Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
05:58

Przeciwko ideologii gender

fot. flickr.com SAMORZĄDY POZNANIA I GDAŃSKA PROMUJĄ IDEOLOGIĘ GENDER 14 lutego 2020 22:13/w Informacje, Polska Radio Maryja Tzw. Europejska Karta Równości przyjęta w Poznaniu jest zagroż…More
fot. flickr.com
SAMORZĄDY POZNANIA I GDAŃSKA PROMUJĄ IDEOLOGIĘ GENDER
14 lutego 2020 22:13/w Informacje, Polska
Radio Maryja

Tzw. Europejska Karta Równości przyjęta w Poznaniu jest zagrożeniem dla rodzinpodkreślił w specjalnym oświadczeniu przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ks. abp Stanisław Gądecki. Próby wprowadzania ideologii gender do szkół to także problem Gdańska, gdzie rodzice protestują przeciwko programowi „Zdrove Love”.
Rada Miasta Poznania we wtorek po burzliwej debacie głosami radnych Koalicji Obywatelskiej przyjęła tzw. Europejską Kartę Równości w Życiu Lokalnym.
Karta wprost nawiązuje do ideologii gender, której założeniem jest pogląd, że tożsamość płciowa nie jest związana z tożsamością biologiczną. Z niepokojem do dokumentu odniósł się ks. abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.
„W duchu odpowiedzialności za bezpieczeństwo rodzin, dzieci i młodzieży oraz w trosce o dobro przyszłych pokoleń i rozwój naszego regionu …More