01:38
ivik310
311.2K

Pani Carberryová(MBM)- "zaručené" posolstvá, ktoré sa akosi nestali

Niet pochýb o tom, že pani Carberryová je prepojená so slobodomurármi a jej prvé známky je možné vidieť medzi jej posolstvami - stavia sa proti pápežovi, šíri učenie Jehovizmu, používa symboly …More
Niet pochýb o tom, že pani Carberryová je prepojená so slobodomurármi a jej prvé známky je možné vidieť medzi jej posolstvami - stavia sa proti pápežovi, šíri učenie Jehovizmu, používa symboly prevzané zo slobodomurárstva. Viac tu : www.nebezpecenstvo-posolstiev-irskej-vizionarky-varovania.com
Ponúkam zopár jej zaručených správ, ktoré sa akosi nestali. (zato šíriť strach sa im darí)
Trest teraz postihne svet“ ( posolstvo z 04.apríla.2011 )
Proroctvo uvedené v Garabandale sa teraz stáva skutočnosťou . Pripravte sa na teraz na túto udalosť, lebo máte len niekoľko mesiacov navyše si pripraviť svoje duše . ( posolstvo z 31. mája 2011 )
- Pár mesiacov? No, ubehlo od vtedy 2 aj pol roka od tohto údajného proroctva. Potom, čo nasledovatelia proroctiev začali riešiť za koľko môže znamenať „pár mesiacov na pripravenie svojich duší “, Pani Mary Carberry prišla s proroctvom : „Keď poviem mesiace, to môže znamenať kedykoľvek počas roka.“( posolstvo z 1. júla 2011)
Tieto boli pred dva …More
pařez
Mělo by to tak být...
ivik310
nazdar, parezu,
len sa pýtaj, kto sa veľa pýta sa aj veľa dozvie
pařez
Zdravím vás Ivik - dovolíte otázku?
Jak souvisí toto video s Poselstvími MBM? Není to poněkud účelové?

Jinak k textu pod videem - dovolím si to vzít pozpátku:
- Dílo Marie Valtorty (díky Bohu za ně) je jistě rozsáhlejší, ale jsou to vize Ježíšova života - nejsou to tedy proroctví ve vlastním slova smyslu. Rozhodně ale stojí za přečtení.

- Zavraždění tří světových vůdců, poselství z Garabandalu,…More
Zdravím vás Ivik - dovolíte otázku?
Jak souvisí toto video s Poselstvími MBM? Není to poněkud účelové?

Jinak k textu pod videem - dovolím si to vzít pozpátku:
- Dílo Marie Valtorty (díky Bohu za ně) je jistě rozsáhlejší, ale jsou to vize Ježíšova života - nejsou to tedy proroctví ve vlastním slova smyslu. Rozhodně ale stojí za přečtení.

- Zavraždění tří světových vůdců, poselství z Garabandalu, velký trest - máte pravdu v tom, že z textu poselsví vyznívá, že to už mělo nastat dříve. Pochopte ale smysl proroctví - proroctví není o tom předpovědět nějakou událost, ale upozornit na hrozící trest a dosáhnout změny v jednání a smýšlení lidí.
Dávám vám ale za pravdu, že by to byl důvod k odmítnutí těchto poselství, pokud by jim ale neodpovídala skutečná situace. A ta situace odpovídala tomu, že mělo dojít k "něčemu velkému" - v prosinci 2010 propuklo tzv. "Arabské jaro" - občanské nepokoje, které se rychle rozšířily do okolních zemí. V Libyi (únor 2011) a Sýrii (březen 2011) propukla občanská válka - dnes se dá s jistotou říci, že šlo o uměle vyvolané konflikty, které měly umožnit vojenskou intervenci do těchto zemí.

Původní plán pravděpodobně počítal nejprve s obsazením Libye - u této operace se předpokládala doba trvání asi 6 týdnů, poté mělo dojít k útoku na Sýrii. Po obsazení Sýrie měly být vytvořeny podmínky k úspěšnému útoku na Irán, ke kterému mělo údajně dojít koncem léta nebo na podzim 2012 před prezidentskými volbami.
Útok na Irán by pak vedl k destabilizaci celého Blízkého východu, a především k výraznému omezení vývozu ropy, což by dorazilo světovou ekonomiku, způsobilo zhroucení finančního systému a vytlořilo tak "kouřovou clonu" pro zavedení NWO.

Realita byla ale poněkud jiná, než vojenští plánovači mysleli - Lybie kladla podstatně houževnatější odpor, než se předpokládalo - z šesti týdnů bylo nakonec šest měsíců - v polovině tohoto období spotřebovalo např. britské letectvo munici, takže aby mohli dál provádět nálety, museli si ji vypůjčit od USA. "Zlí jazykové" také tvrdili, že jedna ze dvou britských letek "tajfunů" nebyla zrušena z úsporných důvodů, ale proto, že ztracené letouny a letce nebylo možno nahradit (oficiálně NATO ztratilo pouze jednu F-15 při havárii).
Když v říjnu 2011 byl Kaddáfí odstraněn (byla to skutečně vražda), nebylo možno pokračovat v útoku na Sýrii - mimo jiné proto, že Rusko pochopilo situaci a dodali Sýrii 70 protilodních střel "jachont", které v případě hromadného použití není schopno US NAVY eliminovat.
Následující rok 2012 jsme byli mediálně připravováni na to, že USA nebo Izrael zaútočí na jaderná zařízení Iránu, k útoku nakonec nedošlo (týden před prezidentskými volbami zasahuje východ USA hurikán Sandy). V roce 2013 znovu sílí tlak na Sýrii, v létě ničí Izrael v Sýrii uskladněné protilodní střely, Rusko posiluje svou vojenskou přítomnost. Koncem srpna a září krize eskaluje, USA pod záminkou použití chemických zbraní zamýšlí bombardovat Sýrii a tak zvrátit průběh války ve prospěch islamistů - zabránila tomu vojenská přítomnost Ruska, nesouhlas Britského parlamentu s útokem a plán na odevzdání Syrských chemických zbraní k likvidaci. Koncem roku 2013 také sílí hlasy v USA i Izraeli, že porážka Asadova režimu bude především vítězstvím islamismu a ohrožením Izraele a Západu.

A jsme v r.2014 a máme nevídanou krizi/občanskou válku v Ukrajině - a Ukrajina, to je Evropa, že? Těch zavražděných světových vůdců mohlo být klidně i víc, díky Bohu zatím žádný další není. Vždy byste měla mít na vědomí, že naplnění proroctví (pravého) se může odložit, případně se nemusí naplnit vůbec - vzpoměňte na Jonáše.

A pokud vám opravdu tak vadí, že se mnohé z toho, co v textu uvádíte, neuskutečnilo, pak "nevíte, co žádáte".
Peter(skala) likes this.