Čarnogurský ml.: Existuje tu organizovaná skupina s cieľom zničiť Katolícku cirkev. Obvinenie …

JUDr. Mag. Ján Čarnogurský vyštudoval právo na Právnickej fakulte Univerzity Viedeň a na Právnickej Fakulte Univerzity Komenského a je synom bývalého predsedu Vlády SR JUDr. Jána Čarnogurského. Od …More
JUDr. Mag. Ján Čarnogurský vyštudoval právo na Právnickej fakulte Univerzity Viedeň a na Právnickej Fakulte Univerzity Komenského a je synom bývalého predsedu Vlády SR JUDr. Jána Čarnogurského.
Od roku 2000 je partnerom Advokátskej kancelárie ULC Čarnogurský. V roku 2011 vystúpil na Mt. Everest. Na základe medializovaných článkov Michala Havrana a Martina Kocúra, ktoré podľa Čarnogurského boli nenávistné voči Katolíckej cirkvi, podal trestné oznámenia, ktoré polícia prijala.
Svetlo Sveta: Pán Čarnogurský, Vaša právna kancelária podala trestné oznámenia v súvislosti s hanobiacimi článkami v slovenských médiách na predstaviteľov Katolíckej cirkvi. Môžete priblížiť v akej veci a voči komu?
Ján Čarnogurský ml.:
Podali sme zatiaľ dve trestné oznámenia. Jedno v súvislosti s článkom pána Michala Havrana v denníku SME s názvom „Pošlite Kuffu do cirkusu“. Druhé v súvislosti s rozhovorom s bývalým kňazom pánom Miroslavom Kocúrom v denníku N s názvom „Teológ Kocúr: Viem o slovenskom biskupovi, …More
Čarnogurským veľmi záleží na KC :) Asi tak ,ako Bergogliovi :)
Ružena likes this.
Barbarin likes this.
Caesar and one more user like this.
Caesar likes this.
KAHLENBERG likes this.