Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
ona
stanislawp 14:27

Naszym obowiązkiem jest badać duchy

-------------------------------------------------

mam wrazenie ze ty je nie tylko wszystkie ogarnąłeś i zbadałeś ale i juz nawet pogrupowałeś.Moje ulubione to te w avionetkach.Szkoda jednak ze są niemiłe i tak wielkie spustoszenie w mózgu ci zrobiły
ona
nie drąż @stanislawp bo naprawdę szczyt głupoty juz dziś zaliczyleś.Konkurencja w tej materii zadna ci nie grozi
One more comment from ona
ona
stanislawp 14:16

sam szatan by lepiej tego nie złożyl i napisał

----------------------------------------------------
szatan to cie jak widać prowadzi, tylu pomyj co ty dzis, nikt od dawna nie wylał
jadwiska likes this.
slawa
nie masz sie czym chwalic ,hanba
Agata.B likes this.
igreks
'rodziny homoseksualne' to oksymoron ksieze byly pralacie, a lzy w oczach i to niesamowite wkurzenie jest przejawem czystej demagogii.
TomaszBiał
Ludzką rzeczą jest upaść ale szatańską tkwić w grzechu.
Croisade likes this.
AstaV.
@stanislawp
Nie przejmuj się. Nie lepiej żyć spokojnie, z palcem w nosie przyglądając się życiu?
I robić oczywiście swoje. I myśleć swoje. Bo co my małe robaczki możemy? Nic. ;))
AstaV.
Jak to możliwe, że Tylko prawda wyzwalającą ma moc zahacza o to medium.
Wszak nie ma nawet odnośnika do tego tutaj "nocnika" :))
3 more comments from AstaV.
AstaV.
Mnie żadna siła nie zmusi do modlitwy za człowieka, który czuje się szczęśliwy :)
Miał tylu kierowników duchowych i spowiedników, i rekolekcji, że głowa mała.
Więc ja, proch mizerny, czuję że media mocno wczuły się w rolę pralki,
a ja wolę sobie o inszych tematach z Bogiem pogadać. :))
AstaV.
@elieli
Fajnie napisane.
Jak pisze primadonna gloryjańska: "sama lepiej bym tego nie napisała." ;)
AstaV.
Biedroń: Ksiądz Charamsa pisał do mnie, chciał się spotkać

07.10.2015

Robert Biedroń (39 l.) rozumie księdza geja Krzysztofa Charamsę (43 l.) jak mało kto. Sam przecież nie kryje, że od wielu lat żyje z partnerem. Dziś Biedroń chętnie spotkałby się z tym duchownym. A jeszcze niedawno to sam ksiądz Charamsa zabiegał o spotkanie z prezydentem Słupska.

- Ksiądz Krzysztof Charamsa pisał do mnie …More
Biedroń: Ksiądz Charamsa pisał do mnie, chciał się spotkać

07.10.2015

Robert Biedroń (39 l.) rozumie księdza geja Krzysztofa Charamsę (43 l.) jak mało kto. Sam przecież nie kryje, że od wielu lat żyje z partnerem. Dziś Biedroń chętnie spotkałby się z tym duchownym. A jeszcze niedawno to sam ksiądz Charamsa zabiegał o spotkanie z prezydentem Słupska.

- Ksiądz Krzysztof Charamsa pisał do mnie jakiś czas temu. Chciał się ze mną spotkać, porozmawiać o problemach Kościoła. Ale nie miałem wtedy czasu... - zdradza w rozmowie z "Super Expressem" Robert Biedroń.
Ksiądz Charamsa (43 l.), który kilka dni temu wstrząsnął światem, ujawniając, że żyje z partnerem Eduardem (44 l.), zamieszka teraz z nim w Barcelonie. Będzie chciał prowadzić normalne życie. Kibicuje mu w tym Robert Biedroń, który ma nadzieję spotkać kiedyś duchownego. Dziś życzy mu powodzenia w miłości do Eduardo.

