ľubica
252.1K

Rehoľníci protestujú proti koncertu Iron Maiden : Satanizácia národa a prekliatie!( oprava pôvodnéh…

TOTO je doba peticii a protestov, ked sa nebudu katolici ozyvat, bude tu mat diabol riadnu diskoteku: ŽILINA – Blížiaci sa koncert legendárnej metalovej skupiny Iron Maiden na žilinskom letisku znepo…
ľubica
Deviatnik ku svätým pred koncertom Iron Maiden v Prahe 5.7. a v Žiline 6.7. 2016 - štvrtý deň 29./ …
Deviatnik ku svätým pred koncertom Iron Maiden v Prahe 5.7. a v Žiline 6.7. 2016 - piaty deň 30.06.….

GORAZDOVA MODLITBA
“Kráľovstvo naše, Bože, milosťou svojou prizri, ochráň a nevydaj, čo je naše, cudzím
a neobráť nás v plen za korisť národom pohanským. Skrze Krtista, Pána nášho, ktorý
More
Deviatnik ku svätým pred koncertom Iron Maiden v Prahe 5.7. a v Žiline 6.7. 2016 - štvrtý deň 29./ …
Deviatnik ku svätým pred koncertom Iron Maiden v Prahe 5.7. a v Žiline 6.7. 2016 - piaty deň 30.06.….

GORAZDOVA MODLITBA
“Kráľovstvo naše, Bože, milosťou svojou prizri, ochráň a nevydaj, čo je naše, cudzím
a neobráť nás v plen za korisť národom pohanským. Skrze Krtista, Pána nášho, ktorý
kraľuje s Otcom i so Svätým Duchom.
8 more comments from ľubica
ľubica
otvorený list organizátorom festivalu Topfest / ešte z 2013/

Vážení organizátori festivalu Topfest,

skôr ako poviem čokoľvek k petícii, chcel by som vám predložiť niečo na malé zamyslenie, budú to vlastne len tri body sprevádzajúce odovzdanie tejto petície. Predkladáme ich teda nielen vám, vážení organizátori Topfestu, ale všetkým, ktorí petíciu podpísali ako i tým, ktorí s petíciou nesúhlasili…More
otvorený list organizátorom festivalu Topfest / ešte z 2013/

Vážení organizátori festivalu Topfest,

skôr ako poviem čokoľvek k petícii, chcel by som vám predložiť niečo na malé zamyslenie, budú to vlastne len tri body sprevádzajúce odovzdanie tejto petície. Predkladáme ich teda nielen vám, vážení organizátori Topfestu, ale všetkým, ktorí petíciu podpísali ako i tým, ktorí s petíciou nesúhlasili.

1.

Predstavte si ulicu, ktorá sa volá Verejnosť. Po stranách tejto ulice sú veľké zástupy ľudí a stredom tejto ulice sa prechádzajú "veci verejné", tamto ide politika, tamto kultúra, hentam ten či onen herec a tá či oná speváčka. Kedysi dávno išiel po tejto ulici cisár, bol celkom nahý. Všetci mu tlieskali pre jeho šaty z najjemnejšieho materiálu. Len jedno hlúpe dieťa vykríklo, že cisár je nahý. Všetci sa zhrozili z medzinárodného škandálu a hanby. Okríkli to decko a zastrčili ho naspäť do davu ľudí. Kričali naňho, že je hlúpe a že nerozumie poslednej móde, ktorá teraz beží. Ale pár ľudí si s úškľabkom na tvári, potichúčky, akoby sami pre seba, povedalo: Aspoň niekto to povedal nahlas, veď aj je nahý.

O niekoľko rokov neskôr išla po tejto ulici jedna hudobná skupina. Predvoj jej robil kôň, na ktorom sedel satan, či démon. Všetci sa radovali, že skupina prišla, cítili sa byť poctení a pripravovali sa, že im pôjdu vzdať úctu. Z davu ale opäť vybehlo to decko, ktoré nepochopilo vznešenosť tejto kapely, a keď uvidelo koňa i jazdca, začalo na plné ústa kričať:

