Papież Franciszek mówił w środę przedstawicielom władz „Solidarności”, że związek ten był „promotorem przemian politycznych i społecznych” w Polsce i „miał inspirujące znaczenie również poza jej …More
Papież Franciszek mówił w środę przedstawicielom władz „Solidarności”, że związek ten był „promotorem przemian politycznych i społecznych” w Polsce i „miał inspirujące znaczenie również poza jej granicami”. Prywatna audiencja odbyła się w Domu świętej Marty.
radiomaryja.pl
coliber
3

Papież Franciszek: NSZZ "Solidarność" był promotorem przemian w Polsce i poza jej granicami - …

Papież Franciszek mówił w środę przedstawicielom władz „Solidarności”, że związek ten był „promotorem przemian politycznych i społecznych” w Polsce …
Tradycja i Wiara
Orare pro me
Pragnę aby ten gest stał się na tej przestrzeni nagrodą dla wszystkich tych zabawnych ludzików którzy bojąc się ......... zamykają dostęp do Komentowania a nawet Blokują swoje konta wobec innych użytkowników - Ja swoje dla wszystkich OTWIERAM - Prosząc o Wybaczenie sam Wybaczam!!!
icowałek likes this.
predex
Ten zwiazek został zaraza na początku przejety przez Bolka i jego prowadzacych i nioestety pacan mama o tym nic nie wie , całkowita ignorancja.