- Celibat jest nienaturalny. A coming-out księdza Krzysztofa pokazuje, że w Kościele jest wiele hipokryzji. U duchownego naturalna homoseksualność wygrała z nienaturalnym celibatem. Ksiądz Charamsa swoim coming-outem otworzył nowy rozdział w Kościele o sensowności celibatu. I nie jest ważne, czy hetero- czy homoseksualnego. Równie dobrze mógł to być ksiądz heteroseksualny żyjący z partnerką - dodaje na koniec Biedroń.

PS. Oswoiłam temat. Zaakceptowałam fakt i czuję ulgę a wy?
elieli
Salsos9

No strasnie ten ksiądz się gdzieś tam pogubił.
-------------------------------------------------------------------------------
Bóg daje wybór- najważniejsze, że ks Charamsa nie maskuje się, bo to byłoby jeszcze gorzej. Tak wybrał, wyłożył karty na stół i ta gra jest skończona. Mnie to śmieszy, bo jak powiedział ks Pawlukiewicz- nie bójmy się o Kościół, nikt go nie zniszczy, bo jest …More
Salsos9

No strasnie ten ksiądz się gdzieś tam pogubił.
-------------------------------------------------------------------------------
Bóg daje wybór- najważniejsze, że ks Charamsa nie maskuje się, bo to byłoby jeszcze gorzej. Tak wybrał, wyłożył karty na stół i ta gra jest skończona. Mnie to śmieszy, bo jak powiedział ks Pawlukiewicz- nie bójmy się o Kościół, nikt go nie zniszczy, bo jest CHRYSTUSOWY. Sytuacja jest bardziej transparentna. Módlmy się o Światło Ducha Świętego.
Marek Gutowski
Spierdalaj zydzie!
elieli
jak zwał tak zwał, ale sprawdza się proroctwo Pani Agnieszki, że niektórzy będą uciekać z Kościoła, proszę księdza geja do kontynuowania i świecenia własnym przykładem, ujawnijcie wszyscy swoją orientację
elieli
niech ujawnią się wszyscy, a my będziemy wiedzieć kogo słuchać i dawać komu na tacę, rację ma x Natanek, że nie powinno być pensji
ujawnijcie się wszyscy sodomici jesteście bezkarni
TomaszBiał
A za doprowadzenie geja do łez 25 lat pierdla no co wy sobie myślicie
The Last CATHOLIC likes this.
TomaszBiał
A ja bym proponował ustawę w sejmie za brak tolerancji dla mniejszości seksualnych od 2 do 5 lat bezwzględnego więzienia.
3 more comments from TomaszBiał
TomaszBiał
Kochajmy wszystkich tolerujmy pedofilów nekrofilów gejów lesbijki .
Co by było jakby ktoś uznał mnie za chama który nie toleruje mniejszości seksualnej .
TomaszBiał
No to teraz tolerujmy pedofilów
TomaszBiał
OK czyli mamy go tolerować no nie ma sprawy .

10 Przykazań spółka z.o.o
Piotr2000
W Rzymie odbyła się konferencja „katolików LGBT”. Z udziałem homoaktywistów, biskupa, księży i zakonnic

REUTERS / FORUM

Pętla homoherezji zaciska się wokół Watykanu. W tych samych dniach w których ksiądz Charamsa dokonał gorszącego „coming outu” i przedstawił światu swojego chłopaka, w Wiecznym Mieście odbyła się konferencja środowisk homoseksualnych, biseksualnych itp. Według informacji …More
W Rzymie odbyła się konferencja „katolików LGBT”. Z udziałem homoaktywistów, biskupa, księży i zakonnic

REUTERS / FORUM

Pętla homoherezji zaciska się wokół Watykanu. W tych samych dniach w których ksiądz Charamsa dokonał gorszącego „coming outu” i przedstawił światu swojego chłopaka, w Wiecznym Mieście odbyła się konferencja środowisk homoseksualnych, biseksualnych itp. Według informacji włoskich mediów uczestniczył w niej jeden z meksykańskich biskupów.