„To je démon! To je satan! To je démon! To je satan!“ Ľudia sa zhrozili z medzinárodného škandálu a hanby, ktorú decko svojou prostotou opäť narobilo. Okrikovali decko, aby už bolo ticho, vyhrážali sa mu a strčili ho naspäť do zástupu. Nakričali naňho, že to nie je démon, ani satan, ale umenie, a že je také hlúpe a neznalé, že len pobehuje a vykrikuje, čo ho prvé napadne. Poučili rýchlo to decko, že to nie je satan, ani démon, ale že to sú kresťania a dobrí ľudia. Ukázali mu o tom veľa dôkazov a štúdií. Niektorí hovorili čosi o metaforách, iní zase o tom, že je to presne naopak, ako to vypadá. Decko bolo však príliš prosté, aby tomu všetkému rozumelo. Nemohlo pochopiť, prečo by ľudia milujúci Boha , či dobro toľko ukazovali démonov. Táto prostota však ľudí ešte viac rozhnevala a želali si, aby to decko už nikdy nič nepovedalo.

O niekoľko tisíc kilometrov na západ, v krajine Galského kohúta, na ulici s rovnakým názvom (Verejnosť) sa odohrala udalosť, ktorá s tou našou súvisí, i keď len nepriamo. Na tejto ulici mal vystúpiť francúzsky prezident, ktorý ale v Boha nijako neveril. Pri prípravách svojho vystúpenia sa dozvedel, že ľudia mu prichystali vystúpenie pred veľkým obrazom jednej starorímskej svätice - svätej Agnesi, ktorá pred mnoho sto rokmi položila život za svoju kresťanskú vieru. Prezident sa vzbúril a požadoval odstránenie obrazu pred svojím vystúpením, nechcel, aby tvoril ani len pozadie jeho vystúpenia. Obraz bol však príliš veľký a nebolo možné požiadavke vyhovieť. Keď sa to prezident dozvedel, svoj prejav nakoniec úplne zrušil. Bol totiž vo svojom ateizme veľmi zásadový a nechcel, aby bola jeho osoba spájaná s takými obrazmi, nechcel robiť publicitu tomu, v čo neveril.

2.

Niekedy dávno, v čase, keď cirkev vládla svetu morálky, keď hriech bol hriech a dobro bolo dobro, v dávnom čase, keď byť kresťanom bolo rovnako normálne ako dnes humanistom, či relativistom, v tomto čase sa našli ľudia, ktorí síce chceli byť kresťania, nechceli ale robiť pokánie zo svojich zlých skutkov. Mali totiž príliš veľa peňazí alebo príliš dobré spoločenské postavenie na to, aby sa ponižovali pred ostatnými. Pre tieto a iné dôvody títo ľudia nemohli prestať robiť svoje zlé skutky, zároveň ale chceli zostať kresťanmi. Vymyslelo sa teda nešťastné riešenie, ktoré nemá oporu v Božom zákone, a to, že takíto ľudia si budú kupovať odpustky. Niekto bol napr. lakomý, ale odčinil to tým, že si raz za rok kúpil odpustok, a zrazu to bolo všetko OK. Bol síce ďalej lakomý, ale mal to, podľa niektorých, pred Bohom v poriadku. Táto "kresťanská móda pre bohatých" vlastne nikdy nezanikla. Celý Hollywood si kupuje odpustky až dodnes a myslí si, že to bude OK. Ako?

Väčšina celebrít robí charitu, niektoré skupiny dokonca, napriek celej svojej službe hriechu, či propagácii satanizmu, z času na čas natočia gospelovú pesničku, veľa celebrít bojuje za mier, práva žien, atď. A vždy, keď sa poukáže na zlo a hriech, ktorý kapela, či celebrita šíri svojim umením, či skazeným životom, niekto iný zrazu vytiahne ten odpustok a začne ho všetkým ukazovať: „Aha, ale tu robia charitu, aha, ale tu chválili Boha, aha, ale tu bojovali za mier...“

To všetko je síce pekné, ale podľa Božieho zákona to tak nefunguje. Ak niekto koná zlo, musí oľutovať to konkrétne zlo, aby mu ono bolo odpustené. A ďalej, ak niekto niečo naozaj ľutuje, znamená to, že robí predsavzatie, že to už nikdy v budúcnosti neplánuje spraviť, že sa ten skutok už nebude opakovať.

