Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
One page

Папа єретик ‒ 3 варіанти

www.youtube.com/watch Від 6 до 27 жовтня 2019 р. у Ватикані відбувається Синод про Амазонію. Псевдопапа Франциск має на меті просунути духа поганства до центру Церкви. Через вигнання …More
www.youtube.com/watch
Від 6 до 27 жовтня 2019 р. у Ватикані відбувається Синод про Амазонію. Псевдопапа Франциск має на меті просунути духа поганства до центру Церкви. Через вигнання Святого Духа він спричинить завершення щоденної жертви (див. Мт. 24,15, Дан. 11,30). Замість Святого Духа в Літургії має запанувати дух поганства. За поганськими ритуалами приховується вшановування диявола. Це відкриє дорогу для переходу Католицької Церкви в антицеркву Нью Ейдж.
Синод про Амазонію ставить перед нами три варіанти:
І варіант: Кардинали та єпископи залишаться пасивними. В цей переломний період, коли проходить Синод про Амазонію, це є злочином і зрадою!
ІІ варіант: Правовірні кардинали надзвичайним способом оберуть правосильного папу, а він проголосить єретика Бергольйо недійсним.
ІІІ варіант: Якщо кардинали залишаться пасивними, то їхній обов'язок по забезпеченні для Церкви дійсного папи повинна взяти на себе група правосильних і правовірни…More