Jak donosi „Corrispondenza Romana” w skandalicznej homo-konferencji brał udział biskup Saltillo, José Raúl Vera López. Uczestnicy konferencji wyrazili swe oczekiwania co do rozpoczynającego się w tym samym czasie w Watykanie synodu biskupów ds. rodziny.

W spotkaniu wzięło udział ponad stu homo-aktywistów, dążących do skreślenia aktów homoseksualnych z listy grzechów, zupełnie jakby którykolwiek człowiek był w stanie dokonać erraty Pisma Świętego. Impreza odbywała się pod patronatem organizacji „Global Network of Rainbow Catholics”, znanej w Polsce jako grupa „Wiara i tęcza”. Większość spotkań odbywała się za zamkniętymi drzwiami.

Częścią tego wydarzenia była też jednak otwarta konferencja “Ways of Love - Snapshots of Catholic Encounter with LGBT People and their Families” mająca ukazywać „pozytywne przykłady działań duszpasterskich z całego świat na rzecz osób LGBT”.

W konferencji wziął udział między innymi Martin Pendergast, lansowany od dawna na głównego bojownika o akceptację homoseksualizmu przez struktury kościelne. Kilka miesięcy przed synodem jego wizytę u kilku polskich hierarchów opisał „Tygodnik Powszechny” – homoaktywista miał mieć przy sobie list polecający od… prymasa Anglii.

- Czerpiąc inspirację z drugiej encykliki papieża Franciszka (Laudato Si), uważamy, że nastał już teraz czas dla nas wszystkich, aby budować i dbać o nasz wspólny dom, którym jest Kościół. Naszego wspólnego domu nie musi nękać walka i podziały. Musimy znaleźć w nim miejsce odpowiednie miejsce dla każdego członka Ludu Bożego, w tym osób LGBT – mówił Pendergast. - Duszpasterstwo osób LGBT jest już rzeczywistością w wielu częściach świata i nie stanowi żadnego problemu dla tamtejszych społeczności. Dlatego apelujemy do biskupów zgromadzonych w Rzymie na Synodzie: możecie i powinniście znaleźć nowe sposoby, aby rozprzestrzeniać te modele duszpasterskie i opracować nowe rozwiązania dla takich osób – dodał buńczucznie.

Na konferencji wystąpili przedstawiciele „katolickich środowisk LGBT” z różnych części świata. I tak na spotkaniu głos zabrał między innymi chilijski jezuita Pedro Labrin. Opowiedział zgromadzonym historię Daniela Zamudio, chilijskiego homoseksualisty zamordowanego w 2012 roku. Jezuita stwierdził przy tym, że Zamudio… jest męczennikiem. – Krew męczenników takich jak Daniel jest wciąż świeża. Jeśli nie chcemy by tego typu wydarzenia się powtórzyły, musimy bardziej zgłębiać co miał na myśli Sobór Watykański II – stwierdził.

Na konferencji wykładali także księża i zakonnice, którym Kongregacja Nauki Wiary odebrała możliwość organizowania duszpasterstw homoseksualistów już szesnaście lat temu – chodzi m.in. o Amerykankę siostrę Jeannine Gramick i księdza Roberta Nugenta z Waszyngtonu. Wzywali do „sprawiedliwości i pojednania między lesbijkami i gejami a szerszą społecznością katolicką”. Nie było w ich wystąpieniach ani słowa o konieczności porzucenia drogi grzechu przez homoseksualistów. Siostra Jeannine Gramick opowiedziała też swą historię o „szerszym rozumieniu Ewangelii od kiedy spotkała na swej drodze lesbijkę”.

