Pre Petra,skalu a jemu podobnych

920. Poselství Ježíše ze dne 19. září 2013 v 19:26. ŽÁDNÉMU ČLOVĚKU, KNĚZI, BISKUPU, KARDINÁLU, ANI PAPEŽI, NENÍ DOVOLENO PŘEPISOVAT BOŽÍ SLOVO Má vroucně milovaná dcero, potom, co liturg…
Mates5485 and 2 more users like this.
Mates5485 likes this.
zaba likes this.
Monika G likes this.
ľubica
.... ja sa hanbim že som to zistila/ že máme falošného kormidelníka , lebo pravy je väznom vo Vatikane/ tak neskoro! taka sprosta som bola že som si zapisovala homilie od rim bis Bergoglia! a nevidela som to zlo ktore robi kade chodi či už bol v USA alebo nedavno v Polsku, všade citit ten smrad, hmlu, dvojznačnost, nezmysly, gesta ktore vravia sami za seba a cosa tyka vyhadzovania biskupov, …More
.... ja sa hanbim že som to zistila/ že máme falošného kormidelníka , lebo pravy je väznom vo Vatikane/ tak neskoro! taka sprosta som bola že som si zapisovala homilie od rim bis Bergoglia! a nevidela som to zlo ktore robi kade chodi či už bol v USA alebo nedavno v Polsku, všade citit ten smrad, hmlu, dvojznačnost, nezmysly, gesta ktore vravia sami za seba a cosa tyka vyhadzovania biskupov, kardinalov z doležitých postov, tak na to je talentovany, obklopuje sa líškami a chameleonmi..... proste hnus žijeme posledné časy...len hluchi a slepi to nevidia:
Proroctví blahoslavené Emmerichové a dalších svatých pro dnešní dobu
Mates5485 and 2 more users like this.
Mates5485 likes this.
zaba likes this.
Monika G likes this.
ľubica
Kam to kráčí katolická církev, jedna svatá, živá a neposkvrněná ve svém Snoubenci, ale církev, jejíž viditelná součást riskuje, že podlehne „genetické mutaci“, pokud ji už nepodstoupila a nyní prožíváme její důsledky?
www.lumendelumine.cz/index.php
Pravda bude skryta
Dodam, ze nejde o nenavist voci ziadnej osobe, skor odpor ku zmenam, napr . sobase gayov a ich pozehnanie knazom
ľubica
Pbs nezdržuj sa so skalkou ani s jeho klonmi..... nepochopia, nepochopia lebo nechcu pochopit!
Právo vzepřít se pastýřům, kteří neplní své povinnosti
Monika G likes this.
Pravda bude skryta
Ako priklad uvediem : Papez Frantisek vyhlasi, ze Cirkev vita vsetkych..Zjednotenie nabozenstiev a na oltaroch pohanske symboly.
Pravda bude skryta
Prepisovat bolo myslene ako pozmenit, prepisat, zmenit..
Peter(skala)
Čo tým chcel básnik povedať?
"...nie je dovolené prepisovať ...Božie Slovo"
Ved svätí apoštoli ako aj sv.Hieronym "prepisovali" Bibliu, tak prečo by nemal pápež a iní...?!
Alebo ide o zlý preklad?
Pravda bude skryta
Týmto príspevkom chcem ukázať,že nejaké tvrdenie o neomylnosti pápeža je síce dobrý argument,no ani pápežovi nie je dovolené prepisovať pravé a večné Božie slovo!
Mates5485 and 2 more users like this.
Mates5485 likes this.
Monika G likes this.
ľubica likes this.