To ale celebritám a bohatým častokrát nijako nevyhovuje pre ich "image", hudobný štýl, či fanúšikov, takže radšej každý zostane pri tých odpustkoch. Síce to na Božom súde nebude fungovať, ale dobre to vyzerá pred ľuďmi. A ľudia sami sú potom spokojnejší, lebo ich nemusí ťažiť svedomie, že takú kapelu počúvajú alebo majú radi toho, či onoho herca, lebo si hovoria, že tí ľudia nie sú až takí zlí a oni ako fanúšikovia si z toho berú len to dobré.

3.

Napísalo mi veľa ľudí znalých morálky, kresťanstva, Biblie a namietalo veľa vecí. Všetko by sa to dalo zhrnúť pod jednu veľkú kapitolu s názvom "Náuka o dokonalom dobrom skutku". Tak ma poučili o tom, ako netreba nikoho súdiť, ako treba ľudí rešpektovať, ako sa dobro robí inak, ako bolo treba viac bojovať proti Rytmusovi a King Diamondovi a iným skazám dnešnej spoločnosti. A tak tu priznávam pred všetkými: Môj skutok bol naozaj nedokonalý. Na môj veru, dalo by sa petícii veľa vyčítať, ako sa to dalo spraviť lepšie. Ale tu sa plynulo dostávam k záverečnému posolstvu pre vás, vážení organizátori festivalu Topfest. Vy, ja a členovia skupiny Iron Maiden, sme všetci rovnakí hriešnici. Neveríte? V Biblii sa totiž píše, že kto porušil jedno prikázanie, porušil celý zákon. (Až taký prísny je Boh, ked súdi!). Rozdiel je len v tom, že niekto si to prizná, prizná si to, že potrebuje Spasiteľa a bude pred Ním ľutovať svoj hriech, alebo si to neprizná a bude sa tomu naďalej vysmievať, bude trvať na tom, že hriech nie je hriech alebo všemožne sa ospravedlňovať. A môžete hľadať ľudí, ktorí vás uistia, že na IM nie je nič zlé, som si istý, že ich nájdete tisíce...

Pomsta nepatrí ani mne, ani vám, vážení organizátori. Posledné slovo bude mať smrť a potom bude súd. A verte mi, že si želám, aby ste vy i členovia IM obstáli a mohli stráviť večnosť s Tým, ktorý vás najviac miluje (hoci možno v Neho ani neveríte). Týchto 1 469 ľudí sa podpísalo pod petíciu, lebo si neželalo vystúpenie tejto skupiny na Slovensku. Môže táto malá malá skupina prekričať hlas väčšiny, proti ktorej stojí? Na prvý pohľad určite nie. Môže ale vzkriesiť svedomie aspoň niekoho, a to má nesmierny význam pre večnosť. Odovzdávame vám petíciu. Naložte s ňou podľa vášho najlepšieho svedomia. Prosím pamätajte, že okrem tých mediálnych kamier vás pri tom budú sledovať aj tie nebeské:

„Kto škodí, nech škodí ďalej, kto je špinavý, nech sa špiní ďalej, spravodlivý nech ďalej koná spravodlivo a svätý nech sa ďalej posväcuje. Hľa, prídem čoskoro a moja odplata so mnou; odmením každého podľa jeho skutkov.“ (Zjv 22,11-12)

Boh vám žehnaj!

Michal Meluch

Predseda občianskeho združenia

Spoločenstvo svätého Jozefa


Viac tu: ssvj.webnode.sk/…/odovzdanie-peti…
ľubica
konečne je tu TA PETICIA, PO KTOREJ SA NIEKTO PYTAL. TAK PODPISUJTE A ZDIELAJTE:
www.peticie.com/…/iron_maiden_sam…
Pane mocne žehnaj všetkých z toho spoločenstva, daj im potrebné dary Duch Svätého a ostatným ktorí nevidia toto obrovské nebezpečenstvo moci Zlého- osvieť zatemnený rozum , otvor oči a preber ich k Životu!!!
ľubica
ľubica
kokso.....::..."nikto s nami nebude nijako zaobchádzať."
.....................
" Kľudne môžeš zájsť na tento koncert aby si sa presvedčila, potom sa ťa spýtam na tvoje dojmy. Dobrý katolík sa nemá čoho báť, ani koncertu, ani zlej knihy."