Zaproszony na konferencję biskup z Meksyku, dominikanin José Raúl Vera López, znany jest powszechnie z głoszenia tez jawnie sprzecznych z katolickim nauczaniem, nie tylko w kwestii homoseksualizmu ale i chociażby aborcji. W swym wystąpieniu przyznał, że jest zaszczycony zaproszeniem na konferencję, chwalił umiejętności i siłę organizacyjną ruchu na rzecz „osób LGBT” porównując – zgodnie z meksykańskim przysłowiem – ich pracowitość i wytrwałość do mrówczej pracy, mającej na celu… pokonanie potworów znacznie większych niż same mrówki.

Z biskupich ust padły także słowa nadziei skierowane pod adresem papieża Franciszka. Biskup Lopez stwierdził, że „papież potrzebuje teraz modlitwy ludzi LGBT, którzy mogą okazać się wybawcami Kościoła. Franciszek odrzucił dogmaty i czerpie z Ewangelii miłosierdzia, pokoju i miłości!”. Padło także hasło: „kim ja jestem, by ich oceniać?”.

Członkami założycielami „Global Network of Rainbow Catholics” są: European Forum of LGBT Christian Groups, Associació Cristiana de Gais i Lesbianes de Catalunya (ACGIL) (Katalonia), Comitato promotore dell'associazione Cammini di Speranza - associazione nazionale cristiani lgbt (Włochy), Dette Resources Foundation (Zambia), DignityUSA (USA), Drachma (Drachma LGBTI and Drachma Parents’ Group) (Malta), Ichthys christian@s lgtbh de Sevilla (Hiszpania), LGBT Catholics Westminster Pastoral Council (UK), New Ways Ministry (USA), Nuova Proposta (Włochy), Ökumenische Arbeitsgruppe Homosexuelle und Kirche (Niemcy), Pastoral de la Diversidad Sexual (Chile), Wiara i Tęcza (Polska).

Źródło: corrispondenzaromana.it
malk

Read more: www.pch24.pl/w-rzymie-odbyla…
AstaV.
Ciekawie wygląda dzisiaj sytuacja mediów.
Skarżą się, że x. Charamsa "ograł ich". Zwyczajnie zakpił.
Wszystkim przyobiecał prawa na wyłączność...

fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-ksiadz-cha…

niezalezna.pl/71574-charamsa-…

www.polskatimes.pl/artykul/8967814,o-zieba…

www.polskatimes.pl/artykul/8967814,o-zieba…
S.S.J
Zgorszenie, zgorszenie, zgorszenie....Kto i ile mu zapłacił za tą grę? To przecież niemożliwe, w głowie się nie mieści...
niceman and one more user like this.
niceman likes this.
Agata.B likes this.
AstaV.
@tomkiel
poleciał... ale do Barcelony ;)

www.tvn24.pl/…/dominikanin-o-t…
"Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia; lecz biada temu, przez którego przychodzą"- (Łk 17,1)
Agata.B likes this.
tomkiel
obłęd w oczach, leć chłopie do egzorcysty a potem plackiem przed tabernakulum proś o wybaczenie
waz2054
Osoby homoseksualne mają poważny problem, a przy okazji my też.

Po pierwsze należy stwierdzić, że istnieją choroby ciała takie jak grypa, rak, cukrzyca potem choroby seksualne jak impotencja czy anorgazmia, ale też istnieją choroby mózgu. Zaburzenia psychiczne, o różnym natężeniu, depresja, paranoja, histeria itd.. wśród nich zaburzenia osobowości seksualnej zajmują najbardziej poczesne …More
Osoby homoseksualne mają poważny problem, a przy okazji my też.

Po pierwsze należy stwierdzić, że istnieją choroby ciała takie jak grypa, rak, cukrzyca potem choroby seksualne jak impotencja czy anorgazmia, ale też istnieją choroby mózgu. Zaburzenia psychiczne, o różnym natężeniu, depresja, paranoja, histeria itd.. wśród nich zaburzenia osobowości seksualnej zajmują najbardziej poczesne miejsce. A jest to cała grupa tych zaburzeń. Kobiety uważające się za mężczyzn, mężczyźni uważający się za kobiety, kochający inaczej i wiele, wiele innych.

