Kardynał Zenon Grocholewski w liście skierowanym do arcybiskupa Marka Jędraszewskiego wyraził poparcie, solidarność i wdzięczność dla metropolity krakowskiego za konsekwentne głoszenie Słowa Bożego. …More
Kardynał Zenon Grocholewski w liście skierowanym do arcybiskupa Marka Jędraszewskiego wyraził poparcie, solidarność i wdzięczność dla metropolity krakowskiego za konsekwentne głoszenie Słowa Bożego. Jak przypomina serwis internetowy Archidiecezji, kard. Grocholewski to jeden z najbliższych współpracowników św. Jana Pawła II.
pch24.pl

Kardynał Zenon Grocholewski wspiera arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. „Wyrazy szczerego uznania”

Kardynał Zenon Grocholewski w liście skierowanym do arcybiskupa Marka Jędraszewskiego wyraził poparcie, solidarność i wdzięczność dla metropolity …
Cały episkopat z Prymasem ,,Polakiem''na czele powinien udzielić poparcia ale poza nielicznymi głosami siedzą cicho jak myszy pod miotłą.Ech gdyby tak prymas Stefan Wyszyński mógł choć na chwilę powrócić porozganiał by towarzystwo wzajemnej adoracji po kontach.
Mbuckop
lepiej pozno niz wcale
Elkam and one more user like this.
Elkam likes this.
gosiacz1986 likes this.
A myślisz, że jak Ty byś był kardynałem, to byś był odważniejszy? Oni są w bardzo trudnym położeniu, o wiele cięższym niż my świeccy - wspierajmy ich modlitwą. A tak naprawdę trochę miodu na sercu - jednak się uaktywniają i stają przynajmniej niektórzy po właściwej stronie. "Cisza" została przerwana!
jacek61
Dlaczego tak późno?
wacula likes this.