Servum servorum Dei and one more user like this.
Servum servorum Dei likes this.
arek likes this.
Matricaria
Pieśń w hiszpańskim stylu,nawet może sie podobać.
Wpływ protestantyzmu sprawia że pewne osoby duchowne nauczają jakoby Maryja porodziła Jezusa "we krwi i wodzie" jak każda kobieta.Nie byli przy tym,nie widzieli a szczekają że tak było,niby skąd ta wiedza? Pan Bóg aby zaspokoić ludzką ciekawość dał wybranym osobom wizje co do tych spraw a były to tak znamienite osoby jak św.Brygida,s.Maria z …More
Pieśń w hiszpańskim stylu,nawet może sie podobać.
Wpływ protestantyzmu sprawia że pewne osoby duchowne nauczają jakoby Maryja porodziła Jezusa "we krwi i wodzie" jak każda kobieta.Nie byli przy tym,nie widzieli a szczekają że tak było,niby skąd ta wiedza? Pan Bóg aby zaspokoić ludzką ciekawość dał wybranym osobom wizje co do tych spraw a były to tak znamienite osoby jak św.Brygida,s.Maria z Agredy i s.Katarzyna Emmerich, wizje dawały dokładny opis wydarzeń że ludzie mogli ujrzeć święte tajemnice odwzorowane w malarstwie religijnym.W zasadzie te obrazy wychowują nas po dziś dzień ponieważ nic lepszego nie wymyślono od tamtych czasów.Logika wiary podpowiada iż Niewiasta Niepokalana urodziła Jezusa na sposób rajski,bólu miała doznać od siedmiu mieczy ale pod Krzyżem swego Syna.
Protestanckie błędy nie powinny rywalizować z tradycją i nauką katolicką.
PiotrM likes this.
sylwia31
Protestantyzm w KK- zmasowany atak sil szatanskich na Polske rozwija sie coraz bardziej bronimy sie przed tym nie spimy zbudz sie Polsko juz czas !
ELOHIM.
😂
mk2017 and one more user like this.
mk2017 likes this.
ELOHIM. likes this.
ELOHIM.
Piękna pieśń Neokatechumenalna! Matka Boża kocha Wspólnotę Neokatechumenalną
sasha74
Rzeczywiście aż ciarki przechodzą, że sobie zagubieni braciszkowie koncerciki w Kościele urządzają. Boże do czego to już doszło, po tym tylko podskoki i przebierańce zostają.
sandacz100 likes this.
jacekj and one more user like this.
jacekj likes this.
BoguslawCH likes this.