fartuszniak leszek
To się nie spodoba wielu osobom co powiem, że "równouprawnienie" to genialny pomysł masonerii, by zniszczyć rodzinę. Jak słychać w powyższym przykładzie dyskusji, to wyemancypowane kobiety atakują Grzegorza Brauna za jego wypowiedzi o normalnej rodzinie z mamą i tatą. Te panie bronią żłobków, przeszkoli i innych usług, by uwolnić kobietę od wychowania własnych dzieci, by kobieta mogła się zająć …More
To się nie spodoba wielu osobom co powiem, że "równouprawnienie" to genialny pomysł masonerii, by zniszczyć rodzinę. Jak słychać w powyższym przykładzie dyskusji, to wyemancypowane kobiety atakują Grzegorza Brauna za jego wypowiedzi o normalnej rodzinie z mamą i tatą. Te panie bronią żłobków, przeszkoli i innych usług, by uwolnić kobietę od wychowania własnych dzieci, by kobieta mogła się zająć robieniem kariery. Więc dzisiaj kto wychowuje dzieci ?
Tata jeżeli jest to musi pracować, mama jest zajęta robieniem kariery, to wychowuje żłobek, przedszkole, świeckie szkoły nachodzone przez zboczeńców (tęczowe piątki), smartfon, telewizor, ulica.
Nic dziwnego że z najmłodszego pokolenia nie ma w Kościołach.
Piotr2000
Bog niech bedzie z Toba, panie Grzegorzu !