csk.news
831.7K

Sestra Lucia z Fatimy: Nemecku konvertuje

19. marca 1940 napísala sestra Lucia dos Santos, jedna z vizionárok vo Fatime, list nemeckému cirkevnému historikovi, otcovi Ludwigovi Fischerovi (1890-1975), ktorý bol sám horlivým propagátorom …
Libor Halik
Předpověděla-li Lucie z Fatimy, že Německo bude celé katolické, tak to znamená, že 3. světovou válku část Němců přežije, že německý národ jako celek nebude úplně vyhuben. Dle nejznámějších proroctví z Fatimy některé národy budou celé vyhubeny.
Libor Halik likes this.
ľubica
nobody česky umíš....

FATIMSKÉ ZASVĚCENÍ I


Když letos v květnu čtyři biskupové ve Vienně ve Virginii ve Spojených státech dělali, co mohli, aby zasvětili Rusko Neposkvrněnému Srdci Panny Marie, použili konsekrační formuli, která nebyla použita nikdy předtím, a která byla poněkud odlišná od obvyklých formulí. Zahrnovala stručnou historii požadavku Naší Paní na zasvěcení a ukazovala, jak …More
nobody česky umíš....

FATIMSKÉ ZASVĚCENÍ I


Když letos v květnu čtyři biskupové ve Vienně ve Virginii ve Spojených státech dělali, co mohli, aby zasvětili Rusko Neposkvrněnému Srdci Panny Marie, použili konsekrační formuli, která nebyla použita nikdy předtím, a která byla poněkud odlišná od obvyklých formulí. Zahrnovala stručnou historii požadavku Naší Paní na zasvěcení a ukazovala, jak vůdci Církve selhali, a stále selhávají, aby adekvátně zareagovali na prosté nebeské řešení bezpříkladných problémů dnešní Církve a světa. Účelem takové formulace bylo pomoct každému si uvědomit, že tyto jinak neřešitelné problémy nejsou vinou Všemohoucího Boha, ale nedostatku víry na straně Jeho duchovních. Oni musí učinit, o co je Naše Paní požádala, navzdory tomu, co je ponouká Druhý vatikánský koncil chtít činit. Jaké pohromy to bude vyžadovat, aby nakonec udělali, co Ona chce, aby zachránila všechny z nás? Zde je první polovina zasvěcení z Virginie:

Nejsvětější Matko Boží, Neposkvrněné Srdce Panny Marie, Sídlo Milosrdenství, Sídlo Dobroty, Sídlo Odpuštění, jistá bráno, skrze niž mají duše vstoupit do nebe, pohleď na čtyři syny arcibiskupa Lefebvra klečící před tebou, čtyři biskupy, kteří se snaží činit, co mohou, aby ti pomohli získat od papeže a biskupů jediné pravé Církve tvého Božského Syna ono zasvěcení Ruska tvému Bolestnému a Neposkvrněnému Srdci, které jediné může získat mír pro lidstvo nyní ve stínu strašlivé třetí světové války. Ve Fatimě v Portugalsku před sto lety jsi nejprve varovala lidstvo před příchodem druhé světové války, před hladomorem a pronásledováními, jestliže lidé nepřestanou urážet Boha. Aby se zabránilo těmto pohromám, slíbila jsi vrátit se žádat o zasvěcení Ruska tvému Neposkvrněnému Srdci a o smírné Svaté přijímání o prvních sobotách. Když se bude dbát tvých požadavků, Rusko bude obráceno a nastane mír. Jestliže ne, pohromy budou pokračovat a Rusko rozšíří své omyly ve světě. Za 12 let ses vrátila, jak jsi slíbila, a vznesla jsi tento dvojí požadavek.

Avšak protože katoličtí duchovní věřili v lidské prostředky k řešení vážných problémů Církve, neučinili ihned to, co jsi požadovala. O dva roky později varoval Sám tvůj Božský Syn lidstvo skrze sestru Lucii z Fatimy, že protože Jeho služebníci otáleli s vykonáním Jeho příkazu, budou trpět závažnými následky: Rusko rozšíří své omyly ve světě, což zapříčiní války a pronásledování Církve, a papež bude velmi trpět. Přesto papež upřednostnil své lidské prostředky, jak jednat s Ruskem.

V roce 1936 Náš Pán sestře Lucii vysvětlil, že obrácení Ruska závisí na jeho zasvěcení tvému Neposkvrněnému Srdci, protože chtěl, aby celá Církev uznala, že toto obrácení bylo vítězstvím tvého Srdce, aby se pobožnost k tvému Srdci zařadila po bok pobožnosti k Jeho vlastnímu Nejsvětějšímu Srdci.