Choroby te są politycznym tabu, (nie wolno o nich nawet wspominać) ponieważ odsetek ludzi z tym obciążeniem w społeczeństwie wynosi około 20 / 25%. Stanowią zatem całkiem znaczny dopływ głosów i politycy nie mogą tego lekceważyć. Osoby z tak głębokimi zaburzeniami osobowości nie chcą się z reguły leczyć.

Podstawowym źródłem dochodów tych osób jest pornografia, prostytucja, moda, zawody związanie z eksponowaniem ciała i opieką nad ciałem, sztuka, moda, kino, teatr, telewizja czyli wszędzie tam gdzie można się pokazywać i być obserwowanym (ekshibicjonizm), a także różne stowarzyszenia sponsorowane ze środków państwowych oraz instytucje religijne, w tym Kościół Katolicki. Większość z tych osób wykazuje zachowania histrioniczne, co implikuje, że bez przerwy doznają wewnętrznego przymusu mówienia o swojej kondycji seksualnej i manifestowania jej, niezależnie od tego, czy otoczenie ma ochotę tego słuchać , czy też nie.

Co dziwne, społeczeństwo w ostatnim półwieczu przyzwyczaiło się do tego i odbiera takie zachowani jako normalne. Gdyby na przykład rzeczony ks. Charamsa wyznał, że jest Napoleonem Bonaparte trafił by pewnie do Tworek, a tak, został międzynarodowym bohaterem.

Pytanie pozostaje jedno. Kto jest odpowiedzialny za fakt, że w seminariach wyświęca się osoby z zaburzeniami osobowości? O ile wiemy z Pisma Świętego eunuch został tylko ochrzczony, ale nie został już wyświęcony.
Piotr2000
O P E T A N Y

funkcjonariusz kongregacji watykanskiej
niceman likes this.
ona
...Princeps militiae caelestis ma jeden podstawowy dar, trafianie jak slepa kula w płot, a bez posiłków glorjanskich i wsparcia "mundrzejszych prawowitych" praktycznie kazdy wpis to zenada
biniobill likes this.
biniobill
...Princeps militiae caelestis
Ty masz dary Ducha Świętego... ?
ona likes this.
biniobill
@niceman napisał:
tak, jak gdyby ten ksiadz byl opetany przez złego, widac to po gestykulacji, ruchach, i potokach nienawiści, które wyrzuca z siebie.
------------------------

To tylko gra aktorska. Przecież przygotowywał się do tego występu, uczył się tekstu na pamięć.
Zresztą skąd możesz wiedzieć jak wygląda opętany... Hmm, inna sprawa, że każdy homoseksualista jest opętany przez diabła, to …More
@niceman napisał:
tak, jak gdyby ten ksiadz byl opetany przez złego, widac to po gestykulacji, ruchach, i potokach nienawiści, które wyrzuca z siebie.
------------------------