................


zájsť na tento koncert je smrť mojej duše, ty,zakerny zradca , nemam pre teba nič ine len toto:
More
kokso.....::..."nikto s nami nebude nijako zaobchádzať."
.....................
" Kľudne môžeš zájsť na tento koncert aby si sa presvedčila, potom sa ťa spýtam na tvoje dojmy. Dobrý katolík sa nemá čoho báť, ani koncertu, ani zlej knihy."

................


zájsť na tento koncert je smrť mojej duše, ty,zakerny zradca , nemam pre teba nič ine len toto:
Der Mensch vor Gottes Gericht
ľubica
kokso a ty nemas doma sv Pismo? ci vari nevieš ako budu s nami zachadzať??? to si riadne doriadený, zrejme koketovaním s metalovou a hard-rockovou a neviem akou ešte hudbou, túžbami po kabale, ako si sa vyjadril..... že by si si počítal rád v tomto hnoji okultizmu, tak len do toho, teba už zrejme nebude poznať budeš onálepkovaný všetkým možným ako tá sprostá hus, ktorá nebola spokojná s tým čím …More
kokso a ty nemas doma sv Pismo? ci vari nevieš ako budu s nami zachadzať??? to si riadne doriadený, zrejme koketovaním s metalovou a hard-rockovou a neviem akou ešte hudbou, túžbami po kabale, ako si sa vyjadril..... že by si si počítal rád v tomto hnoji okultizmu, tak len do toho, teba už zrejme nebude poznať budeš onálepkovaný všetkým možným ako tá sprostá hus, ktorá nebola spokojná s tým čím bola a tak zašla sa viacerými vtákmi a dohodla sa na výmene, s jedným si vymenila zobák, s dalším krídla, nohy, perie až nakoniec ked sa približilo nebezpečie - líška - nedokázala vzlietnut ako jej sestry divé husy a skončila v papuli hrdzavej diablice.... Fakt mi pripadáš ako táto úbohá hus, ktorá mala doma všetko a od prirody jej Boh dal všetko čo bude potrebovať, aby prežila...len bola koketná ako ty..... ten ruženec by ťa zachránil ale prednejšia ti je diablova kabala
ľubica
hoki my Slovaci sme zrejme ini ako Češi, neviem či je to v tomto teda v narodnosti alebo v tom že ste ako pupenec/ burina ktora sa ovija okolo opory ktorou je šlachtena plodina / a stačí vám tento sposob života. Načo tu žili a mali misiu Solúnski bratia sv Cyril a sv Metod a ich nasledovnici, ktorých slavnost u nas bude 5 jula a hned na druhý den bude tento satansky koncert..????. už podla …More
hoki my Slovaci sme zrejme ini ako Češi, neviem či je to v tomto teda v narodnosti alebo v tom že ste ako pupenec/ burina ktora sa ovija okolo opory ktorou je šlachtena plodina / a stačí vám tento sposob života. Načo tu žili a mali misiu Solúnski bratia sv Cyril a sv Metod a ich nasledovnici, ktorých slavnost u nas bude 5 jula a hned na druhý den bude tento satansky koncert..????. už podla obrazku by ste mohol zaragovat inač, ale zareagoval ste podla toho čím ste.... je mi to lúto.... načo su modlitby :dedičstvo našich otcov zachovaj nam Pane, načo su cele pobožnostik nim, ked Slovensko prakticky otvara brany pohanskym a satanskym služobnikom, koho vy miros, multinick vlastne tymto komentom obhajujete že maličké zlo nie je zlo ? alebo že su ovela doležitejšie veci ako vypisovat peticie??? No ja vám vravím.že toto je metoda varenia žaby ktorou zahraničie / židia / skušaju do akej miery sme schopni odporovat.... a zial maju pravdu, sme pohodlni a neprakticki veriaci, nezaujimajuci sa o dianie okolo letnych festivalov alebo koncertov.... cest vynimkam ako su tito reholni bratia ktorí písali v apríli 2016 žilinskému primátorovi, predsedovi Žilinského samosprávneho kraja, ministrovi kultúry, žilinskému diecéznemu biskupovi, starostovi Dolného Hričova a Letiskovej spoločnosti Žilina a. s. ... a čo títo adresáti??? Neviem o žiadnej odpovedi.... čo je smutné !!! a zaražajuce!!!
ľubica
Vyhlásenie, ktoré rehoľníci adresovali žilinskému primátorovi, predsedovi Žilinského samosprávneho kraja, ministrovi kultúry, žilinskému diecéznemu biskupovi, starostovi Dolného Hričova a Letiskovej spoločnosti Žilina a. s. z apríla toho roku na vyššie menovaných sú prvý krok .... a čo títo adresáti??? Neviem o žiadnej odpovedi.... čo je smutné
