smoleńsku..itd..itd., żeby teraz usłyszeć że "będzie raport"!!! Poważnie : w dupie mam ten cały raport, bo tam nie będzie nic nowego czego wcześniej już nie opublikowano, ….ale kuźwa mać! - tam zginęli ludzie, …More
I po h..j ja biegałem pod te ambasady, uczestniczyłem w tych miesięcznicach, rocznicach, czynp. aktywowałem się dobrowolnie przy stoliku naprzeciw prezydenckiego pałacu....byłem dwa razy w Smoleńsku..itd..itd., żeby teraz usłyszeć że "będzie raport"!!! Poważnie : w dupie mam ten cały raport, bo tam nie będzie nic nowego czego wcześniej już nie opublikowano, ….ale kuźwa mać! - tam zginęli ludzie, nasi rodacy, - o prezydencie i generałach już nie wspomnę ….a państwo polskie nie potrafi przez dziesięć lat postawić winnych przed sądem!!!Hańba....i wstyd dla wszystkich którzy na szczeblu państwowym zajmowali i zajmują się tą kwestią...- począwszy od rządów PO a kończąc na PiS, !!!ps. wierzę że minister zrobił co mógł, ale interesuje mnie inna kwestia, - czego panu nie pozwolono zrobić i kto za tym stoi?!!
Elkam
@peccatoribus - Wyluzuj, wszystko w swoim czasie. Cierpliwości bracie a i Twój trud zaowocuje !
peccatoribus
Marcin.D - chyba jesteś nieuleczalnie ciężkim przypadkiem tzw. "wścieklizny antypisoskiej" ,( podobnie jak niejaki "wacula") i dlatego rzeknę Gerwazym Rembajło Mopankiem : " wal się żydzie, bo nie o ciebie idzie.." !
peccatoribus
Marcin.D - uhmm..rozumiem, tj. twoja "realne i rozsądne oceny" przyjmują do wiadomości że badanie techniczne uszkodzeń samolotu polega na tym "jak rąbnęło to się urwało" , że nasi patomorfolodzy będąc w Warszawie jednocześnie stali jednocześnie "ramię w ramię " z rosyjskimi w Moskwie, że już wieczorem zanim pozbierano szczątki ludzi i samolotu "ustalono" definitywnie że pilot samolotu na …More
Marcin.D - uhmm..rozumiem, tj. twoja "realne i rozsądne oceny" przyjmują do wiadomości że badanie techniczne uszkodzeń samolotu polega na tym "jak rąbnęło to się urwało" , że nasi patomorfolodzy będąc w Warszawie jednocześnie stali jednocześnie "ramię w ramię " z rosyjskimi w Moskwie, że już wieczorem zanim pozbierano szczątki ludzi i samolotu "ustalono" definitywnie że pilot samolotu na życzenie "pierwszego gościa" rąbnął był w ziemie i pogrzebał prawie sto osób, że twoja racjonalne myślenie ogarnia i w pełni akceptuje taki blef, że Rosja trzyma 10 lat szczątki samolotu bo ......jeszcze nie zakończyła śledztwa itd..itd..!Trzeba być kompletnym bezmózgowcem aby uwierzyć Rosji, a co dopiero rzekomym "faktom" które w żaden sposób nie odpowiadają ….właśnie rozumnemu myśleniu!ps. Będąc w tym cz\asie w Rosji, sami Rosjanie stawiali oczy ze zdumienia i pukali się w głowe jak Tusk ściskał się z czekistą...kuźwa jaka hańba dla Państwa Polskiego!
One more comment from peccatoribus
peccatoribus
Marcin.D - szkoda że nie było w tym samolocie ciebie albo kogoś z twojej rodziny!- oglądał bys te "parówki" albo z nieba albo wymieszane z ziemią przekopana na metr w głąb i przesiana z ze szczególną ...ach szkoda pisać...jesteśnie psychicznie chorzy na "antypis" ...tyle w temacie żegnam!!