oremus54 likes this.
UWAGA LINK TYLKO DLA PEŁNOLETNICH:

OWOCE ROZPUSTY

SODOMA I GOMORA NASZYCH CZASÓW...


TEGO WAM LEWACY NIE POWIEDZĄ, TYM WAS DIABEŁ NIE BĘDZIE KUSIŁ..

www.google.pl/search
ZBM
Z Listu do Efezjan ( za biblia.deon.pl/rozdzial.php ):
<<

Przeciw nadużyciom pogańskim

3 O nierządzie zaś i wszelkiej nieczystości albo chciwości niechaj nawet mowy nie będzie wśród was, jak przystoi świętym, 4 ani o tym, co haniebne, ani o niedorzecznym gadaniu lub nieprzyzwoitych żartach, bo to wszystko jest niestosowne. Raczej winno być wdzięczne usposobienie. 5 O tym bowiem bądźcie prze…More
Z Listu do Efezjan ( za biblia.deon.pl/rozdzial.php ):
<<

Przeciw nadużyciom pogańskim

3 O nierządzie zaś i wszelkiej nieczystości albo chciwości niechaj nawet mowy nie będzie wśród was, jak przystoi świętym, 4 ani o tym, co haniebne, ani o niedorzecznym gadaniu lub nieprzyzwoitych żartach, bo to wszystko jest niestosowne. Raczej winno być wdzięczne usposobienie. 5 O tym bowiem bądźcie przekonani, że żaden rozpustnik ani nieczysty, ani chciwiec - to jest bałwochwalca - nie ma dziedzictwa w królestwie Chrystusa i Boga. 6 Niechaj was nikt nie zwodzi próżnymi słowami, bo przez te [grzechy] nadchodzi gniew Boży na buntowników. 7 Nie miejcie więc z nimi nic wspólnego!

Strzec nowej światłości!

8 Niegdyś bowiem byliście ciemnością, lecz teraz jesteście światłością w Panu: postępujcie jak dzieci światłości! 9 Owocem bowiem światłości jest wszelka prawość i sprawiedliwość, i prawda. 10 Badajcie, co jest miłe Panu. 11 I nie miejcie udziału w bezowocnych czynach ciemności, a raczej piętnując, nawracajcie [tamtych]! 12 O tym bowiem, co u nich się dzieje po kryjomu, wstyd nawet mówić. 13 Natomiast wszystkie te rzeczy piętnowane stają się jawne dzięki światłu, bo wszystko, co staje się jawne, jest światłem. 14 Dlatego się mówi:
Zbudź się, o śpiący,
i powstań z martwych,
a zajaśnieje ci Chrystusbiblia.deon.pl/rozdzial.php.>>
ZBM
One more comment from ZBM
ZBM
Kandydat do PE?: ¿Así o más guapo? 😂
Kary dla zwyrodnialcow i propagatorow ZBOCZEN !
Kary dla przestepcow w garniturkach i krawacikach !
przedstawicieli wladzy, sadow, biznesu, mediow !
ZBM and one more user like this.
ZBM likes this.
JezusMaryja and one more user like this.
JezusMaryja likes this.
Piotr2000 likes this.