kto sa ešte ozval, boli křesťanští duch…More
Vyhlásenie, ktoré rehoľníci adresovali žilinskému primátorovi, predsedovi Žilinského samosprávneho kraja, ministrovi kultúry, žilinskému diecéznemu biskupovi, starostovi Dolného Hričova a Letiskovej spoločnosti Žilina a. s. z apríla toho roku na vyššie menovaných sú prvý krok .... a čo títo adresáti??? Neviem o žiadnej odpovedi.... čo je smutné
kto sa ešte ozval, boli křesťanští duchovní z Piešťan, kteří varují před návštěvou vystoupení IRON MAIDEN. Podle katolického děkana Františka Bačíka totiž jejich texty vyzývají k násilí a k uctívání satana."Je potřeba se vyhýbat takovéto hudbě, psychicky to může na mladé lidi působit velmi negativně," uvedl Bačík. Jeho kolega, evangelický farář Miroslav Hvožďara, připomněl, že "satanismus je pro křesťany velké nebezpečí" a věřící proto začali sepisovat petici proti veřejnému uctívání zla a satana. Máme něco vůbec dodávat my? ( vdaka za koment peterskalka )
www.spark-rockmagazine.cz/satanisticka-ka…
snakee
z komentářů vidím že Slovenský národ stojí nad propastí , která slove krize víry, nebo spíše už do ní padá, měli by jste se sjednotit ve vaší národní svatyni v Šaštíně a odprošovat Pána Boha za padesát let odpadu od pravé katolické víry, vždyť i ti řeholníci kteří pořád k něčemu vyzývají jsou odpadlíci napojeni na ducha charismatismu schizmatika biskupa Dohnala ,
Peter(skala)
... kde sa da podpisať petícia proti kapele ?
Peter(skala)
Satanistická kapela IRON MAIDEN hodlá narušit psychiku naší mládeže... uff..
Tak i v našich končinách se tak děje. Křesťanští duchovní z Piešťan varují před návštěvou vystoupení IRON MAIDEN, kteří jsou headlinery letošního Topfestu. Podle katolického děkana Františka Bačíka totiž jejich texty vyzývají k násilí a k uctívání satana. "Je potřeba se vyhýbat takovéto hudbě, psychicky to může na …More
Satanistická kapela IRON MAIDEN hodlá narušit psychiku naší mládeže... uff..
Tak i v našich končinách se tak děje. Křesťanští duchovní z Piešťan varují před návštěvou vystoupení IRON MAIDEN, kteří jsou headlinery letošního Topfestu. Podle katolického děkana Františka Bačíka totiž jejich texty vyzývají k násilí a k uctívání satana. "Je potřeba se vyhýbat takovéto hudbě, psychicky to může na mladé lidi působit velmi negativně," uvedl Bačík. Jeho kolega, evangelický farář Miroslav Hvožďara, připomněl, že "satanismus je pro křesťany velké nebezpečí" a věřící proto začali sepisovat petici proti veřejnému uctívání zla a satana. Máme něco vůbec dodávat my?
www.spark-rockmagazine.cz/satanisticka-ka…
One more comment from Peter(skala)
Peter(skala)
IRON MAIDEN sdu satanisti asi tak ako slobodomurari, čo navonok sa tvaria, že len sa "hraju" na stavbarov, ale v skutočnosti podkopavaju zaklady viery a naopak stavaju pyramidu Satana
www.youtube.com/watch
Iron Maiden text: ...žiadne nebo, žiadny anjeli...
www.youtube.com/watch
ľubica
ubohy kokso! bojim sa o tvoju vieru...
Český pro-life politik a místopředseda Mladých křesťanských demokratů Pavel Horáček byl v sobotu večer při návratu z brigády přepaden a brutálně zbit bandou mladíků, kteří mu mimo jiné doporučili, aby „držel hubu s těma politickýma kecama“. Nyní se doma léčí z následků otřesu mozku, který při incidentu utrpěl.
www.duse…More
ubohy kokso! bojim sa o tvoju vieru...
Český pro-life politik a místopředseda Mladých křesťanských demokratů Pavel Horáček byl v sobotu večer při návratu z brigády přepaden a brutálně zbit bandou mladíků, kteří mu mimo jiné doporučili, aby „držel hubu s těma politickýma kecama“. Nyní se doma léčí z následků otřesu mozku, který při incidentu utrpěl.
www.duseahvezdy.cz