Přesto duchovní váhali, takže v roce 1939 vypukla druhá světová válka a komunismus rozšířil svou moc všude ve světě. Okamžitě po válce měly tvé poutní fatimské sochy veliký úspěch, přesto však duchovní neudělali přesně to, o co jsi žádala, a tak v roce 1957, než byla sestra Lucie církevními představiteli umlčena, vyjádřila tvůj vlastní smutek, že ani dobří lidé, ani špatní lidé nevěnují žádnou pozornost fatimskému poselství. Řekla jsi, že dobří lidé mu nepřikládají žádnou důležitost, zatímco špatní se o něj nestarají. Varovala jsi nás však znovu, že strašlivý trest je blízko.


Ohledně onoho trestu se podívejte na „Komentář Eleison“ příští týden.

Kyrie Eleison

Zdroj: stmarcelinitiative.com

Překlad: D. Grof
ľubica
nobody: Vo Fatime sa mimochodom predpovedali iba dve svetové vojny, nie tri. Pádom komunizmu sa mohla naplniť predpoveď o víťazstve Máriinho nepoškvrneného srdca a následného obdobia pokoja, ktoré zatiaľ prežívame.
...........................
máš dobrý guláš chlapče ze tej Fatimy..... neviem odkial take koniny sypeš! jedna veta lepšia ako druhá----- už som ti to spomenula v jednom …More
nobody: Vo Fatime sa mimochodom predpovedali iba dve svetové vojny, nie tri. Pádom komunizmu sa mohla naplniť predpoveď o víťazstve Máriinho nepoškvrneného srdca a následného obdobia pokoja, ktoré zatiaľ prežívame.
...........................
máš dobrý guláš chlapče ze tej Fatimy..... neviem odkial take koniny sypeš! jedna veta lepšia ako druhá----- už som ti to spomenula v jednom komentári: KÚP si túto knihu!!!! a spoznáš o čom je naozaj Fatima, lebo o FATIME je vela braku, polpravd a väčšinou podsuvaná lož v našich knihkupectvách.... takže toto sa oplatí kúpiť!!!
Václav Kocian: Storočnica Fatimy a jej odkaz
Autor je kňaz, hlavný oganizátor CHKO a píše tu fakty, ktoré zatrasú hlavne slniečkármi a papalatrijcami, lebo hovorí otvorene o dnešnej hierarchii vo Vatikáne a vodcovi RKC
paduánský likes this.
Caesar
Peter(skala)
teraz mame docinenia s ovela horsím drakom, ako bol cervený, tento je cerveno-cierný drak.
MaxHq
celkom zaujimave citanie :
povvi.com/…/proroctvo-s-kon…
warez
N0B0DY.SK, teraz neviem, či z toho, že Syn človeka nenájde vieru na zemi, pomaly nemáš radosť.

Rusko se obrátí

To je nápis, který se nachází na hrobě Řehoře Augustina Marie Šuvalova na hřbitově Montparnasse v Paříži. Tento ruský barnabita se obětoval jako oběť (Antonio Maria Gentili, I Barnabiti, Padri Barnabiti Roma 2012, pp. 395-403).

Viac: www.lumendelumine.cz/index.php
ľubica likes this.
Peter(skala)
N0B0DY.SK pred 4 minútami
Peter, keď pomiešaš súkromné a neschválené veci s Božím Slovom, vyjde ti iba chaos.

vieš o tom, že v Biblii (Božie Slovo) sa píše: "Božie Slovo vychádza z Božích ust v každom čase"

...a ked v každom čase, tak nie len vtedy: od počiatku sveta po r.100, kedy bolo ukončene verejne zjavenie (uznane a kanonizovane Božie Slovo) ale v KAZDOM čase, čiže aj v čase …More
N0B0DY.SK pred 4 minútami
Peter, keď pomiešaš súkromné a neschválené veci s Božím Slovom, vyjde ti iba chaos.

vieš o tom, že v Biblii (Božie Slovo) sa píše: "Božie Slovo vychádza z Božích ust v každom čase"

...a ked v každom čase, tak nie len vtedy: od počiatku sveta po r.100, kedy bolo ukončene verejne zjavenie (uznane a kanonizovane Božie Slovo) ale v KAZDOM čase, čiže aj v čase sv.Faustiny, kedy Ježiš povedal veľa SLOV a nie su VEREJNE ale SUKROMNE. a to nie je všetko, lebo aj Tebe Ježiš hovorí čo maš robiť a čo povieme, že ked to pomiešaš s verejným Božím Slovom, tak budeš mať CHAOS?
Peter(skala)
Nemecko sa obratilo po páde komunizmu, ale konečne obratenie pride až po Varovani a Zazraku, lebo komunizmus (červený drak - druh démona) padne uplne až potom.

To však nebude všetko, pretože po určitej dobe nastupi další démon - šelma podobna barankovi a tá opäť bude vladnuť aj v Nemecku.

Napokon príde Kráľ na bielom koni - Ježiš Kristus a všetko obnoví
Peter(skala) likes this.