To tylko gra aktorska. Przecież przygotowywał się do tego występu, uczył się tekstu na pamięć.
Zresztą skąd możesz wiedzieć jak wygląda opętany... Hmm, inna sprawa, że każdy homoseksualista jest opętany przez diabła, to fakt.
P.S. Może się jeszcze okazać, że wcale nie jest gejem a tylko został przygotowany do tej roli przez oficerów prowadzących... w związku z rozpoczynającym się Synodem. W każdym razie prowokacja się udała.
pawelwarz likes this.
niceman
Wyglada to dla mnie troche tak, jak gdyby ten ksiadz byl opetany przez złego, widac to po gestykulacji, ruchach, i potokach nienawiści, które wyrzuca z siebie..mowi cały czas o sobie i swoich fanaberiach seksualnych.. w pewnym sensie jest ofiara złego, ze dał sie tak podejśc i podpuścić..mimo wszystko trzeba sie za niego modlic żeby powrócił na droge Jezusa Chrystusa i zbawił swoja duszę
Rafał_Ovile and 2 more users like this.
Rafał_Ovile likes this.
czerwony (z miłości) likes this.
Teresa45 likes this.
AstaV.
Lektura dla lubiących drążyć temat: wiadomosci.dziennik.pl/…/502051,o-ksiedz…
Jeden komentarz "najmądrzejszy": Znieść celibat i po problemie
ona
i do kompletu ciotka przemodlona szukająca akceptacji w sieci, nie wazne w jakiej grupie, nawet glorjanskie osły być mogą, liczy się sztuka
ona
Czemu @...Princeps militiae caelestis ty jesteś taki pojechany ?50 lat zycia za toba a rozum nie nadązył za wiekiem
One more comment from ona
ona
Czas zerwania się z łancucha i poujadania na forum nadejszł
jadwiska and one more user like this.
jadwiska likes this.
Pan_Grona likes this.
AstaV.
Swoboda wypowiedzi, wolność słowa i nikt ust ludziom nie zaklei.
Nawet chorzy mają swoje racje.
Posłuchajcie pewnego człowieka chorego na schizofrenię: Coś na temat...
Nie boli was, że naprawdę chorzy ludzie są na marginesie życia
w obliczu przebojowych "tęczowych"? Kto upomni się o ich prawa?
Powstało też swoiste przesłanie w oparciu o oryginał filmiku j.wyż.
Polak potrafi!
Miłego obiadku!
jadwiska likes this.
MocniWwierze333
biedny Ksiadz..
jadwiska likes this.
Zikfryd jaka dwulicowość zawsze bez ogródek mówię że pedał to pedał a żyd to żyd
Zikfryd
@The Last CATHOLIC
Co z twoich przeprosin, skoro po nich dalej drwisz i szydzisz? Nie widzisz tu swojej dwulicowości i obłudy? I nie mnie przepraszaj ale Boga.
Pan_Grona blokada na prośbę katolików których gorszą twoje wpisy
ona
Quas Primas 12:42

Najlepsze jest to na czerwono......

------------------------------------------------------------

Która to godzina szyderstwa ci minęła siostro ?Moze do koscioła się czas wybrać, a juz na bank zając się rodziną-skoro ją jeszcze posiadasz
Pan_Grona likes this.
Pan_Grona


Biada – a powiedział to Jezus
– biada kapłanom, którzy tracą swój apostolski zapał!
Ale biada także temu, kto się uważa za uprawnionego
do gardzenia nimi! Oni bowiem konsekrują i rozdzielają
Chleb Prawdziwy, który z Nieba zstępuje. A ten kontakt
czyni ich konsekrowanymi – tak,…More


Biada – a powiedział to Jezus
– biada kapłanom, którzy tracą swój apostolski zapał!
Ale biada także temu, kto się uważa za uprawnionego
do gardzenia nimi! Oni bowiem konsekrują i rozdzielają
Chleb Prawdziwy, który z Nieba zstępuje. A ten kontakt
czyni ich konsekrowanymi – tak, jak kielich jest konsekrowany
– nawet jeśli świętymi nie są. Odpowiedzą za to przed Bogiem.
Wy tylko szanujcie ich jako kapłanów i nie zajmujcie się niczym innym.
Nie bądźcie bardziej nieugięci od waszego Pana, Jezusa, który – na ich nakaz
– opuszcza Niebo i zstępuje, by Go podniosły ich ręce. Uczcie się od Niego. A jeśli są
ślepi, jeśli są głusi, jeśli mają sparaliżowane dusze i chore myśli, jeśli są pokryci trądem
grzechów, jeśli są zbytnio skłóceni z własną misją, jeśli są Łazarzami w grobie, zawołajcie
Jezusa, aby ich uzdrowił i aby ich wskrzesił.
Wzywajcie Go waszymi modlitwami i cierpieniem, o dusze-ofiary. Zbawić jedną duszę to
swojej duszy zapewnić Niebo. A zbawić jedną duszę kapłańską znaczy zbawić wielką
liczbę dusz, bo każdy święty kapłan jest siecią, która ciągnie dusze do Boga.
Zbawić kapłana, czyli uświęcić – ponownie uświęcić – to utworzyć tę mistyczną sieć.
Każda jej zdobycz to światło, które się dołącza do waszej wiecznej korony.
Pan_Grona
Zauważyłam, a jest to zastanawiające, że pewni userzy, w tym przodująca ona, nie zabierają nigdy głosu w mediach, w których mądrzy i roztropni kapłani, biskupi, czy ludzie świeccy przedstawiają prawdę o kryzysie w kościele, czy ogólnie mówiąc, bronią Kościół Chrystusa,
=====================================
to proste wybrali sobie nauczycieli według własnych pożądliwości i słuchają tylko …More
Zauważyłam, a jest to zastanawiające, że pewni userzy, w tym przodująca ona, nie zabierają nigdy głosu w mediach, w których mądrzy i roztropni kapłani, biskupi, czy ludzie świeccy przedstawiają prawdę o kryzysie w kościele, czy ogólnie mówiąc, bronią Kościół Chrystusa,
=====================================
to proste wybrali sobie nauczycieli według własnych pożądliwości i słuchają tylko tego co ich w ucho łechce