......................................................
ked po takomto otrase nestratis vieru, potom je tvoja viera zakorenena....skor nie!
Rest Armee and one more user like this.
Rest Armee likes this.
Peter(skala) likes this.
ľubica
chceš počuť pravdu???
ak ano, tak: NESTACI!!! Precitaj si FATIMU historiu, Maria ich / deti. pastierikovia /naučila ruženec, lebo sa ho ledabolo modliĺi, iba nazov modlitby čiže nadpis.... nestačí! ako to že nepoznáš silu tento modlitby, čo ti odkázali tie sestričky??? nič ta nepovzbudili k ružencu??? dokonca mas pohanske pribuzenstvo..... a ty sa za nich nemodlis za ich obratenie ruženec??? …More
chceš počuť pravdu???
ak ano, tak: NESTACI!!! Precitaj si FATIMU historiu, Maria ich / deti. pastierikovia /naučila ruženec, lebo sa ho ledabolo modliĺi, iba nazov modlitby čiže nadpis.... nestačí! ako to že nepoznáš silu tento modlitby, čo ti odkázali tie sestričky??? nič ta nepovzbudili k ružencu??? dokonca mas pohanske pribuzenstvo..... a ty sa za nich nemodlis za ich obratenie ruženec??? podla tvojich uvah co pises.... by som nenapisala na tvojom mieste že si dobre zakorenený..... nie to nie je tak.... príde prvá búrka a.....
6 more comments from ľubica
ľubica
óóó, citát hodný zarámovania......!!!! ja ti posielam iný: ´´ Až počas burky, zistime kto je našou kotvou!!!´
kokso tvoja i moja viera ešte neboli vyskúšané ako sa skúša zlato v peci, ešte to len príde, potom ked to prezijeme a bude internet mi posli spravu ako to dopadlo s tvojou vierou:)))
ľubica
Rest Armee likes this.
ľubica
kokso, začni sa modliť ruženec, lebo tvoja viera sa zosype!!!
ľubica
hanbím sa za všetkých komentátorov, ktorým nevadia okultisticke a satanisticke prvky tejto kapely, ktora takto rafinovane šíri svoju ´vieru v satana..... DATUM KEDY MA VYSTUPIT STE SI VSIMLI VAZENI??? Co na to svätí Cyril a Metod??? Načo budu všetky oslavy ich slovanskej misie v chrámoch v SR??? Ked UZ NA DRUHY DEN OTVORI SLOVENSKO NARUC POHANOM TUPIACIM NASU KRAJINU KTOREJ PATRONKOU JE …More
hanbím sa za všetkých komentátorov, ktorým nevadia okultisticke a satanisticke prvky tejto kapely, ktora takto rafinovane šíri svoju ´vieru v satana..... DATUM KEDY MA VYSTUPIT STE SI VSIMLI VAZENI??? Co na to svätí Cyril a Metod??? Načo budu všetky oslavy ich slovanskej misie v chrámoch v SR??? Ked UZ NA DRUHY DEN OTVORI SLOVENSKO NARUC POHANOM TUPIACIM NASU KRAJINU KTOREJ PATRONKOU JE SEDEMBOLESTNA??? VY ZIJETE MIMO SLOVENSKA??? Je vam ukradnute cele dedičstvo svätých slovanských vierozvestcov aj s ich žiakmi??? tak potom vaša viera je
ľubica
... no zrejme ti treba ist aj očnému!!! škoda že neprechádzaš ako alica111 každý den okolo tohto bilboardu, aby si sa mohol dosýta pobaviť na farbách satana!!!
Peter(skala) likes this.
ľubica
kokso, užívaš koks alebo niečo silnejšie??? ..... toľko povyku pre nič!!!! podľa teba je to pre nič??? je mi z tohto tvojho komentáru na .... podľa teba Black Sabbatoh, OK ??? ako píšeš??? no to si sa vyfarbil človeče!!!....
PS niekde do komentáru som ti napísala že chybu robíš a velku že nepoužívaš modernú zbran hromadného ničenia zla =že sa nemodlíš ruženec…More
kokso, užívaš koks alebo niečo silnejšie??? ..... toľko povyku pre nič!!!! podľa teba je to pre nič??? je mi z tohto tvojho komentáru na .... podľa teba Black Sabbatoh, OK ??? ako píšeš??? no to si sa vyfarbil človeče!!!....
PS niekde do komentáru som ti napísala že chybu robíš a velku že nepoužívaš modernú zbran hromadného ničenia zla =že sa nemodlíš ruženec a pravidelne , títo ludia čo sa to modlia pravidelne a s láskou majú inu optiku vnímania zla ( halloween), sú citlivi na zlo a nie je im jedno.... za to tebe je to vela povyku pre nič!!!
Monika G and one more user like this.
Monika G likes this.
Peter(skala) likes this.
Caesar
A co Pohoda? To je tiez satanizácia
ľubica likes this.
ľubica
hej, bude tu ale horúco, ak sa naši páni biskupi neozvú, ak ludia nebudu pisat peticie!!! co robia, spia???
www.topky.sk/…/Prva-velka-pred…
„Dňa 6. 7. 2016 má na letisku v Žiline vystúpiť britská hudobná metalová skupina Iron Maiden, ktorá vo svojich piesňach propaguje satanizmus, násilie a nemravnosť. Rocková hudba, medzi ktorú patrí aj jej žáner, heavy metal, má základ v šamanských woodoo …More
hej, bude tu ale horúco, ak sa naši páni biskupi neozvú, ak ludia nebudu pisat peticie!!! co robia, spia???
www.topky.sk/…/Prva-velka-pred…
„Dňa 6. 7. 2016 má na letisku v Žiline vystúpiť britská hudobná metalová skupina Iron Maiden, ktorá vo svojich piesňach propaguje satanizmus, násilie a nemravnosť. Rocková hudba, medzi ktorú patrí aj jej žáner, heavy metal, má základ v šamanských woodoo rituáloch a šíri okultizmus, agresivitu, užívanie drog, ba v mnohých prípadoch vedie i k samovraždám,“uviedli na svojej stránke členovia Spoločnosti sv. Bazila Veľkého.
ľubica
Viete mi niekto povedat, prečo páni biskupi rázne a jasne nevydaju nariadenie, v ktorom sa zakaže táto nehoraznosť???? To len žilinskí bratia sa majú braniť sami???
Slovensku hrozí nebezpečenstvo

Rehoľníci zdôraznili, že sú koncertom hlboko pobúrení, pretože demoralizuje mládež a ničí všetky morálne i kresťanské hodnoty. Bohorúhavý koncert a rocková hudba podľa nich predstavuje nebezpečenstvo, …More
Viete mi niekto povedat, prečo páni biskupi rázne a jasne nevydaju nariadenie, v ktorom sa zakaže táto nehoraznosť???? To len žilinskí bratia sa majú braniť sami???
Slovensku hrozí nebezpečenstvo

Rehoľníci zdôraznili, že sú koncertom hlboko pobúrení, pretože demoralizuje mládež a ničí všetky morálne i kresťanské hodnoty. Bohorúhavý koncert a rocková hudba podľa nich predstavuje nebezpečenstvo, za ktorým stojí Boží nepriateľ – diabol.

„Keďže obec Dolný Hričov, pod ktorú žilinské letisko patrí, bude vystavená satanizácii národa, žiadame vás, aby ste sa svojou autoritou postavili proti tomuto koncertu, ktorý demoralizuje mládež a vnáša prekliatie na Slovensko!“ vyzvali rehoľníci starostu Dolného Hričova Petra Zelníka.

www.topky.sk/…/zilinski-reholn…