One more comment from Pan_Grona
Pan_Grona
„ ... gdy ktoś, kto zostaje prezydentem tego kraju, może sobie pozwalać na insynuacje o jakiś niewłaściwych strojach mojej grupy społecznej i następnego dnia nie przeprosi za swoje słowa, bezkarnie!; gdy poprzedni prezydent przez pięć lat nie spotyka rodzin homoseksualnych, nawet na pół godziny, by spojrzeć im w oczy, bezkarnie ignorując tych, dla których został ustanowiony by im służyć; gdy …More
„ ... gdy ktoś, kto zostaje prezydentem tego kraju, może sobie pozwalać na insynuacje o jakiś niewłaściwych strojach mojej grupy społecznej i następnego dnia nie przeprosi za swoje słowa, bezkarnie!; gdy poprzedni prezydent przez pięć lat nie spotyka rodzin homoseksualnych, nawet na pół godziny, by spojrzeć im w oczy, bezkarnie ignorując tych, dla których został ustanowiony by im służyć; gdy Kościół milczy, podle, ohydnie milczy ...”.

kolejny wyrób parvuso podobny Pan_Grona
Agata.B likes this.
Quas Primas 13:23
Zauważyłam, a jest to zastanawiające, że pewni userzy, w tym przodująca ona, nie zabierają nigdy głosu w mediach, w których mądrzy i roztropni kapłani, biskupi, czy ludzie świeccy przedstawiają prawdę o kryzysie w kościele, czy ogólnie mówiąc, bronią Kościół Chrystusa,
=====================================
to proste wybrali sobie nauczycieli według własnych pożądliwości …More
Quas Primas 13:23
Zauważyłam, a jest to zastanawiające, że pewni userzy, w tym przodująca ona, nie zabierają nigdy głosu w mediach, w których mądrzy i roztropni kapłani, biskupi, czy ludzie świeccy przedstawiają prawdę o kryzysie w kościele, czy ogólnie mówiąc, bronią Kościół Chrystusa,
=====================================
to proste wybrali sobie nauczycieli według własnych pożądliwości i słuchają tylko tego co ich w ucho łechce
tahamata and one more user like this.
tahamata likes this.
Agata.B likes this.
Pan_Grona
a więc jest szansa że ks. Charamsa zostanie męczennikiem w kościele Kikolickim
-------------------------------------------------------------
wy prawowici zrobiliscie lepszy numer, ekskomunikowanego sobie wyniesliscie na oltarze, to jest dopiero cos

masada
Pan_Grona

Tabu zabrania głośno mówić, pisać, a nawet myśleć i zauważać sprawy nim objęte.

*******************************************************************************************************
Tu nikt nie potępił tego człowieka, tylko grzech, który doprowadził Go do takiej zatwardziałości serca.
The Last CATHOLIC likes this.